هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

چند رويداد


ناراحت نشين !
ــ اگه شما هم جزء ضاربين « مستر سين » بوديد ، اميدوار باشيد كه بتونين به مجلس راه پيدا كنيد !! ( مي گين نه اينجا را كليك كنيد )

******************


ــ زن آمريكايي، يك هفته پس از به دنيا آمدن نوزاد اول خود، پنج نوزاد ديگر به دنيا آورد !! ( اينجا را كليك كنيد )

******************


ــ و اما بشنويد از مادر جواني كه با داشتن دو كودك خردسال ، از دشمنان ميهنش انتقام گرفت !

« هرقطعه بدنم را به تركشي براي صهيونيستها تبديل مي كنم »

.... نوار ويديوئي « مريم الرشيد » 22 ساله كه پيش از شهادت ضبط شده بود ساعتي پس از اين حمله توسط شبكه تلويزيوني الجزيره و شبكه هاي ديگر پخش شد . او در اين نوار ضمن ابراز عشق به فرزندان خود ( يك پسر ۵/۳ ساله و يك دختر ۵/۱ ساله ) گفت قصد دارد به يك تركش كشنده براي اسرائيليها تبديل شود .

**********************


ــ اگر هم دوست داشتيد داستان «هنادي جرادات » دختر 29 ساله اي كه در يك حمله شهادت طلبانه 19 نفر از صهيونيستها از جمله رئيس سابق نيروي دريايي ارتش اسرائيل را به درك واصل كرد ، اينجا را كليك كنيد .

خلاصه اش از اين قراره که :
.. همه چيز آماده بود . ماده منفجره در گيتار جاسازي شده بود . هنادي يك بار ديگر نقشه را در ذهن خود مرور كرد . محكم و استوار به راه افتاد.
وارد رستوران اسرائيلي ها شد . در گوشه اي نشست و شروع كرد به گيتار زدن . كم كم اسرائيلي ها دور او جمع شدند . بعضي از آن ها هم مست و لا يعقل بودند.
بعد از مدتي وقتي كه هنادي فرصت را مناسب ديد ضامن انفجار را كشيد و ....

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ۳٠ دی ۱۳۸٢