از این اتاق تا آن اتاق فرج است !!

هنوز چیزی از عمر روابط حلقه 5 نفره «اتاق فکر» جنبش سبز درخارج ازکشور نگذشته که خبر از ایجاد اتاق فکر دیگری در لندن می رسد !!

وقتی موسوی پس از حوادث روز عاشورا بیانیه شماره 17 را منتشر کرد گروه پنج نفره ای متشکل از مهاجرانی، کدیور، عبدالعلی بازرگان، سروش و اکبر گنجی بیانیه ای منتشر کرده و ضمن استقبال از بیانیه موسوی، خود را اتاق فکر جنبش سبز معرفی کردند. این تیم با سایت اینترنتی جرس شناخته می شدند و شماری از عناصر ضدانقلاب از جمله روزنامه نگاران زنجیره ای فراری را دور خود جمع کرده بود .

اما خبرهای بعدی حاکی از آن است که به دنبال درگیری شدید در اتاق فکر کذایی، سروش ،‌گنجی و بازرگان از این مجموعه فاصله گرفته و  مهاجرانی و برادرزنش (محسن کدیور) وبرخی مهره های ضدانقلاب مقیم لندن نظیر مسعود بهنود سلطنت طلب و فرخ نگهدار (عضو مستبد مرکزیت‌گروهک‌فدائیان خلق ) یک اتاق فکر متمرکزتری (!) را تشکیل دادند.

اکبر گنجی که به دنبال انکار علنی امام زمان، به دیوانگی و نادانی از سوی کدیور، متهم شده بود روز یکشنبه گذشته به نامبرده حمله کرد و متقابلاً وی را فردی دیکتاتور و جاه طلب معرفی کرد ( چه شود ؟! )

گنجی در گویانیوز نوشت: آقای کدیور درباره آیت الله منتظری غلو کرده که گفته او از همه آدمیان کره خاکی بالاتر است. ظاهراً آقای کدیور مدعی است «کسی» شده و جانشین آیت الله منتظری است.... او حتی از درگذشت آیت الله منتظری هم به عنوان فرصتی عاطفی برای تسویه حساب با نمادهای نواندیش دینی استفاده کرد.

/ 3 نظر / 14 بازدید
الهدی

سلام علیکم از کوزه همان برون تراود که در اوست! این جماعت که خودشان هم همدیگر را قبول ندارند چطور می خواهند مملکت بچرخانند؟؟

سرباز رهبری

به نام خدا سلام ممنونم من هم به نوبه خودم این پیروزی که باحضور مردم در 22 بهمن محقق شد را به شما همه ایرانیان و ایران دوستان تبریک میگم البته الان وقت نظاره کردن شیون های فتنه گران بر سر جنازه سبز نیست بلکه باید اماده تقابل قوی تر محکم تر و سختر شویم تا مبدا از بازندگان راه حق باشیم تا علی یا علی

مادر سپید

خیلی وقت بود لینکتون رو نداشتم ! از وبلاگ کشکول پیدا کردم .. برقرار باشید و در راهی که میرید سلامت وموفق ...