اوصاف اپوزسیونی ؟!

 ظاهرا مخالفان جمهورى اسلامى نه تنها اوصاف اپوزیسیونى ندارند ،

بلکه به شدت مخالف یکدیگرند

به ترور شخصیت همدیگر مى پردازند

و بر تخریب افراد مطرح درون خود اجماع دارند

و تنها کار آنها صدور بیانیه و مقاله است .

جملات بالا جدیدترین فرمایشات گهربار اکبر گنجى ( از نیروهاى اپوزیسیون خارج نشین ) است که در پاسخ به سوالات کاربران رادیو فردا اظهار داشته است

و افزوده اند : اپوزیسیون بر سر هیچ موضوعى توافق ندارد .

وى راز دیگرى از وضعیت ضد انقلاب خارج کشور گشوده و گفته است : ایرانیان ثروتمند زیادى در خارج کشور زندگى مى کنند که بیش از 800 میلیارد دلار سرمایه دارند اما در شراطى که دموکراسى خواهان و آزادى خواهان ایرانى به شدت نیازمند تلویزیون ملى هست ، تاکنون ثروتمندان ما حاضر نشده اند سرمایه این کار را تامین کنند .

راستی ! یعنی هیچ یک از این شبکه های ماهواره ای فارسی زبان ، صلاحیت فرا ملی ندارند ؟!  .. یا مشکل سر مخاطبین آنها و منویات آقایان است ؟! و یا .. .. ؟ کدامیک ؟

/ 71 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جناب شیدا

ضمناَ نتیجه متحد کردن یک عده زیر یک پرچم سبز، اونم بدون ایدئولوژی مسلماَ وحدت به همراه نخواهد داشت و مقطعه ای خواهد بود.... خدا را شکر که دشمنان ما را از ابلهان قرار داد

احمدي

سلام ! خوب شد رایس رفت والا میدید دیگه ازش چیزی نمی نویسی دق می کرد... کجائی شما ؟

حرف ما

پيش شماره ي دوم مجله اينترنتي«حرف ما» منتشر شد. در اين شماره مي خوانيد: حرف اول: روایت معتبری از جوان امروز جامعه: مدیریت زمان دین: زمان بازگشت فرا رسیده دویدن بیاموز، پرواز را و اشتیاق را سیاست: راز مصباح ستیزی آقای روزنامه نگار فرهنگ: پر…واز! پرواز «میم ها دال یا» کمی آنطرف تر ----------------------------- www.harfema.com ----------------------------- در صورت تمايل به حمايت از «حرف ما» به آدرس زير مراجعه و لوگوي پايگاه را در وبلاگ خود قرار دهيد. http://harfema.com/?page_id=375 راه ديگر حمايت از «حرف ما» لينك كردن اين مجله است. {پيروز و سربلند باشيد}

زیتا

سلام.کامنت دوستی باعث شد که بیاد شما بیفتم[لبخند] امیدوارم تندرست و شاد باشید.

یوسف

سلام... هیچ معلومه کجایین؟!...یهو مفقود شدی برادر.... دیده بان برج مینو

Wondermage Gallery

سلام دوست عزيز [گل] گالري عکس Wondermage با بيش از 1100 تصوير با کيفيت در 11 بخش مجزا شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کند. اميدوارم از تصاوير خوشتان بيايد و ما را از نظراتتان محروم نکنيد. در صورت تمايل Wondermage را با نامي دلخواه که مفهوم گالري را برساند در صفحه خود لينک کرده و به ما اطلاع دهيد تا به عنوان تشکري کوچک متقابلا در دايرکتوري ما لينک شويد. به دوستانتان هم اطلاع دهيد، شايد اوقات خوبي را در گالري سپري کنند. اميدوارم موفق باشيد و از تصاوير لذت ببريد.

حریم یاس

سلام بر دوست و همراه قدیمی ... ای بابا ما میایم اینجا شما ها رو ببینیم روحیه بگیریم ولی تاخیر در به روز رسانی تو ذوقمون میخوره. راستی عیدت مبارک (عید فطر!) نماز روزه هات قبول ..

قطره ای از دریا

سلام. اصلاً اين اپوزيسيون موضوعي دارد تا برسرش توافق داشته باشند ؟! با اين تصاوير و مسائل ديده و شنيده شده ، تنها حرف اينها از بعد انقلاب ، برهنگي و بازگشتن به ولنگ و واري است . نه دلشان براي چيزي مي سوزد نه دغدغه ايي دارند . و نه از اقتصاد و سياست چيزي مي دانند . فقط دنبال همون مسائل هستند يك روز در چهره رجوي ، يك روز بني صدر ، يك روز موسوي و .... فقط لباس عوض مي كنند . خدا صبر و درايتي نصيبمان كند تا اين روزها را هم سپري كنيم .

تبریزی

سلام من الرحمن نحو جنابکم سردار! از دیدن کامنتتون اینقدر مشعوف شدم که نمی‌دونم چطوری باید احوالپرسی کنم! چطوری پیدا کردین اونطرفا رو؟! چشممون از کمبود خاک پاتون کور شده بود. راستی چرا اینجا رو احیا نمی‌کنید؟

مهرنوشت

باوروم نمی شه که اینجه این همه وقته که به روز نشده .... من با کلی امید و آرزو دوباره اومدم..... کجاییییید؟