ميلاد ام الائمه مبارك

ای ذات خـدا را به وجـود تو مبـاهات

در ذات تو جز ذات الهی همگی مات

و اين هم برای مادر گلم بمناسبت روز مادر :

قربان وجودت كه وجودم ز وجودت بوجود آمده است .. مادر  

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nazafarin

آقا یوسف می خواستم به اطلاعتون برسونم که من لينک شما رو در وبلاگم گذاشتم خوشحال می شم که وبلاگ شما هم پذيرای لينک من باشه.موفق باشيد.

Hoda حيات خلوت!

سلام..تولد زهرای علی مبارک...چه غروب قشنگيه امروز...:) يا علی

*دختر شرقي

« دوش از جناب آصف پيک بشارت آمد / کز حضرت سليمان عشرت اشارت آمد // خاک وجود ما را از آب ديده گل کن / ويران سرای دل را گاه عمارت آمد » ...... « و اينک ... يک دختر ملاک ارزش های پدر می شود ، وارث همه مفاخر خانواده و ادامه سلسله تيره و تباری بزرگ، سلسله ای که از آدم آغاز می شود و بر همه راهبران آزادی و بيداری تاريخ انسان گذر می کند و به ابراهيم بزرگ می رسد و موسی و عيسی را به خود پيوند می دهد و به محمد می رسد و اخرين حلقه دين؛ * زنجير عدل الهی * ، زنجير راستين حقيقت، * فاطمه * است ... » ........... زمين گرم از نگاه گرم خورشيد است و من ... گرم از نگاه تو ... مادر ............. همواره شاد و سرشار از اميد باشيد و لبخند زيبای زهرا هميشه بدرقه راهتون ... فعلا.

مجيد

سلام. عيدتان مبارک! ما هم بالاخره به روز شديم! التماس دعا... يا حق!!

بي دل

سلام يوسف انديشمند...سالروز ميلاد گوهر دريای عصمت صديقه ی اطهر(س) را به شيفتگان مرام علوی تبريگ می گويم...شاد باشی...

papati

سلام...عيدتون مبارک...موفق و پيروز باشيد...يا حق...

sadegh

سلام. می بخشید. اين صفحه پيامهای ديگران ما کار نمی کنه. می خواستم ببينم اين معجزه شماست يا از برکات خداونده. سر زدید ارشاد یادتون نره.يا فاطمه

aminmoj

سلام يوسف جان . ميدونم ... ميدونم از اينکه برگشتم در پوست خودت نميگنجی ! ( تو ديگه خيلی رو داری به خدا! ) ... راستی عيدت مبارک . خدا سايه هيچ مادری رو از سر بچه هاش کم نکنه . علی الخصوص خودم و شما رو .

مامان گلشيدوكوشا

سلام ، مطلب در مورد بخشش خيلی قشنگ بود و واقعا افسوس ميخورم اينقدر دير به دير سر ميزنم که مجبورم تند تند مطالب قبلی رو بخونم ، و خودم بابت اين موضوع افسوس ميخورم ، حيف هست مطالب شما رو از دست دادن ،در ضمن تصوير نشان داده نميشه .