اولين وبلاگ هايی که پس از هر بار اتصال به ديدنشون می رم ، وبلاگ هايی است که خودم بهشون لينک دادم .. 35.gif بعد می رم سراغ بقیه وبلاگ های مورد علاقه ام .. ..
تو میون وبلاگ هایی که لینکشون کردم ، اول از همه سراغ اونايی ميرم که اگر هر روز آپديت نمی کنن ، حداقل يک روز در ميان .. يا دو روز در ميان وبلاگشون رو بازسازی می کنن ..
مثل :
آهو
يا end-traveler
يا الهدي
و ...
من از اين دوستان ( علاوه بر مطالب و نوشته هاشون ) درس هاي زيادي مي گيرم .. همت و مديريت اونها در اداره يك سايت و پشتكاري كه در اين امر ـ عليرغم مشكلات ديگه زندگي اشون ـ دارند و .. به من اميد و نشاط مي ده ..
براي همين من هميشه تشنه ديدار صفحه اشون هستم .. هر چند كه شايد چند صباحي نشده باشه كه پيداشون كرده باشم ..
مي بينيد كه تو اين موضوع ، فضاي وبلاگ ها حرف اول رو نمي زنه !!؟ چرا كه اگه اينطور باشه ، ممكنه يكي كه منو نمي شناسه ! بگه چه تناسبيه بين وبلاگ الهدي كه رنگ و بوي مذهبي داره با وبلاگ end-traveler كه نه تنها مذهبي نيست ! بلكه گه گاه به حريم مفاهيم الهي انتقاد مي كنه .. با وبلاگ آهو كه دغدغه هاي اجتماعي اش بيشتره تا ...
بله .. اي كاش من هم دل و دماغ اونا رو داشتم .. اي كاش ..

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hoda حيات خلوت!

با اجازه اون گوشه حيات خلوتم گذاشتم زيبا هلوع...يا علي

pelak

ای کاش نمی خواهد!

آهو

ممنون از لطفت.منم با شادي موافقم.

رقص باد

....صفحه دل آدمی......آری چه زيباست که متفاوتيم....و اين از آن نعماتيست که کمتر شاکرش هستيم........you see , what you are!......برادر يوسف, صفا دل دوستان, بازتاب صفای دل خودتان است....

عشاق الزهرا [س]

سلام مخلصه آقا يوسف گل و گلاب .. آقا اون دفعه ای ما رو شرمنده کرديم پس يکی طلبه شما . خب چه خبر .. ؟ ... انشاءالله که باز ببينيمتون. التماس دعا . يا علی . . ..

بشری

اتفاقاْ چون دل و دماغ داريم ( يا دارند؟) ؛ از خدا و پیغمبر وتنهایی !! ، و کوچه و سیلی و ... می نویسیم ! ؛ نه ؟ ، اونایی که همهء ! عمرشونو توی پارکها پلاسن که ... ، ادعا میکنن که شاد هستند . ... یا علی .

احسان مطهری

ای داد بیداد. یعنی آی دی منو نداری... تقصیر حتما از خودمه... اینم آی دی: ehsan_motahari بعد به حضور عرض کنم که اورکات رو یک شهر مجازی در اینترنت به حساب بیار که هرکس یک پروفایل داره توش، علاقه مند بود مشخصات خودش و علاقه مندیهاش رو توش می نویسه. و یک سری دوست و رفیق تو لیست پروفایلش ردیف می کنه و می تونه برای همه اونها، برای دوستان دوستاش و غیره نامه بنویسه و با اونا ارتباط برقرار کنه. می تونه توی گروه های مختلف اورکاتی عضو بشه و یا خودش یک گروه درست کنه. و می تونه متوجه بشه که یک آدمی تو اون سر دنیا با چند تا رابطه رفیق خودش محسوب می شه. خصوصیتش اینه که یک نفر به تنهایی نمی تونه وارد اورکات بشه مگه این که کسی اونو دعوت کنه به اورکات. این طوری همه آدمها مرتبط با هم هستند. خلاصه یه چیزی تو مایه های مجموع ایمیل و گروپ و پروفایل با یه سری امکانات بیشتر. مثل امکان نمایش یک سری مشخصات برای دوستان نزدیک، یک سری اطلاعات برای دوستان معمولی و یک سری اطلاعات عادی برای اشخاص دیگر. و یا امکان ارسال نامه های دوستان به پروفایل اورکات یا ایمیل خودت. شهر هرت که می گویند همین جاست!!

الهدي

سلام......واااااای من چقدر دير اومدم يه ذره اين حس نفسانی ام رو تقويت کنم!!!!...از لطفتون بينهايت ممنونم........اتفاقا شما کارتون درست تر از بنده هست که به مطالب مختلف می پردازيد...مثلا همين مطلب!!!!....قلمتون پايدار....دلتون خرم.......ياعلی.ع.

الهدي

راستی اگر دوست داريد عضو اورکات بشيد بفرماييد من براتون ميل بزنم!!!فقط آدرس ايميلتون فراموش نشه......