نوروز تا رستاخيز

 

اگر تحويل سال نو ، بنای تحولی است در حال و احوال ما بسوی احسن حال ؛

پس خود تولدی است و شروعی مجدد برای تک تک ما ..

ای حقيقت جويان  !  تولدتان مبارک .

***********************

راستی دوست داريد هنگامي كه در تعطيلات بسر مي بريد، يا در حين انجام ماموريت كاري هستيد و يا اساساْ در شرايطي كه دسترسي به اينترنت و ايميل براي شما مقدور نيست، عدم حضور خود را به همراه پیغام خاصی به فرستنده ايميل اعلام کنيد ؟

 

شما می توانيد با استفاده از ابزاری خاص که در سیستم پست الکترونیک یاهو موجود است ایمیل خود را جوری تنظیم کنید که در طول تعطیلات، به طور اتوماتیک برای کسانی که به شما ایمیل می فرستند، ایمیلی با متنی که خود قبلا نوشته اید ارسال شود. 

اگر مايل هستيد نحوه انجام اين کار را بدانيد ، توصيه می کنم يادداشت ۲۱  اسفند عليرضا را در وبلاگ پسر آبی بخونيد .. من نظرم رو تو همون ستون دادم ..

اميدوارم هر روزتون نوتر از روز قبلتون باشه ..

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zahra

سلام ... سال نوتون مبارک.... واقعا کاش دوباره متولد بشيم..... اين تحول لازمه..... يا علی

دختر شرقي*

يه سلام به زلالی بارون بهار و لطافت نسيم بهار ... بابت اين تاخير ببخشيد چون تازه از يه مسافرت بهاری برگشتم ... از دیدن لينکم خيلی تعجب کردم؛ لطفتون حسابی شرمندم کرد ... مجددا سال نوتون مبارک ... امسالمون قشنگ شروع شد؛ همراه با ترانه رحمت خدا ... سپيد و زلال ... خدا کنه سپيدی و زلالی تحويل امسال تا آخر باهامون بمونه ... اميدوارم نهال شادی و عشقتون همواره پر از شکوفه باشه و دلتون هميشه سرشار از صفای بهاری ... شاد باشيد ... فعلا.

مجید

سلام آقا يوسف! سال نو مبارک... ارادت داريم... يا حق!!

آهو

سلام.ممنون از لطفت.عيد تو هم مبارك باشه عزيز.

مهدي حيدري

سلام سال نو مبارک بهاری باشی يک لينک پيش من عيدی داری .

عطر نماز

يا حق... سلام عليکم... اميدوارم که سال پر برکتی رو در پيش داشته باشيد... با ارزوی توفيق روز افزون برای شما برادر گرامی... التماس دعا... يا علی

بي دل

سلام يوسف عزيز.... ستاره سهيل شدي مهربان من.

احمدی

سلام ، یوسف عزیز ،الان دارد بشدت در اردبیل برف می بارد و من هرچقدر از بهار میگویم ، برف ول کن نیست.اما برف که سهل است ،کولاک وبهمن هم بیاید،آنچنان بوی بهار می آید که هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند آنرا انکار کند ...و بهار قیامت گلها و پروانه هاست ... عیدتان بهاری باد.در بهشت روی زمین ،شهر شهادت ، حرم عطر و آئینه ، اشک و ملائک نایب الزیاره بودیم...التماس دعا