کی بود ؟ کی بود ؟ من نبودم !

n00007641-b.jpgآقای کروبی !

بالاخره چی ؟ مردم در چند انتخابات گذشته ، به اصلاح طلبان پشت کرده اند ؟ یا نه ؟

اگر نه ! پس این رجز خوانی ها * و تقصیرها را به گردن هم انداختن برای چیست ؟ 31.gif

اما .. خودمانیم ها ! خودتان هم دست کمی از لشکریان شکست خورده اتان ندارید ها !  04.gif

* و اینها مشتی از خروار رجز خوانی ها = علت شکست اصلاح طلبان :

۱ ) بی هدفی و کم مسئولیتی در اصلاح طلبان !

۲ ) قوی بودن شیوه های تخریبی در دولت خاتمی !

۳ ) قرار داشتن مسوولیت های مهم در دست افراد غیر صالح !

۴ ) و اصلا .. وجود خود آقای کروبی !

    و ..

 pirmoazen(2).jpgو اما نورالدین پیرموذن (سخنگوی اصلاح طلبان مجلس هفتم ) که در این ایام ! به آمریکا رفته بود بعنوان اولین نماینده ، مسئول یا مقامی از سطوح جمهوری اسلامی با صدای آمریکا گفتگو کرد !! ( اولین گفتم چون در تاریخ فعالیت شبکه تلویزیونی صدای آمریکا تاکنون هیچ نماینده ، مسئول یا مقامی در هیچ یک از سطوح جمهوری اسلامی در این برنامه یا سایر برنامه‌های این شبکه شرکت نکرده بود ) 

نورالدین پیرمؤذن نماینده اردبیل در مجلس هفتم و سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان که یک شنبه شب در گفتگوی زنده یک‌ساعته با تلویزیون فارسی صدای آمریکا که با عنوان « پشت پرده انتخابات » شرکت کرده بود با اشاره به انصراف نامزدهایی چون عارف مدعی شد : بر اساس تصمیمات اولیه اصلاح‌طلبان ، ما اکنون نباید در انتخابات شرکت کنیم 16.gif 

این در حالی است که آقای خاتمی همین دیروز تاکید کردند :

 « حق و وظیفه ماست که در عرصه های حیات اجتماعی حضور داشته باشیم » 

  هلوع نوشت : شبکه فارسی « صدای آمریکا » آشکارا در راستای براندازی جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند و در این مسیر حتی اصلاح‌طلبان و نیروهای سیاسی بیرون از قدرت که در چارچوب جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند را مورد حمله قرار می‌دهد . برخی صاحب نظران معتقدند در پی دیدار محرمانه رضا خاتمی با سفیر آلمان در تهران عده‌ای در صدد هستند تا قباحت تماس مقامات سیاسی غیر مسئول و غیر رسمی را با بیگانگان از بین ببرند و تابوشکنی کنند ..

ایول به آقایون .. ای ول !

این هم ریز ماجرای آقای پیر موذن !

و این هم متن کامل مناظره محمد رضا ها ! ( نایب رئیسان مجلس ششم و هفتم )

/ 19 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

سلام حاج یوسف آقا ما کی باشیم بخوایم تااد صلاحیت بکنیم![نیشخند][چشمک]

حامد

تو کامنت قبلی منظورم تایید بود. مبینی؟ هنوز اسمش را هم درست نمیگویم!!!!

حامد

در مورد موضع گیری های آقای کروبی هم باید بگم که ایشان در این امر با سابقه هستند که در یک موضوع چند موضع متفاوت را با هم اتخاذ کنند[نیشخند][چشمک]

یوسف

به زیتا ! عجب ! امام خمینی ما به امریکا رفته بودند و در استودیوی رادیو امریکا با مثلا ستاره درخشش ( [زبان] ) نشسته و مصاحبه کرده و اساس نظام اسلامی را زیر و رو کرده بودند ؟ عجب !! تا بحال نمي دانستم ؟ [نیشخند]

بهشتی !

سلام علیکم ! آمدن تان خوش حال مان کرد بسی . راستی فشرده شدن بعضی بغض ها قشنگ است ، خیلی و قشنگ یعنی تعبیر عاشقانه ی اشکال . و اما بعد ... صدای آقای مهدی آقای کروبی ! عجیب مرا اذیت می کند و همین !

نیما

سلام ما که نفهمیدیم این کروبی چی میگه؟؟؟ یکی دو هفته پیش اومده بود دانشگاه ما یسری چرت و پرت تحویلمون داد رفت!!(میخواستم بگم امیرکبیری ام!![سبز]) و اما صیغه این لیتر:همون "Later"خودمونه! ليتر!

lorshi

کار به این کثیفی رو می کنن که چی بشه؟ یادمه یه حدیث از حضرت علی (ع) که می گفت هر کس بتونه همه رو راضی نگه داره منافقه و کار اینا که طرفدار صلح با آمریکا به هر قیمتی هستن و میرن با صدای آمریکا که به خودشون هم فحش میده؛ مصاحبه میکنن چه چیزی جز نفاق یا نادونی میتونه باشه؟ راستی من اگه میدونستم شما قراره متن مناظره بین محمد رضاها رو بذاری عین ..... نمی نوشتم حرفاشونو! ضمنا با یه نقد کوچولو و فوتبالی منتظرتون هستم!

کبری آسوپار

سلام این جناب "نیما" خان راست میگن جداً. من هم نمی فهمم این کروبی چی میگه؟؟!! بعضی وقت ها هم - به ندرت پیش میاد البته! - که می فهمم چی میگه، نمی دونم چرا بعدش جیغ مشارکتی ها در میاد که این کروبی اصلا نمی فهمه چی میگه!!![نیشخند] راستی با مطلبی با عنوان زیر به روز هستم: " هاشمی؛ نه سردار معصوم سازندگی، نه طلحه و زبیر انقلاب"

بوجار

وا ! یعنی شما بلا نسبت ماهواره دارید ؟ چشم نیروی انتظامی روشن ، خوششون باشه ، جناب هلوع و ماهواره ؟؟؟؟ بلا به دور

سالن آرایش هستی

سالن آرایش هستی واقع در استان کرمانشاه با کادری مجرب وجوان قصد داردشما عزیزان را باجدیدترین متودد آرایشی وپیرایشی آشنا و با ارائه خدمات عالی رضایت واطمینان شما را جلب نماید. با ما زیبایی وجوانی خود را برای همیشه حفظ کنید. شماره تماس :7252632-0831