ايام سوگواری تسليت ؛

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

هنوز هم عمر سعد ها در حسرت  گندم ري ، تيغ ميكشند

هنوز در قحطي وجدان هاي بيدار

 پيكر خونين حقيقت ، سم كوب اسب هاي سترونِ درخشش زر و عطش سيري ناپذير قدرتمنداني است كه جز زشتي و درشتي نميشناسند

و براستي كه كل يوم عاشورا و كل الارض الكربلا

باز نشر از اينجا

/ 12 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

سلام التماس دعا بابت اون نظریه سیاسیم هم اینجا رو بخون چیزایی که به ضررشون نباشه که رو نمی کنند. الان هم که خودت در جریانی برف و اومده و کبک ها سرشون تو برفه. http://www.asriran.com/view.php?id=33774

کاموانيوز نو

هميشه حقيقت در اقليت بوده هرچند که هميشه الزاما اقليت حقانيت نداشته اند. هر گردنکشی که ميآيد میپندارد که جاودانه خواهد بود اما زمانی نميگذرد که در کتابها مايه عبرت ميشود.

احمدرضا

السلام علی الحسين و علی علی بن الحسين و علی اولاد الحسين و علی اصحاب الحسين ------------------------------ عظم الله اجورکم ----------------------------- خدا اين بصيرت رو از شما و ما نگيره. پست قبلی تون رو از دست داده بودم. خوندمش. عالی بود.

فاطمه

سلام ميدونيد به چی فکر ميکنم؟به اينکه ملت ما ملتی نماد گراست. برای همينه که يه حسين داره که اينهمه نماد و رشادت و زيبايی توش هست. شايد مردم مصيبتهای خودشون رو اين واقعه می بينند. برای همينه که اين برگزاری ها و نوشتن ها از حسين نه تنها به حکومت ربطی نداشته که تو دست مردمه .

پت ومت

سلام من هم به شما تسليت می گم شاد باشيد گرچه در اين روز ها سخت است

زيتا

سلام.هميشه حقيقت توسط قدرتمداران،تحريف ميشود.اما شما ميخواهيد که همه روزها عاشورا باشد و همه ارض،کربلا؟يا اينکه فکر ميکنيد که همه روزها در اين دوره وزمانه عاشورا هست و همه دنيا کربلا

هميشه تنهای زمين

- بارخدایا! چه دارد آنکه تو را ندارد؟ و چه ندارد آنکه تو را دارد؟ امام حسین(ع