رسانه های حامی آقایان موسوی و ریگی

تروریست مشهور شرق ایران که مهمترین عنصر آدم کش غرب در منطقه پرخطر میان ایران، افغانستان و پاکستان بود توسط دستگاه های امنیتی ایران دستگیر شد .

ریگی را اگر مانند رسانه های سلطنت طلب "دکتر" خطاب کنیم باید فول پروفسروای جنگ و کشتار را از آنِ وی بدانیم.

وی بعد از بن لادن معروف، رتبه اول آدم کشی را کسب کرد و کاری کرد تا بی بی سی فارسی با عناوینی چون یکی از آزادی خواهان ایران با وی مصاحبه کند.

بی بی سی فارسی از بهمن ماه سال 87 برای انتخابات ایران راه اندازی شد و با پخش روزانه 5 ساعت برنامه روزانه بسیار زیرکانه به تبلیغ کاندیدای نهایی جریان فتنه ی سبز می پرداخت.

از همین جا به اهمیت بی بی سی فارسی باید پی برد که با اهمیت ترین مواضع ستاد موسوی از زبان این رسانه ی انگلیسی گفته می شد تا جایی که استودیوی تهیه و ضبط بی بی سی از ساختمان مجلل ستاد موسوی در قیطریه سر در آورد.

بهرحال بی بی سی برغم تمام علاقه اش به اینکه خود را بی طرف و منصف نشان دهد با ریگی در رزوهایی که چند سردار سپاه و مردم سیستان و بلوچستان را به شهادت رسانده بود مصاحبه کرد.

صدای امریکا (
VOA) هم که رسما رسانه ی ریگی بود، گفتگوهای رسانه ی رسمی دولت امریکا که علیه ایران به برنامه سازی می پردازد با تروریست مشهور که گرایش های سلفی دارد جالب توجه است.

صدای امریکا از ریگی به عنوان "رهبر جنبش آزادی خواهی ایران" یاد می کرد.
 

تلویزیون های سلطنت طلب هم که برای ریگی خون آشام سنگ تمام گذاشتند و وی را "دکتر ریگی" خطاب می کردند.

نوری زاده از فراری های مقیم امریکا که علیه ایران فعالیت می کند و از حامیان سخت میرحسین موسوی شناخته می شود در این امر تمام قد ورود کرد .

سوال اصلی این است که دلیل یکی بودن رسانه های حامی موسوی در انتخابات و مسائل اخیر با رسانه های جناب دکتر ریگی تروریست چیست ؟

و چرا آقای مهندس و اعیان و انصارش اصرار دارند که زیر بلیط حمایت دوستان غربی اشان نیستند و به حمایت آنان دلخوش ندارند ؟!!

باز نشر ازاینجا

/ 4 نظر / 51 بازدید
جوانمرد

سلام اقا یوسف دوست عزیز حقیقتش یکی از دلایلی که من ننوشتم این بود که متاسفانه متوجه شدم کسی از مخالفینی که من باهاشون برخورد داشتم دنبال حق نیست و دلیل عمده ننوشتنم هم این بود دیدم واقعا وقتم داره هدر میره و میتونم از این وقت استفاده بهتری ببرم و برای دفاع از حق در فضای سایبری هم به وبلاگ دوستان ولایی سر میزنم و نظر میذارم اما در کل حق را به شما میدم ضمنا من یک جوانم که به دلیل صغر سن در دفاع مقدس نبودم اما خیلی دوست داشتم میبودم در مورد این پستتون هم میگم موسوی یک خائنه که با اعمال وگفتارش به ایران وایرانی خیانت کرد ریگی هم که دیگه حال وروزش معلومه از حضورتون ممنونم و امیدوارم همیشه در راه حق موفق باشی یاحق

غزاله

سلام عید برشما مبارک التماس دعا

قطره ای از دریا

سلام. گاهی اوقات بهتر است برخی زباله ها به زباله دانی بروند ... حتی یادآوری آنها هوا را آلوده می کند ...............

mojtabah

سلام، آقای احمدی‌نژاد یک طوری رفتار می‌کند که انگار انتخابات را خودش تنها برد . آقای احمدی‌نژاد باید بدانند به جای فوتبال بازی باید به حضور جلسهٔ هیأت دولت در قم می‌رفتند. آقای احمدی‌نژاد باید بداند که ما بسیجیها تنها گروهی بودیم و هستیم که تنبیه فتنگران را شخصا به دست گرفتیم حتی اگر عکسهای ما را با اسلحه همه جا پخش کردند. ما قوای امام زمانیم نه قوای آقای احمدی‌نژاد ما حکم خدا را اجرا می‌کنیم حالا هر کس رئیس جمهور باشه. درود بر ولایت فقیه. شرم بر افتخار و اعتبار طلبان.