هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

روابط نامشروع شرعی !

مدتی است که باب فتواهای جدید و نقل آن توی وبگاه های مختلف باب شده ..

این آدم هلوع اخیرا در گشت و گذار اینترنتی به فتوایی رسیده است که بد ندانستم  آنرا با شما به اشتراک بگذارم !

فتوای جدید این است که می‌توان با بیگانگان (مشروط بر اینکه به منافع کشور کمک کند ) روابط نامشروع داشت .

تعجب نکنید !

کمی صبر کنید تا بگویم .

گویا مدتهاست وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی برای به دام انداختن شخصیت های سیاسی و دیپلماتیک خارجی مقیم اسراییل آنها را به ضیافت های جنسی می کشاند تا از آنها سوء استفاده کند .

 

" تزیپی لیونی " که معرف حضورتان هست !

وزیر امور خارجه سابق این رژیم و وزیر دادگستری فعلی آن، آبانماه سال گذشته در گفتگو با روزنامه تایمز انگلیس گفته بود : « من برای بد نام کردن برخی شخصیت‌های عربی و ایجاد پرونده رسوایی برایشان با آن‌ها ارتباط جنسی داشته‌ام تا اطلاعات مهم و امتیازهای سیاسی از آن‌ها بگیرم »

صائب عریقات 1  و  یاسر عبدربه 2 کم کسانی نیستند که طبق گفته لیونی سعادت مجالست با ایشان را داشته اند ! تازه ، دوربین‌های مداربسته هم از برقراری این روابط نامشروع یادگاری ! فیلمبرداری کرده‌اند. اینها اگر مثل کبک سرشان را هم زیر برف کنند مسلمانان دیگر ممالک راجع به آنها چی فکر می کنند ؟!!

 البته وقاحتی بر این کارهای صهیونیست ها نیست !! با این حال آنها در برقراری این گونه روابط از خاخام های بزرگ اسرائیل اذن و اجازه لازم را کسب می کنند. یعنی روابط نامشروع شرعی ! دست و پا می کنند .. برای مثال خاخام های بزرگ به زیپی اجازه داده بودند که وی می‌تواند با بیگانگان روابط نامشروع داشته باشد به شرط آنکه این امر به منافع اسرائیل خدمت کند و سودمند باشد.

1. عضو سازمان آزادیبخش ، دیپلمات ارشد فلسطینی و رئیس هیأت فلسطینی مذاکره کننده با اسرائیل

2. دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ٢ امرداد ۱۳٩٢