هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

با اخلاق هستيد ؟

بازم سلام .
شايد خيلی از دوستان از سياق يادداشت قبلی خوششون نيامد که يا چيزی ابراز نکردند ( ! ) يا طنز گونه از کثرت لينک اخبار گذشتند .. با اين حال اين دو سه تا لينک را هم از من داشته باشيد .. تا بعد ..
ــ اول از همه « فنون‌ افزايش‌ سرعت‌ در اينترنت‌ » که ‌در اينجا چندين‌ فن‌ براي‌ افزايش‌ سرعت‌ در اينترنت‌ را براي‌ شما بازگو ‌مي شود .

ــ دوست داريد از دست تبليغات پرشين بلاگ خلاص بشيد ؟ خوب « نحوه حذف تبليغات پرشين بلاگ! » را می تونيد اينجا ببينيد .

ــ دخترها ! پسرها ! دوست داريد نمای ظاهر ويندوز (Windows) خود را بصورت اختصاصی درآورده و آنرا با سليقه و هنر خود منحصر بفرد نشان بديد ؟ پس بهتون توصيه می کنم مقاله « ويندوز پسرانه، ويندوز دخترانه!؟ » را بخونيد .

ــ « بر طرف نمودن چند راه نفوذ به کامپيوتر شما »

******************************

خوب ؛ دارم سعی می کنم مطالبی راجع به « فلسفه اخلاق » جمع کنم و بنويسم !! چيه ؟
هنوز هيچی نشده اينقدر تعجب کرديد ؟ اين حرفها به من نمياد ؟؟ خوب شما را حواله می دم به يکی دو يادداشت بعدی ..
اونجا می خوام از « خوبی » و « بدی » بگم . اينکه اساساْ خوبی و بدی وجود عينی دارند يا نه ؟ و اگر هم واقعيت خارجی دارند چرا در نزد ملل مختلف ، متفاوته ؟ مثلاْ گروهی خوردن گوشت گاو را حرام و حتی آزار و کشتن اونها را ممنوع می دونند . شايد هم شنيده باشيد : چنانچه در هند گاوی به حريم خيابانی نزديک شود و هوس کند روی سنگفرش خيابان نشخوار کند .. ( با توجه به اينکه گاو پنج تا معده دارد و بيشتر از آنچيزی که صرف بلع غذا می کند ، صرف بالا آوردن آنها و جويدنشان می کند ! ) فرقه ای که قايل به پرستش گاوها هستند به حرمت اين موجود مقدس آنقدر توقف کرده و انتظار می کشند تا ميل ايشان بکشد و راهشان را بگيرند و بروند .. اين در حالی است که افراد ديگری در خوردن و استفاده کوچکترين اجزاء آن ترديدی به خود راه نمی دن . يا مثال های ديگر .. ..
يا اينکه « منشاء خوبی و بدی » چه چيزی است ؟ آيا طبع آدمی است يا عادات و رسوم يا ..
يا اينکه « واضع ـ يعنی وضع کننده ـ خوبی و بدی » چه کسی است . به اين معنی که کی می تونه بگه چه چيزی خوبه و چه چيزی بده ؟ و تازه با اين اوصاف چه کس يا کسانی بايد از اين دستورات تبعيت کنند ؟؟ ..
می دونم دوستانی مانند سارا و سحر  يا دختر مشرق و خيلی های ديگه استقبال می کنند . شما چطور ؟

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٤:۱۳ ‎ب.ظ روز ٢٠ فروردین ۱۳۸۳