<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

پس از ماه‌ها جنگ رواني روزنامه‌هاي اصلاحات ! براي متهم كردن دولت نهم به تندروي و تشنج آفريني و ادعاي بحراني بودن وضعيت كشور ، آقاي سيد محمد خاتمي رئيس جمهور سابق اذعان كرد :

"احساس مي‌كنيم در دو ماه گذشته فضاي بين‌المللي عليه ايران آرام شده و ديگر بر طبل جنگ نمي‌كوبند و از حمله به ايران كمتر مي‌شنويم. گرچه شايد آن موقع نيز جنگ رواني براي زمينه‌سازي بود كه اجماع براي گسترده كردن تحريم‌ها عليه ايران پيدا شود ."

رئیس جمهور سابق کشورمان گفت : هم ایران برای ما مهم است و هم اینکه در سایه انقلاب صاحب نظامی شدیم که عنوان و نام بلند اسلام را در پیشانی خود دارد ؛ تلاش ما برای حفظ و قوت ایران و جمهوری اسلامی یک وظیفه ملی است ..

/ 8 نظر / 11 بازدید
فاطمه

سلام اوول شدم. که البته ايشون فرمودند که ما همينجور خودمون رو دستی دستی باعث تنش نشويم. ایرانم آرزوست . بقیه ی چیزها فاکتور!!

فاطمه

جمله بنديم غلط بود . رو را حذف بفرماييد.

کاموانيوز نو

چي بگم والا. سيد ممد هم ۸ سال مردم را يه جور ديگه اسکل کرده بود.

کاموانيوز نو

متاسفانه اين چند وقت نتونستم مطالب روز بنويسم و همراهيت کنم. کلا از اخبار مخبار دی سی شدم!

اينک

به به سلام آقا يوسف چه عجب بعد از دو سه روز اومدی خبر جالبی بود گفتم جنجال درست می کنم یادته؟ کردم ایرانی باشی و پیروز

پت ومت

سلام تلاش ما برای حفظ و قوت ایران و جمهوری اسلامی یک وظیفه ملی است ..آره؟ فعلا

هرمز مميزي

سلام تغيير تاکتيک غرب را نبايد با تغيير استراتژی آنها اشتباه بگيريم تا زمانيکه شعار ضد غربی سر ميدهيم بايد منتظر عقوبتش هم بمانيم !

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند