هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

قدر من و « علی »

من هم مثل خيلي از شما سوگوارم . در شبي از شب هاي ماه مبارك كه شب قدرش خوانند و سرنوشت ها رقم مي خورد , نگرانم كه تقديرم چه خواهد بود ؟

مگر شقي باشد آنكه ارزش اين شب ها و روزها را نداند و نبيند .. .. مي بينم كه حتي نابكارترين انسانها هم حرمت اين ماه و ايامش را پاس مي دارند . اونهايي كه براي يك مناسبت شخصي اشون مثل تولد يا تاريخ ازدواج يا سال فارغ التحصيلي .. يا سال خدمت .. يا مثل خيلي از سربازها – ماه و روز شروع خدمت يا پايان آن – قداست خاصي قائلند , مسلماً نمي توانند از كنار وقايعي بگذرند كه هم فرا ملي و هم فرا منطقه اي است و .. ..

شايد شما هم متوجه شده باشيد , حتي دارندگان سايت هاي غيراخلاقي , دامنه فعاليت خود را در اين ماه كم مي كنند .. .. مگر كساني كه قلبشان سنگ شده باشد .. و حتي سخت تر از سنگ .. چرا كه گه گاهي از سنگ جوششي و چشمه اي جاري مي شود ؛ اما از دل اين سخت دلان , قطره اي هم نمي تراود.

امشب , شب شهادت بزرگترين مرد تاريخ است . مردي كه ديگر دنيا بسان او بخود نديد . دوست و دشمن از او به بزرگي ياد مي كنند و همه در آرزوي گام نهادن در جاي پاي اويند . من هم دوست دارم او را در تمامي مسيرهاي تعالي بخشش مشايعت كنم .. شما دعا كنيد كه چنين باشم ..

شهادتش را بر همه پيروانش تسليت مي گويم.

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ روز ٢٥ آبان ۱۳۸٢