پيدام نبود ؟! <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

آره رفته بودم دنبال خودم .. ..

 هنوز هم دارم مي گردم .

 وقت زيادي ندارم .

چند شب ديگه بيشتر نمونده ..

            بعدش هم , وقتي دوباره درهاي جنهم طبق معمول باز شد ,

                        يا غل ها را از دست و پاي شياطين باز كردند

                                    .. معلوم نيست كه قدرتي پيدا كرده باشم براي مقابله با هوس هاي نفسم ..

چند شبه كشگول كدايي رو برداشتم و دارم دور مي زنم .. ..

امشب هم ,  تو اين آخرين دقايق شب بيست و چهارم .. ..

گفتم بيام تو " پرشين بلاگ " و از شما تمنا كنم ..

            تمناي يك جو توجه

                        يك آن دعا , يك لحظه عنايت ..

آي كسايي كه مي دونيد راه آسمونا كدوم وريه ..

            آي شمايي كه دل براي فهميدن داريد ..

وچشم براي ديدن  .. وگوش براي شنيدن

براي اين غافل هم دعا كنيد

٫  شايد به لطف شما  ,  من هم شميم غفران الهي را دريابم ٫

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
gissoo

سلام. عباداتت قبول حق. التماس دعا. انشالا حاجتت رو بگيری. اميدوارم هيچوقت هيچکدوممون خودمونو . دلمونو گم نکنيم. به ديدن دل ما هم بيا

سارا*

سلام .امیدوارم که هممون تونسته باشیم بهر کافی رو تو این شبها برده باشیم شما هم من رو دعا کنید.

salam

بزرگترين كانون فرهنگي كشور تقديم مي كند : كانون فرهنگي رهپويان وصال شيراز www.rahpouyan.com………………http://seyyedanjavi.persianblog.ir/………http://www.rahpouyan.com/lakhteh/index.htm

سرمه

« هر چند گناه ماست کشتی کشتی ... غم نيست که رحمت تو دريا درياست » ... ما همه بيناييم به وجودش ... وقتی اولين قدم رو برداريم که همون آگاهی به غفلتمونه ... حق يارتون!

كوير

لطفا از گذاشتن پيغامهای بی ربط در وبلاگ ديگران خودداری نماييد!

نیوشا

سلام ..من برای شما دعا ميکنم که هميشه از فيض خداوند .پدر اسمانيمان پر باشيد ...نه فقط در ايام رمضان...بلکه در تمام ايام عمرت...و اين به دليل محبت خداوند امکان پذير است ...خداوند را انطور که خود او ميخواهد به قلبت بخوان تا او برای هميشه دست و پای شيطان را زنجيری محکم بزند که هيچگاه اجازه دخول به زندگيت را نداشته باشد من اينرا تجربه کرده ام و شماهم که بدنبال حق و عرفان هستيد ميتوانيد امتحان کنيد...موفق و سر بلند باشيد.

آهو

يوسف عزيز اين يه كار ترجمه هستش كه من به تنهايي دارم انجامش مي دم.اگر امكان داشت حتما از مشاركتت استفاده مي كردم.راستي جواب اون سوالتو در مورد اون آيه پيدا كردي؟شرمنده من كه نتونستم چيزي پيدا كنم.

hedyeh

سلام ... اگر آدمها تونستند با کشکول گدايی خيلی چيزها رو گدايی کنند ...اما من هيچ وقت راضی به اينکار نميشم که تو راه گدايی خيلی رفتم و اومدم .ديدم اگر به اين بگم يه جو يه سير يه مثقال يه کيلو ازم يه تن آبرو ميخوان يييه تن حيا و يه تن از روحم که اونن قدر سنگينه که البته ازش چيزی کم نميشه هر جا رفتم و به هر کی رسيدم گدايی کردم اون هم چه چيزايی محبت دعا حمايت آره کسايی بودن که اين چيزها رو از جون و دل به من بدن پس از اونا گدايی نکردم بقيه رو ميگم تا يه روز که سرد سرد بودم و از گدايی هم زده شده بودم پس از مدتها سر بالا گرفتم تا آه بکشم و يکدفعه... از اون موقع به بعد ساکت شدم و دست از گدايی برداشتم آخه يکی رو پيدا کردم که نخواسته و نگفته با اون نگاه عاشقانه و وجود گرمش من و به آغوش ميکشه و همون قدر که از روحم کم ميکنه به حيا و آبروم اضافه ميکنه اينجوری خيلی بهتره چون روزی مياد که ميگم من مردم و بايد در همون معشوق ابديم غرق بشم پس چه بهتر که از الان شروع کنم.

hedyeh

از لطف و احترامی که برای من و نوشته قايل شديد ممنون .در نوشته پايين بايد اول مينوشتم که آدمها روح ما رو سنگين ميکنند نه سبک.

فریبااحمدی

اگر خودت را پیدا کردی ،سلام مرا به هم به او برسان و دیگر آن خودی را که پیدا کردی هیچوقت گم نکن .