فهم یک سیاستمدار غربی از اسلام

گویا این روزها انتخابات پارلمانی استرالیا در پیش است و در این گیر و دار اشتباهات کشنده یکی از نامزدهای انتخاباتی ( که احتمالا برای کسب توجه و جلب آرا !! بوده ) در باره دین اسلام و یهودیت باعث کناره گیری وی از رقابت ها شد. 

گافهای ”استفانی بنیستر” نامزد ملی گرای انتخابات پارلمان استرالیا در مصاحبه ی تلوزیونی اش سرانجام به گناره گیری این خانم 27 ساله از رقابت های انتخاباتی انجامید. 

استفانی بنیستر که در رسانه ها به سارا پالین استرالیایی معروف شده روز چهارشنبه در یک مصاحبه زنده تلوزیونی با برنامه ”7خبر” گفت:

ساراپالین استرالیایی

 من با اسلام به عنوان یک کشور ! مخالفتی ندارم اما معتقدم قوانین آن نباید اینجا به استرالیا آورده شود.

 او در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت که 2 درصد از مردم استرالیا پیرو ”حرام” هستد

 ظاهرا وی این بار کلمه ی ”حرام” را با ”حلال” که کاملا متضاذ آن است اشتباه گرفته و جابجا بکار می گیرد.

 اشتباهات وی به همین جا ختم نشده و شامل حال یهودیان نیز می شود. بنیستر می گوید:

”یهودی ها پیرو حرام نیستند. آنها دین خود رادارند و از حضرت عیسی مسیح(ع)  پیروی می کنند.”

منظور وی از حرام همان قرآن و منظور از عیسی مسیح(ع) همان حضرت موسی(ع) می باشد.

سارا پالین استرالیایی سابقه ی فعالیت های ضد اسلامی نیز در کارنامه خود دارد. وی به جرم چسباندن برچسبها یی به روی محصولات یک سوپرمارکت در ”بریسبین” دستگیر و محاکمه شده بود. در برچسب ها نوشته شده بود ”خرید غذای حلال دادن سرمایه به تروریسم است”.

وی از خانواده و دوستان خود بخاطر خجالت زده کردن آنها در جامعه عذرخواهی کرده و از رقابت ها گناره گیری کرده است اما همچنان حمایت جدی خود را از حزب مطبوعش اعلام داشته است.

/ 21 نظر / 82 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

سلام یوسف جان این لینک وبلاگ ما رو اصلح کن جون عزیزت با نام جایی برای چالیدن لینکم کرده ای الان به "وبلاگ سبیل"نقل مکان کرده ام

مریم

سلام ! برادر [گل] همه آن چیزی که خراب میشود شعار ها نیست در عزل ونصب ها و در مدیریت سکولار خیلی چیزها له می شوند و خیلی آدم ها وخیلی دستاوردها...منظورم با آمدن روحانی است.

دهداری

بسم الله سلام اخوی آدرس و عنوان وبلاگ بنده تغییر کرده لطفا لینک بنده در وبلاگت رو اصلاح کن از "چالش های مجازی" به "وبلاگ سَـــبیل" با آدرس: dehdari.blog.ir ممنون

علی

سلام یوسف عزیز.......به یادت هستم ودعایت می کنم........همنشینی که هرگز همدیگر راندیده ایم......ونخواهیم دید....ولی اصالت بادل وروح است ....

بخاری

سر نمی زنید به ما؟ "مخاطب خاص دانشگاهی ام" یاعلی

محسن داداشی خدا بیامرز

میبینم که مثل من پیر شدی تازه آلزایمرم گرفتی که؟! خوبی حاج یوسف سر زدم سلام کنم همین یا علی قربانت

احمدی

سلام ... شما نیستی یا بما سرنمی زنی... سلام بر بینائی، سلام بر روشنائی! 17 مهر 93 روز جهانی بینائی برشما مبارک . به امید داشتن دیدی بهتر و چشمی روشنتر برای دیدن دنیائی بهتر.

مریم

سلام..امروز بدجوری دلم یاد قدیما کرده بود گفتم بیام و از دوستان قدیمی خبری بگیرم و از حالشون با خبر بشم...خوشحالم که هنوز می نویسید[گل][گل][گل]

احمدی

عید من ! بهارمن ! آرام جان بی قرار من ! زهرای من ! بانوی بهاری من بهار از وجود نازنین تو سبز می شود عید سرور و زیبائی اش را از تو وام می گیرد بی تو روزی نیست تا نوروزی باشد ! زمین بدون تو به دور چه کسی بگردد؟ مگرنه که تو مدار گردش کائناتی !

احمدی

عید من ! بهارمن ! آرام جان بی قرار من ! زهرای من ! بانوی بهاری من بهار از وجود نازنین تو سبز می شود عید سرور و زیبائی اش را از تو وام می گیرد بی تو روزی نیست تا نوروزی باشد ! زمین بدون تو به دور چه کسی بگردد؟ مگرنه که تو مدار گردش کائناتی !