بدون نقطه !

مژده و بشارت به " اکبر گنجی " دوستان عزیز !

اخباری مبنی بر بازگشت قریب الوقوع  ایشان به مملکت شان رسیده .. که در حال حاضر از ارتباط این بازگشت با انتخابات کنونی مجلس _ یا انتخابات های بعدی ! _ بی اطلاعم .

ganji1.jpgفقط شنیدم که این مبارز آزادی خواه ، در قدم اولیه خود ، اقدام به خرید خانه ای 5/4 میلیارد تومانی با متراژ 360 متری در منطقه محمودیه تهران کرده است .. و سفیر انگلیس نیز مشتاقانه پیگیر بازگشت ایشان به ایران هستند !  همین .

باور کنید من بی تقصیرم بخدا !  31.gif

و این هم تازه های انتخابات هشتم ؛ تنوری و داغ !

/ 31 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
lorshi

چه کند در آن خانه با این ژست آزادی خواهانه! (داری قافیه رو![نیشخند]) فکر کنم یه گریه زاری دیگه برای مظلومیتی(!) دیگه به دلیل اعتراضی دیگه و پیرو آزادی خواستنی دیگه از نوع غیر منطقیه دیگه در راه باشه!!! (ایول چه کردم من با این همه دیگه[نیشخند])

lorshi

راستی من نمی دونم چی چی گیجه گرفتم از این همه اسامی نتمزدها!!! یه سایتی نداری که اسم کلشون رو نوشته باشن؟[سوال]

lorshi

نتمزدها= نامزدها

غزال

البته واضح و مبرهن است که( چقدر مثل بچه هایی شد که دارن درس پس میدن) که گنجی برا جناح چپ هم یه مهره سوخته س. حالا چی تو چنته داره و برا چی هوس صله رحم کرده... الله اعلم....

حریم یاس

سلام یوسف جان جوابت رو که گرفتی ؟ حله ؟ آقا یه زحمت بکش یه اینوایت بالاترین برام بفرست

پت ومت

[نیشخند][نیشخند][چشمک][چشمک][لبخند][لبخند][گل]

فرزاد

سوال. گنجی اینقدر نادان است که در محمودیه ویلایی بخرد و جمله آدمیان با خبر شوند تا در بوق و کرنا کنند؟ یه مدیر عامل 5 قرونی این بلاهت رو نمیکنه اکبر گنجی 7 خط بکنه؟ با عقل جور در میاد این؟

فرزاد

به فرض هم با کمال پر رویی بره اینکار رو کرده باشه و به اسم خودش محضری سند بزنه. یه آدم یه لا قبا که بیشتر نبوده. میشه حدس زد از بس مقاله های دشمن پسند نوشته دشمنا خوشحال شدن و کم کم به حساب سپهرش پول ریختن بعد پولها زیاد شد و اونم رفت باش ویلا خرید. کدوم تجارتی از این بهتر. واقعا احسنت زکاوت به این آدم که با چرند نویسی مالتی میلیاردر شده. چون نه دشمنای نظام 5 قرون میارزن نه خود نظام. این وسط یه پول خوشگل گیر این بابا اومده. این هنره.

م.ع

نمی خوای بگی که بین این انگلیس بی تربیت و اون محبوب قلب اصلاحات !! رابطه ای وجود داره؟ [نیشخند][زبان][چشمک]