هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

روحانی می سنجیم !!

دانشکده « مطالعات جهانی مانک » دانشگاه تورنتوی کانادا با همکاری دو گروه دیگر، با اقدامی الهام‌گرفته از پایگاه اینترنتی « مرسی‌سنج » در وبگاهی با عنوان « روحانی‌سنج » به بررسی وعده‌های انتخاباتی رئیس‌جمهور کشورمان پرداخته است !

در این پایگاه اینترنتی آمده است: «بنا بر بررسی‌های این دانشکده، حسن روحانی در جریان کارزار انتخاباتی خود ۴۶ وعده داده است.»

وعده های روحانی را اینجا ببینید

جالب توجه است درحالی‌که وعده‌های محمد مرسی در چهار مقوله «امنیت، ترافیک، نان، نظافت و سوخت» قرار می‌گیرند، قول و قرارهای حسن روحانی به‌صورت «اقتصاد، سیاست داخلی، فرهنگی- اجتماعی و سیاست خارجی» دسته‌بندی می‌شوند.

گروه ترتیب‌دهنده «روحانی‌سنج» در وبگاه خود می‌نویسد که قصد دارد؛ «با بهره‌گیری از منابع موثق و باکیفیت‌ترین اطلاعات»، «بر نحوه اجرای وعده‌های هفتمین رئیس‌جمهور ایران نظارت کند و کیفیت پیگیری و تحقق آن‌ها را بازتاب دهد.»

این گروه همچنین از بازدیدکنندگان وبگاه خود درخواست کرده تا اگر وعده دیگری از آقای روحانی به‌یاد دارند، به آن‌ها خبر دهند!

هلوع نوشت : بنظرتان دلسوزان کانادایی ما این خط و سیر را برای تقویت و بازسازی دولت جدید جمهوری اسلامی دنبال می کنند یا برای مچ گیری و آتو گفتن ؟!

وب سایت آقای دکتر را هم اینجا ملاحظه کنید

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱٦ امرداد ۱۳٩٢