هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

کرسی های آزاد اندیشی ؛ مطالبات دیر هنگام

هشت سال پیش جمعی از دانش آموختگان و پژوهشگران حوزه علمیه در نامه ای به مقام معظم رهبری موضوع «نهضت علمی و آزاد اندیشی» را مطرح کردند. البته ریشه این نامه هم به مطالبات آیت الله خامنه ای در دیدار با اعضای انجمن قلم (8 بهمن 1381) و قبل تر از آن ذیل عنوان «نهضت نرم افزاری» برمی گشت.
مقام معظم رهبری از مطالب مطرح شده در نامه مذکور استقبال کرده و در جواب تاکید کردند بنظر می رسد که هر سه روش پیشنهادی شما یعنی تشکیل

1) کرسی های نظریه پردازی

2) کرسی های پاسخ به سؤالات و شبهات و

3) کرسی های نقد و مناظره ، روشهایی عملی و معقول باشند و خوب است که حمایت و مدیریت شوند بنحوی که هرچه بیشتر، مجال علم، گسترش یافته و فضا بر دکانداران و فریبکاران و راهزنان راه علم و دین، تنگ تر شود

مطالبه کرسی های آزاداندیشی در بیانات مختلف معظم له بارها مورد تاکید قرارگرفت تا اینکه بالاخره روز یکشنبه گذشته ( ۲۲/۰۱/۸۹ ) با برگزاری دو جلسه سخنرانی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران بطور رسمی افتتاح شد.
سخنران یکی از جلسات حسن عباسی و صادق زیباکلام و جلسه دیگر ابراهیم فیاض و سعید زیباکلام بودند.
صادق زیباکلام در سخنان خود گفت نمی داند کرسی آزاداندیشی یعنی چه و از شرایط دانشگاه ها انتقاد کرد.
وی مدعی شد اساتید به خاطر بیان افکارشان اخراج می شوند و چیزی به عنوان علوم انسانی اسلامی و یا بومی وجود ندارد.
در ادامه این جلسه عباسی در واکنش به این اظهارات گفت: «این استاد در سخنان خود اعلام کرد که برخی از اساتید از دانشگاه ها اخراج می شوند که من به این استاد اعلام می کنم آیا شما لیبرالی فکر نمی کنید و به راحتی در دانشگاه تدریس نمی کنید؟ به من بگویید کجا به خاطر اندیشه شما با شما برخورد شده است؟ و اگر غیر از این است پس چرا هم شما و هم هزاران نمونه از شما در دانشگاه های کشور به تدریس مشغول هستند؟ شما در حیطه تخصص تان همان لیبرالیزم را درس بدهید اما به اسم اسلام نگویید علوم انسانی دینی وجود ندارد.»
ابراهیم فیاض و سعید زیباکلام هم دو سخنران دیگر این مراسم بودند. فیاض در سخنان خود، با انتقاد از جو و ساختار علمی دانشگاه ها، آنها را تشریفاتی و آیین نامه ای خواند و تاکید کرد رابطه ای میان دانشگاه، صنعت و جامعه وجود ندارد. سعید زیباکلام نیز در این جلسه دو مقاله «عقل و استدلال و عقلانیت» و «افسانه بی طرفی» ارائه کرد.

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸٩


وایستادین بتماشای نابودی ما ؟!!

چرا هیشکی از شما نمی خواد جلوی اینا رو بگیره !

می ترسین ازش ؟

اونوقت در عوض ما را زیر آتش خشم خودتون می گیرین ؟

اینی که داره لحظه به لحظه خطرناک تر می شه و آرزوی نابودی ما را می کنه رو ول کردین و .. ما را چسبیدین ؟

بهترین حالت اینه که ما با واکنش های ملایم شما مواجهیم ( که اونم خدا را شکر در حال رنگ باختنه ! ) اما چرا هیچکس در دنیا بر سر مسلمونای ایران فریاد بر نمیاره ؟

بابا اینا نسل کُش اند ! می خوان نسل صهیونیست ها را بر کَنند ..

حالا گِیرم که ما هم 200 یا 300 تا کلاهک هسته ای داشته باشیم .. چی ی ی می شه حالا مگه ؟!

خب چرا در عوض نمی رین جلوی ایران را بگیرین که عنقریب اولین کلاهک اتمی اش را می گن می خواد عَلَم می کنه .. !!!!

اینا آخرین تکلمه های رهبران صهیون ( با دخل های طنازی ! ) است که در مراسم بزرگداشت یاد قربانیان واقعه " هلوکاست " سرازیر شده ..  نتانیاهو ( که به دلیل ترس از انتقادهای جامعه جهانی از زرادخانه هسته ای اسراییل به نشست امنیت هسته ای در واشنگتن نرفته ) عمدا یادش رفته ! تا بگوید بزرگ ترین زرادخانه هسته ای در منطقه را در دست دارد و پس از 5 کشور عضو دایم شورای امنیت، ششمین قدرت اتمی - نظامی جهان است .. .. نه پیمان منع تولید سلاح های هسته ای را امضا کرده و نه .. ..

اصل ماجرا .. اینجاست

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ٢٤ فروردین ۱۳۸٩