هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

فهم یک سیاستمدار غربی از اسلام

گویا این روزها انتخابات پارلمانی استرالیا در پیش است و در این گیر و دار اشتباهات کشنده یکی از نامزدهای انتخاباتی ( که احتمالا برای کسب توجه و جلب آرا !! بوده ) در باره دین اسلام و یهودیت باعث کناره گیری وی از رقابت ها شد. 

گافهای ”استفانی بنیستر” نامزد ملی گرای انتخابات پارلمان استرالیا در مصاحبه ی تلوزیونی اش سرانجام به گناره گیری این خانم 27 ساله از رقابت های انتخاباتی انجامید. 

استفانی بنیستر که در رسانه ها به سارا پالین استرالیایی معروف شده روز چهارشنبه در یک مصاحبه زنده تلوزیونی با برنامه ”7خبر” گفت:

ساراپالین استرالیایی

 من با اسلام به عنوان یک کشور ! مخالفتی ندارم اما معتقدم قوانین آن نباید اینجا به استرالیا آورده شود.

 او در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت که 2 درصد از مردم استرالیا پیرو ”حرام” هستد

 ظاهرا وی این بار کلمه ی ”حرام” را با ”حلال” که کاملا متضاذ آن است اشتباه گرفته و جابجا بکار می گیرد.

 اشتباهات وی به همین جا ختم نشده و شامل حال یهودیان نیز می شود. بنیستر می گوید:

”یهودی ها پیرو حرام نیستند. آنها دین خود رادارند و از حضرت عیسی مسیح(ع)  پیروی می کنند.”

منظور وی از حرام همان قرآن و منظور از عیسی مسیح(ع) همان حضرت موسی(ع) می باشد.

سارا پالین استرالیایی سابقه ی فعالیت های ضد اسلامی نیز در کارنامه خود دارد. وی به جرم چسباندن برچسبها یی به روی محصولات یک سوپرمارکت در ”بریسبین” دستگیر و محاکمه شده بود. در برچسب ها نوشته شده بود ”خرید غذای حلال دادن سرمایه به تروریسم است”.

وی از خانواده و دوستان خود بخاطر خجالت زده کردن آنها در جامعه عذرخواهی کرده و از رقابت ها گناره گیری کرده است اما همچنان حمایت جدی خود را از حزب مطبوعش اعلام داشته است.

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۳:۳۱ ‎ب.ظ روز ٢٠ امرداد ۱۳٩٢


روحانی می سنجیم !!

دانشکده « مطالعات جهانی مانک » دانشگاه تورنتوی کانادا با همکاری دو گروه دیگر، با اقدامی الهام‌گرفته از پایگاه اینترنتی « مرسی‌سنج » در وبگاهی با عنوان « روحانی‌سنج » به بررسی وعده‌های انتخاباتی رئیس‌جمهور کشورمان پرداخته است !

در این پایگاه اینترنتی آمده است: «بنا بر بررسی‌های این دانشکده، حسن روحانی در جریان کارزار انتخاباتی خود ۴۶ وعده داده است.»

وعده های روحانی را اینجا ببینید

جالب توجه است درحالی‌که وعده‌های محمد مرسی در چهار مقوله «امنیت، ترافیک، نان، نظافت و سوخت» قرار می‌گیرند، قول و قرارهای حسن روحانی به‌صورت «اقتصاد، سیاست داخلی، فرهنگی- اجتماعی و سیاست خارجی» دسته‌بندی می‌شوند.

گروه ترتیب‌دهنده «روحانی‌سنج» در وبگاه خود می‌نویسد که قصد دارد؛ «با بهره‌گیری از منابع موثق و باکیفیت‌ترین اطلاعات»، «بر نحوه اجرای وعده‌های هفتمین رئیس‌جمهور ایران نظارت کند و کیفیت پیگیری و تحقق آن‌ها را بازتاب دهد.»

این گروه همچنین از بازدیدکنندگان وبگاه خود درخواست کرده تا اگر وعده دیگری از آقای روحانی به‌یاد دارند، به آن‌ها خبر دهند!

هلوع نوشت : بنظرتان دلسوزان کانادایی ما این خط و سیر را برای تقویت و بازسازی دولت جدید جمهوری اسلامی دنبال می کنند یا برای مچ گیری و آتو گفتن ؟!

وب سایت آقای دکتر را هم اینجا ملاحظه کنید

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱٦ امرداد ۱۳٩٢


روابط نامشروع شرعی !

مدتی است که باب فتواهای جدید و نقل آن توی وبگاه های مختلف باب شده ..

این آدم هلوع اخیرا در گشت و گذار اینترنتی به فتوایی رسیده است که بد ندانستم  آنرا با شما به اشتراک بگذارم !

فتوای جدید این است که می‌توان با بیگانگان (مشروط بر اینکه به منافع کشور کمک کند ) روابط نامشروع داشت .

تعجب نکنید !

کمی صبر کنید تا بگویم .

گویا مدتهاست وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی برای به دام انداختن شخصیت های سیاسی و دیپلماتیک خارجی مقیم اسراییل آنها را به ضیافت های جنسی می کشاند تا از آنها سوء استفاده کند .

 

" تزیپی لیونی " که معرف حضورتان هست !

وزیر امور خارجه سابق این رژیم و وزیر دادگستری فعلی آن، آبانماه سال گذشته در گفتگو با روزنامه تایمز انگلیس گفته بود : « من برای بد نام کردن برخی شخصیت‌های عربی و ایجاد پرونده رسوایی برایشان با آن‌ها ارتباط جنسی داشته‌ام تا اطلاعات مهم و امتیازهای سیاسی از آن‌ها بگیرم »

صائب عریقات 1  و  یاسر عبدربه 2 کم کسانی نیستند که طبق گفته لیونی سعادت مجالست با ایشان را داشته اند ! تازه ، دوربین‌های مداربسته هم از برقراری این روابط نامشروع یادگاری ! فیلمبرداری کرده‌اند. اینها اگر مثل کبک سرشان را هم زیر برف کنند مسلمانان دیگر ممالک راجع به آنها چی فکر می کنند ؟!!

 البته وقاحتی بر این کارهای صهیونیست ها نیست !! با این حال آنها در برقراری این گونه روابط از خاخام های بزرگ اسرائیل اذن و اجازه لازم را کسب می کنند. یعنی روابط نامشروع شرعی ! دست و پا می کنند .. برای مثال خاخام های بزرگ به زیپی اجازه داده بودند که وی می‌تواند با بیگانگان روابط نامشروع داشته باشد به شرط آنکه این امر به منافع اسرائیل خدمت کند و سودمند باشد.

1. عضو سازمان آزادیبخش ، دیپلمات ارشد فلسطینی و رئیس هیأت فلسطینی مذاکره کننده با اسرائیل

2. دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ٢ امرداد ۱۳٩٢