موتوا بغیضکم ؛

اعلام خبر اعدام 30 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر، اراذل و اوباش و اشرار پایتخت ( در سحرگاه امروز یکشنبه ، ششم مرداد ماه ) از سوی دادستانی تهران رفلکس های گوناگونی را در محافل خودی و غیر خودی بدنبال داشت ..

البته از آنجایی که هر اقدام ج.ا.ا در چشم تنگ نظرانه منتقدان ، محتاج (!) نقد و بررسی است ، آن را به واجدان حرف و سخن ( که حرفشان همیشه حرف است * آخ) ارجاع می دهم و به عرض تسلیتی ناچیز به اربابان همیشه بیدارشان بسنده می کنم ** .. آنان که با آغاز طرح امنیت اچتماعی و مبارزه با ارذال و اوباش نگرانی خود را ابراز داشته بودند و آن را در چارچوب منویات داهیانه خود نمی دانسته و نمی دانند !

در حالی که تنها ۶ عکاس غربی اجازه پوشش خبری از جنگ عراق را دارند ! ( آنهم با گذشت ۵ سال از این جنگ و حضور ۱۵۰ هزار نیروی آمریکایی در آن کشور و افزون بر ۴ هزار کشته از سربازان آمریکایی ) اینجانب تمامی خبرنگاران محافل خبری ( رسمی و نیمه رسمی و غیر رسمی و پروپاگاندایی و یلّو پیجی و .. !! ) را به تهیه سوژه و رپرتاژ خبری از این موضوع ناب  ـ اعدام اراذل و اوباش ـ دعوت می نمایم تا شاید آمار بازدید کنندگان رو به فزونی نهد و خیری سیاسی بر اهلش مترتب افتد  نیشخند !!

 

* فلانی حرفش حرف است ، یعنی => اثری از عمل در او نمی یابی !

** همچون اتحادیه اروپا که از ابتدا نگرانی خود را از اعدام ارازل و اوباش اعلام داشته بود . متاسفم که اعدام سحرگاه امروز هدیه خوبی برای این عزیزان در جشن پنجاه سالگی اتحادیه اشان نبود !

/ 25 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا(رح سبز)

دستشون واقعا درد نکنه! دلم شدیدا خنک شد... به نظرتون اینکه یه نفر زندگی یه دختر معصوم یا یه خونواده رو تباه کنه حقش اعدام نیست؟؟؟

نيما

سلام آقا يوسف.. قلنا بهتر مينوشتين..الان نوشته هاتون به دلم نميشينه..ببخشين رك ميگمااا!

لیلا

سلام خوبید آقا یوسف؟[لبخند] میگم با توجه به جمله ای که گفتید عجیب آدم های دور و بر حرفشان حرف است...[عینک][نیشخند]

لیلا

سلام بابا ناراحت نشید خب خودتون بگید چه دسته ای مناسب شماست اضافه می کنیم[چشمک][نیشخند]

لیلا

ببينيد يك فروند ويرگول چه ها كه نمي كنه!![نیشخند] مي گويند: عجيب، آدم هاي دور و بر حرفشان حرف است...(كنايه از جمله ي اول..[زبان])

آیینه فردا

السلام علیک یااباصالح المهدی گاهگاهی به نگاهی دل ما را دریاب جان به لب آمده ازدرد-خدارادریاب اگرازدولت وصل تومرانیست نصیب گاهگاهی به نگاهی دل ما را دریاب به امیدی به سرکوی توروی آوردیم شهریارابه در خویش گدا رادریاب دل ما را به شب هجرفروغی بفرست شبرو وادی اندوه و بلا را در یاب سنگها می خورم از دست جنون دل خویش من دیوانه انگشت نما را دریاب به وفاداری تو شهره شهرم ای دوست ز وفا معتکف کوی وفا رادریاب سالهارفت که ازجام محبت مستم من دردی کش صهبای ولا رادریاب کاروان رفت ومن ازهمسفران دورم دور من ازقافله شوق جدا را دریاب راه باریک وبسی پرخطروتاریکست سببی ساز ودراین مهلکه مارادریاب تا دلم بارغم عشق به منزل فکند شهسوارا من افتاده زپارادریاب تافغان دل غمدیده ما را شنوی نازنینا سحری بادصبارا دریاب دوش رویای لب نوش توبامن می گفت کای شهید غم من آب بقا را دریاب سوی پروانه نظر کن که دعا گوی توباد گنه آلوده خود را به مدارا دریاب شعر از استاد محمدعلی مجاهدی [گل]

منتظر کوچک

به اطلاع همه ی دوستان و آشنایان اینترنتی می رسانیم : مراسم شب هفتم آن دو یار سفر کرده ، مادر و برادر آقای کمالی (حریم یاس) روز سه شنبه ۱۵/۵/۸۷ از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ واقع در تهران - میدان خراسان - خیابان خراسان - خیابان لرزاده - مسجد لرزاده برگزار خواهد شد. حضور شما باعث تسلی خاطر داغدیدگان خواهد شد.

ماري

سلام آقا یوسف از بازیهای سیاسی که بگذریم نوبت میرسه به اعیاد بزرگ شعبانیه عیدتون مبارک التماس دعا

رضا

شرمنده‌ها اما بغیظکم درسته[خجالت]