هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

 

 دوستان خوبم . سلام


مصيب وارده زلزله بم را بهتون تسليت مي گم .. خصوصاَ به دوستاي نديده بمي ام .. اميدوارم اهلش تنبه لازم رو از اين بلاياي طبيعي ببرند .
واما خبر زير رو تو يكي از سايت ها ديدم . گفتم شما هم بخونيد تا ببينم نظرتون چيه ؟

 جنگ در عراق براي كسب تابعيت آمريكايي


« ‌مزاياي شركت در جنگ عراق از جمله اعطاي تابعيت دايم آمريكايي ، باعث شد تا بسياري از مهاجران آمريكايي تمايل خود را براي جنگ در عراق اعلام كنند.
در اين زمينه راديو فردا گزارش داد، مهاجران غيرآمريكايي نيز بخشي از سربازاني هستند كه در جنگ آمريكا با عراق جان خود را از دست مي‌دهند. در ميان اين سربازان مليت‌هاي گوناگون مكزيكي، فليپيني، جامائيكايي، خاورميانه‌اي نيز وجود دارد. بيشتر اينان جان خود را در برابر به دست آوردن تابعيت آمريكا به گرو نهاده‌اند.
اين راديو مي افزايد : هم اكنون 36 هزار غير آمريكايي در نيروهاي مسلح آمريكا عضويت دارند . يكي از آنان امير اميرشاهي ايراني 24 ساله متولد تهران است كه هم‌اكنون در بيابا‌ن‌هاي عراق براي ارتش آمريكا مي‌جنگد.
به گفته وزارت دفاع آمريكا ، تاكنون 13 غير آمريكايي در جنگ كشته شده‌اند، كه 5 تن ! از آنان پس از مرگ به كسب تابعيت آمريكايي نايل شده‌اند. »

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ٦ دی ۱۳۸٢