<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

           سيد حسن نصر الله   :

 

بوش می خواهد رهبران و ملت ما را متقاعد کند که ايران دشمن است ؛

ايران يک تهديد در منطقه است ؛

و اسرائيل کشور برادر و يک دوست خوب است که ما بايد با آن صلح کنيم .... 11.gif

جعل و فريب بزرگ تری از اين در تاريخ هست ؟

هان اي دولت های عرب ؛ با « خيالات شيطانی بوش » _ برای خاور ميانه _ که تنها منافع آمريکا و اسرائيل را تامين می کند مواجهه کنيد .

 

 

اين جملات سيد حسن نصرالله در ميان انبوه جمعيت ميليوني عزادار جنوب بيروت در روز عاشورا بود كه با فاصله اندكي از سفر اخير جرج بوش به منطقه برگزار شده است .

در تمامي رساناهاي منطقه اي و جهاني ، اين راهپيمائي واکنشي به دولت امريکا به شمار رفته است كه دودش حالا حالاها به چشم آقايان خواهد نشست !

راستی ! تا بحال فکر کرديد چرا مقاومت اسلامی لبنان بوجود آمد  ؟

چرا حزب الله لبنان  ؟

چه می شود که چنین مردمی در لبنان رشد می کنند ؟

چه می شود که حزب الله در مرز فلسطین اشغالی رشد می کند ؟

چه می شود برو بچه های ناب حزب اللهی که شبیه بچه های اوایل انقلاب ما یا بچه های زمان جنگ هستند ، در کشوری که شاید اگر برای تفریح بری شمالش را بگردی تیپ هایی که می بینی تعجب می کنی که : اینا دیگه کی هستند ! انگار اینجا اروپاست!

چه می شود در کشوری که اکثریت حاکم در دولت آن ، سر سپرده آمریکایی ها هستند ، چنین چشمه ای جوشان است ؟

واقعا می توانی تصور کنی که حزب اللهی بودن تو لبنان ، اونم تو اون شرایط یعنی چی ؟

از یک طرف دولت اقلیت / از یک طرف اسرائیل / از یک طرف فالانژها / از یک طرف آمریکاییها / از یک طرف صدها شبکه ماهواره ای / از یک طرف ...... / هیچکدام نمی خواهند سر به تن این حزب اللهی ها باشه !!!!!

حالا یک عده می آیند می شوند حزب الله لبنان !

یکی می آید می شود شیخ راغب حرب !

یکی می آید می شود سید عباس موسوی !

یکی می آید می شود سید حسن نصرالله!

یکی می آید می شود اشمر !

یکی می آید می شود سید هادی!

به نظر شما چه می شود که این می شود ؟

حالا اینها به کنار !

میلیونها قلب در دنیا به تپش در می آید !

هزاران حزباللهی متولد می شوند در تمام دنیا !

چه می شود که دیگر حزب الله لبنان فقط یک حزب یا یک سازمان نیست ؟

چه می شود که دیگر سید حسن نصرالله فقط همان سید حسن نصرالله نیست ؟

چه می شود که  حزب الله / سید حسن / سید عباس / شیخ راغب و ...... تبدیل به تفکر می شود، نه تنها یک شخص که به توان با ترور او را از بین برد ؟

که نتیجه آن می شود کار دیگر قائم به شخص نیست!  

( ولو اينكه بخواهند او را از صفحه روزگار محو كنند !! ؟ )

چه می شود که شیخ راغب می رود سید عباس می آید ، او می رود سید حسن می آید ؟

 

سيد حسن نصر الله   : ما به دشمنان خود مي‌گوييم كه هيچ انسان پست و فرومايه‌اي در ميان ما وجود ندارد . 01.gif تمام اعضاي مقاومت آزادي خواه و مبارز هستند ، ما همواره سعي كرديم در راستاي اهداف اسلام از جمله امام حسين (ع) تلاش كنيم .. ..

/ 13 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مريم

راستی سيد هادی کی هستند؟!! منظورتون که شوهر خواهر من نيست!!!

ماری

همان شب كه سرت بر نيزه‌ها قرآن تلاوت كرد تو را در دامن زهرا(س) و دوش مصطفي(ص) ديدم تنور خولي و تنهايي خورشيد در غربت تو را در چاه حيدر همنواي مرتضي ديدم سرت بر نيزه قرآن خواند و جبرائيل حيران ماند و من از كربلا تا شام را غار حرا ديدم ============= سلام فان حزب الله هم الغالبون

فاطمه

سلام.سووال شما ر و متوجه نشدم

زيتا

سلام.ترا خدا حيف نيست آدم نکال خوشگله ایرانی را ول کنه و در باره اين آقای عرب حرف بزنه؟حالا به زشت بودنش کاری نداريم- حيف نيست بجای سرگرمی از جنگ و کشت و کشتار حرف زد؟اين همه در باره اين چيز ها گفته و نوشته شده،تازه اگز من در باره همين چيز ها بنويسم و از همين عکس ها بگذارم،چه کسی چشمان شما را به ديدن زيبايی ها دعوت کند؟

احمدرضا

سلام. اعظم الله اجورکم --------------------------------------- همه از برکات خون سيد الشهداء (ع) است. امام حسین (ع) کاری در حد معجزه در تاریخ انجام داده. البته اگه نبود ظهور امام خمینی (ره) در عالم تشیع که نشون بده راه سيد الشهداء (ع) رو چه جور بايد رفت و چه جور باد «یا لیتنا کنا معکم» گفت خبری از حزب الله نبود. رحمت خدا بر روح بلند امام و شهدای اسلام.

حمیدرضا

خوب من ماه پیش به سفر حج رفته بودم(جای شما خالی بود) خواستم خدمت شما عرض کنم که لبنانی هایی که دیدم و از اتفاق همه هم شیعه بودند اصلا از نظر ظاهر و پوشش شباهتی به حزب اللهی های ایرانی چه اویل انقلاب چه زمان چنگ و چه حالا نداشت! بسیار شیک پوش بودند (شلوار جین که در ایران تا چند وقت پیش با کفر برابر بود و تک پوشهای خوش رنگ) با ریشهای خط انداخته و خانمها یشان هم با مانتو های رنگی. اونهم در مکه که زنهای مانتو پوش ایرانی هم چادر میپوشند...

حمیدرضا

دوست عزیز من هم یک سوال از شما میخواستم بپرسم! چه میشود که در ایران خودما- بدون ماهواره!!!! بدون آمریکا و اسرائیل! بدون فالانژها و با دولت اکثریت!!!!!!! جوانها از دین فرار میکنند؟!!!! خوب است به این سوال هم فکر کنی!

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

هنوز گرمای دیدن فرزندانمان از وجودمان خارج نشده بود وهیجان یاد آوری لحظه به لحظه ‌ی آن اوقات از یادمان نرفته بود، که ناگهان با فرود آمدنِ ضربه‌ی نابهنگامِ دستگیری‌هایِ جدید، لبخند بر لبانمان خشکید. اشک شوق چشمانمان یخ زد و غم و اندوهِ بی پایان قلبمان را تسخیر کرد که آخر چرا؟ مثل این که نباید فراموش کنیم که پاسخِ کوچکترین ندایِ آزادی خواهی و برابری طلبی دراین سرزمین هم چنان ضرب و شتم و زندان و بند 209 است. دست در دست هم تا آزادی کامل تمامی عزیزانمان از پای نخواهیم نشست. ------------ برای حمایت از ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود بگذارید

يوسف

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند ! من يکی حتما از شما حمايت می کنم [خنده]