بخنديم ؟ يا بگرييم ؟!!

 

پايگاه اينترنتي وزارت خارجه رژيم صهيونيستي ، نقل‌قول مضحكي از شيمون پرز را منتشر كرد . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اين پايگاه اينترنتي به نقل از " شيمون پرز " نوشت :

خداوند نگفته كه انسان‌ها اورانيوم غني شده و اتم بسازند ! 18.gif

"شيمون پرز" كه از سردمداران رژيم و عضو فعال گروه‌هاي تروريستي است و كسي است كه به صورت مستقيم و غير مستقيم در قتل عام هزاران انسان بي‌گناه و بي‌دفاع شركت داشته ، در آستانه سال نو ميلادي و در ديدار با روحانيون ارشد مسيحي سرزمين‌هاي اشغالي گفت :

« همه باور به پروردگاري يكتا دارند و خداوند دستور نداده است كه مردمان اورانيوم غني شده توليد كنند ، به جنگ بپردازند ، خونريزي به راه اندازند و دشمني بسازند »

از تاكيدات موكد ايشان (!) اين بود كه :  آفريننده زمان و مكان به ما دستور داده نيكي و نيكويي در كره خاكي بوجود آوريم و صلح ، مهر ، دوستي و همزيستي را پراكنده سازيم "

اما .. اين ملاي يهودي نگفته چرا لحاف خود را نمي گويد ؟

اينکه چرا خود بمب های ! اتم دارد ، می سازد ، خونريزی می كند و با تهديدات خود دشمنی ها می آفريند ؟!

و يا اينكه چرا اين روزها « صلح ، مهر ، دوستي و همزيستي » را با بمب افكن هاي خود بر سر ساكنين خان يونس و غزه مي پراكند ؟؟!!

 

مرتبط نوشت : هیچ‌کس نمی‌تواند کم‌ترین نشانه‌ای از جنگ‌طلبی در این ملت و مدیریت منتخب آن پیدا کند .. و بدانيد ملت صلح‌طلب ما هر متجاوزی را در هر اندازه و سطحی ، آنچنان در جای خود می‌نشاند که فکر تجاوز نیز در ذهن او نابود شود ..

/ 17 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احمدرضا

قربونشون برم چقدر خدا شناسن اينا!! یاد حرفی از امام (ره) افتادم که اونموقع به رئیس جمهور وقت آمریکا که همچین حرفی زده بود فرمودند: من نمی دونم اينا کی می خوان حاشيه برای «عروة الوثقی» بنویسن ؟!!

امير

سلام داداش يوسف دقيقا همان ضحاک است شاد باشی

مهران

رییس جمهور وووووووووووووو آپم و منتطر

یک طلبه

سلام! نه برادر، بخندیم بهتره،چرا گریه! زمانه، زمانه غریبیست...

مهران

اول سلام.... دوم سلام.... سوم سلام بعد کلام

مهران

میخوای سر در وبلاگم بنویسم تو یکی از هفت دولت آزادی هر چه میخواهد دل تنگت بگو فقط از این گروه نباشی که خیلی متنفرم وحشتناک دیگه شکلکی نبود گه بذارم تا بیزاریم رو بهت نشون بدم

م.ع

خوب فرضشون اينه که فلسطينی ها بشر انسان يا چيزی از اين جنس نيستند!