تحریم کشکی !

ایران نشان داده که تحریمها تاثیری در پیشرفتش ندارد   نیشخند

این گفته ما نیست !

سخن دشمن سخیف ماست

بنیامین نتانیاهو !

ایشان فرمایش کردند : تنها راه متوقف کردن فعالیتهای هسته ای کشور ایران حمله نظامی می باشد زیرا این کشور نشان داده که تحریمها هیچ تاثیری در توقف پیشرفتهای هسته ایش ندارد.

اما رابرت گیتس وزیر دفاع آمریکا و از میزبانان کنونی ایشان ، ضمن رد این پیشنهاد بیان کرد که ایران سلاح هسته ای ندارد و لازم نیست که راه حل نظامی را در اولویت قرار دهیم چون هنوز راه های دیگری مقابلمان می باشند و تحریمها تاثیر خود را گذاشته اند !

البته خود بهتر می دانید ؛ نقل هیچ یک از این ادله ها نیست  خیال باطل

تحریم ها که هچ..

ملاحظه می کنید که .. خودشان هم اقرار دارند که کشک است  زبان

و اما اگر آن جنایتکاران جنگی « نمی توانند » به ایران حمله کنند بخاطر .. .. ..  ؟!

( ادامه اش را برای شما گذاشتم که بگویید سوال )

@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @

و اما بشنوید از روش های جدید شکنجه در ایران = در اختیار نگذاشتن توالت فرنگی !  !

/ 4 نظر / 22 بازدید
مرد آبادانی

ای آبادان پر بلا! گلهای پرپرت کو؟ یاران رهبرت کو؟ http://abadanman.persianblog.ir/ http://abadanman.webphoto.ir/

ساقی

سلام نمی توانند چون: شاید اینجا توالت فرنگی نیست!! بالاخره مشکل اساسی پیش میاد برای سربازها! یاعلی

هادي

سلام ازاينكه افتخار داديد به من سر زديد ممنونم راستش چند وقت بود كه هر چي اومدم سراغتون ديدم خبري نيست نگران شدم كه شايد با وب ديگري فعاليد به هر حال خيلي خوشحال شدم از كامنت شما ببخشيد به علت مشكلات هر چند روز يك بار ميام اگه طول ميكشه جوابتون به اين دليله دوستان ديگه رو سلام برسونيد .منتظر مطالب پر بارتون هستم . خدا نگهدار

mohammad hossein emamparast

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.