روحانی می سنجیم !!

دانشکده « مطالعات جهانی مانک » دانشگاه تورنتوی کانادا با همکاری دو گروه دیگر، با اقدامی الهام‌گرفته از پایگاه اینترنتی « مرسی‌سنج » در وبگاهی با عنوان « روحانی‌سنج » به بررسی وعده‌های انتخاباتی رئیس‌جمهور کشورمان پرداخته است !

در این پایگاه اینترنتی آمده است: «بنا بر بررسی‌های این دانشکده، حسن روحانی در جریان کارزار انتخاباتی خود ۴۶ وعده داده است.»

وعده های روحانی را اینجا ببینید

جالب توجه است درحالی‌که وعده‌های محمد مرسی در چهار مقوله «امنیت، ترافیک، نان، نظافت و سوخت» قرار می‌گیرند، قول و قرارهای حسن روحانی به‌صورت «اقتصاد، سیاست داخلی، فرهنگی- اجتماعی و سیاست خارجی» دسته‌بندی می‌شوند.

گروه ترتیب‌دهنده «روحانی‌سنج» در وبگاه خود می‌نویسد که قصد دارد؛ «با بهره‌گیری از منابع موثق و باکیفیت‌ترین اطلاعات»، «بر نحوه اجرای وعده‌های هفتمین رئیس‌جمهور ایران نظارت کند و کیفیت پیگیری و تحقق آن‌ها را بازتاب دهد.»

این گروه همچنین از بازدیدکنندگان وبگاه خود درخواست کرده تا اگر وعده دیگری از آقای روحانی به‌یاد دارند، به آن‌ها خبر دهند!

هلوع نوشت : بنظرتان دلسوزان کانادایی ما این خط و سیر را برای تقویت و بازسازی دولت جدید جمهوری اسلامی دنبال می کنند یا برای مچ گیری و آتو گفتن ؟!

وب سایت آقای دکتر را هم اینجا ملاحظه کنید

/ 2 نظر / 61 بازدید
بخاری

سلامن علی کم. به به اینجا هم که سخن از نام منتخب "همـــــــــــــــــه" ی مردم ایران است. لطف بفرمایید یک عدد پست ثابت بزنید شمارنده هم بگذارید برای اینکه ما بفهمیم این عبارت دقیقن چندبار در سخنرانی های دوره چهار ساله ایشان باید تکرار شود تا ایشان اطمینان حاصل کنند که ما این جمله را فهمیده ایم. آیا ترس دارند از این که کسی این جمله را نفهمیده باشه و آیا ترس دارند از اینکه مثل برخی که در زمانی این جمله را نفهمیده بودند، فتنه به راه بیفتد؟؟! خخخخ و الله العالم! باری، شما را جزو صحابه بلاد همایونی مان محسوب می کنیم. علی الحساب با همین نام خارق العادت هلوع. که به خیال همایونی مان احتمال می دهیم نوعی هلو باشد که توی گلوی بعضیها نمی رود.(و البته خوشحال کننده هم هست.) غیر این هم چیزی دستگیرمان نشد. ما در بلادمان هر سه شنبه بار عام می دهیم و نیز پذیرایی میهمانان هم ردیف نیز هستیم. تشریف فرمایی صحابه موجب امتنان خواطر ماست. تمت. یاعلی.

احمدی نژاد سنج نداشتید تا بشمره دروغاشو