وای خدا کشته شد !!؟

عقیده از بند رهیدهخبر ؛ خبر ؛

خدا را کشتند !

یعنی ابوذر زمان ما (!) خدا را شهید کرد ؟

تئوریسین جنبش سبز (گنجی) در مقابله مجادلانه _ نه مستدلانه ! _ با معمار فکری انقلاب اسلامی، خدای خمینی را ساخت و سپس ... کشت ؟

وی با انتشار مقاله‌ای در وب سایت بی بی سی ، ضمن نسبت دادن ادعاهای بی پایه ای به امام خمینی(ره) ، تاکید کرد: آیت الله خمینی مطلوب پیروان آیت‌الله خامنه ای است و این دو نه تنها نمی توانند الگوی جنبش سبز باشند بلکه در برابر آن قرار گرفته اند.

برای اطلاع بیشتر اینجا را ببینید

البته که آقای خامنه‌ای مقصر است !

/ 12 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهدی

سلام علیکم از این جماعت که به خدا و پیغمبر.ص.رحم نمی کنند بیش از این انتظاری نیست!! یاعلی.ع.

کبری آسوپار

سلام و عرض ادب خوشحالم از آمدنتان تیتر مطلب خیلی عالی است برقرار باشید.

اارماییل

سلام آقای هلوع خب من اونجا که میدونم نیچه دوست داشت بگه مردی آمد در دستش چاقویی که با آن خدا را کشته بود :) این منطق فیلسوفانه . نه اصلاح طلبان . بعد هم آ قای هلوع باور بفرمایید من هم و البته دوستان ارماییل هم به قول شما جز’ منافین و مرتدان و ضد ولایتان ( جمع دو تایی ) فقیه و کافران و ... باقی القابی که برای ما در نظر گرفتید هستیم. و اصولا لایق کشتن هستیم . اینه که دعای ما هیچ موقع بر آورده نمیشه . خونمون هم تو اوین و کهریزک نشت میکنه زمین تا روح حضرات آروم بگیره درست مثل ضحاک که مغز جوونها رو میخورد. [لبخند]

سرباز رهبری

سلام من اولین باره که وارد این وبلاگ میشم دوتا مطلب از وبلاگ شمارا خواندم بیش از انچه که قابل تعریف باشه ارزش خواند داشت به امید ظهور امام زمان عج

میرزا هادی قمی

اینا کی می خوان خسته بشن من نمی دونم هر کی می دونه به ما هم بگه

اارماییل

از این روزهای کینه و بغض و تدافع بیزارم. فکر میکنم همه ی مردم ایران دوست دارند برگردند به برادری. ولی خب مسئله اینه که برادری با تفنگ و باتوم نمیشه .

ارماییل

باور نمیکنم با آمدن مردم به خیابان کاری حل بشه. باور نمیکنم حتی انقلاب 57 توسط مردم پیروز شده باشه . اونی که داره مهره ها رو عوض میکنه بالاخره کار خودش رو میکنه . همه چیز بهم میگه که هر دو گروه تبانی کردند . فقط مردم بیگناه این وسط کشته میشند شکنجه میشن . سر آخر وقتی همه چیز عوض شد یه عده فرصت طلب از همین نظام میان به مردم حکومت میکنند . به دوستم هم مدام میگفتم نرو نرو اینها از پیش تعیین شده است .گوش نمیداد و فکر میکرد خواسته ی مردم کاری رو حل میکنه . مدتها طول میکشه تا مردم ما متوجه خرافات بشن. و مدتها طول میکشه به جای اراده ی الهی خواست و منطق خودشون رو بکار بندازند . برای من اون روز ایران آباد و آزاده و مستقله. غیر از این باز هم وابسته است و احکام قهری پا برجا . شرمنده نمیتونم خواهش تون رو برای گذاشتن لینک بپذیرم.

الهدی

هزار سال گذشت از حکایت زینب.س. هنوز مهدی.عج.صحرا نشین سیه پوش است

س.م.ع

سلام... به به از سفر برگشتگان.... بی خبر !!! خوشحالیم که برگشتید امثال گنجی درقد و قواره این حرف ها نیستند ای مگس.....