هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

فهم یک سیاستمدار غربی از اسلام

گویا این روزها انتخابات پارلمانی استرالیا در پیش است و در این گیر و دار اشتباهات کشنده یکی از نامزدهای انتخاباتی ( که احتمالا برای کسب توجه و جلب آرا !! بوده ) در باره دین اسلام و یهودیت باعث کناره گیری وی از رقابت ها شد. 

گافهای ”استفانی بنیستر” نامزد ملی گرای انتخابات پارلمان استرالیا در مصاحبه ی تلوزیونی اش سرانجام به گناره گیری این خانم 27 ساله از رقابت های انتخاباتی انجامید. 

استفانی بنیستر که در رسانه ها به سارا پالین استرالیایی معروف شده روز چهارشنبه در یک مصاحبه زنده تلوزیونی با برنامه ”7خبر” گفت:

ساراپالین استرالیایی

 من با اسلام به عنوان یک کشور ! مخالفتی ندارم اما معتقدم قوانین آن نباید اینجا به استرالیا آورده شود.

 او در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت که 2 درصد از مردم استرالیا پیرو ”حرام” هستد

 ظاهرا وی این بار کلمه ی ”حرام” را با ”حلال” که کاملا متضاذ آن است اشتباه گرفته و جابجا بکار می گیرد.

 اشتباهات وی به همین جا ختم نشده و شامل حال یهودیان نیز می شود. بنیستر می گوید:

”یهودی ها پیرو حرام نیستند. آنها دین خود رادارند و از حضرت عیسی مسیح(ع)  پیروی می کنند.”

منظور وی از حرام همان قرآن و منظور از عیسی مسیح(ع) همان حضرت موسی(ع) می باشد.

سارا پالین استرالیایی سابقه ی فعالیت های ضد اسلامی نیز در کارنامه خود دارد. وی به جرم چسباندن برچسبها یی به روی محصولات یک سوپرمارکت در ”بریسبین” دستگیر و محاکمه شده بود. در برچسب ها نوشته شده بود ”خرید غذای حلال دادن سرمایه به تروریسم است”.

وی از خانواده و دوستان خود بخاطر خجالت زده کردن آنها در جامعه عذرخواهی کرده و از رقابت ها گناره گیری کرده است اما همچنان حمایت جدی خود را از حزب مطبوعش اعلام داشته است.

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۳:۳۱ ‎ب.ظ روز ٢٠ امرداد ۱۳٩٢