هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

هم پيمانی تا ابد ؛

 

شماهايي كه وايستاديد تا مچ آدم هاي هلوع را بگيريد !!

اينم پست امشب !

از نظر تاريخ شمسي كه فوتي در ارسال پست هام نبوده ؟ بوده ؟

فقط شايد يه شب ، روز بروز كرده ام  

 

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪ 

بر خلاف انتظارات برخي افراد كه مي گفتند فرزند دکتر محمود احمدي‌نژاد ، رئيس‌جمهوري اسلامي ايران بنا بر دلايل امنيتي خدمت سربازي خود را در نهاد رياست جمهوري انجام می دهد ، اين کار با مخالفت صريح شخص رئيس‌جمهور مواجه شد .

بنا بر گزارشات منتشره ، رئيس‌جمهور با تاکيد بر اينکه فرزندش بايد مانند ساير جوانان کشور خدمت سربازي خود را بگذراند ، تنها خواستار حضور وي در يکي از قسمت‌هاي مرتبط با رشته تحصيلي‌اش شده است ..

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

كوشنر _ وزير خارجه فرانسه _ ( كه براي حل و فصل اوضاع لبنان (!) به آن كشور سفر نموده تا از جانب آمريکايي‌ها _ كه نمايندگي تام در امورات لبنان را به او داده اند ! _ و معلوم هم نيست كه چه كساني امورات لبنان را به گُرده خود آنان نهاده ) با متكي ( وزير خارجه ايران ) تماس گرفته تا او در کار آنها دخالت کند و آنان را از منجلاب حاضر خارج كند  اعلام داشته كه  « کلود کوسران » ، نماينده خود را بدين منظور به ايران اعزام مي‌کند .. .. اما متکي پاسخ داد :

« كوسران اکثر اوقات فاقد قدرت تصميم‌گيري است ، پس بهتر است که خود شما بياييد »

کوشنر مي‌گويد :

به شدت در بيروت مشغول است و نمي‌تواند آنجا را ترک کند ..

اما متکي مي‌گويد :

« هر زمان وقت شد ، بياييد . ما منتظر شما هستيم و نيازي به آمدن کوسران نيست »

اين در حالی است كه بناست کوشنر تا دستيابي به نتيجه در لبنان باقي بماند و حتي اگر لازم باشد برادر نيكلا ( رئيس‌جمهور فرانسه ) نيز به بيروت برود تا جمعه شب ، لبنان يک رئيس‌ جمهور جديد را حتما بخود ببيند 

 

 

ساركوزي :  تا ابد همپيمان آمريكا خواهيم ماند

 

اگر امريكا به من هم نمايندگي خودش را در يك گوشه كناری از دنيا ـ مثلا بوركينا فاسا ـ را می داد مريدش می شدم .. اساسی .. اساسی از نيكلا جان

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ روز ۳٠ آبان ۱۳۸٦


صداقت از نوع آمريکايی !

 

مقروض ترين كشور جهان ( ايالات متحده امريكا )  ـ با ۱۴۰۰ میلیارددلار بدهی و كسری تراز تجاری بيش از ۶۵۰ میلیارد دلار  _ سالانه بالغ بر 6/1 تريليون دلار براي جنگ عراق و افغانستان هزينه مي كند . چرا ؟!!

كنگره آمريكا هفته پيش (سه‌شنبه 22/8/86 ) گزارشي منتشر كرد كه اقرار مي نمود هزينه واقعي جنگ آمريكا در عراق و افغانستان ۲برابر آنچيزي است كه مقامات كاخ سفيد گزارش كردند .

بعد از اين گزارش بود كه برخي از سناتورهاي ارشد جمهوريخواه كنگره آمريكا ، به گزارش " هزينه‌هاي پنهان * " كنگره حمله بردند ... و حتي برخي از آنان خواستار باز پس‌ گيري گزارش منتشره از سوي اعضاي دموكرات شدند .

با اين حساب آيا رمقي ( اقتصادي ، نظامي و .. ) براي برادراي امريكايي امان باقی می ماند تا به يك سناريوي جديد ( حالا نه الزاما حمله به ايران  ) دست بزنند ؟

هر چند امريكائيان اخيرا  _ در مقاله اي در روزنامه هاآرتص به قلم "ألوف بن" _ به برادران صهيونيست خود توصيه كرده اند كه  بياييد با ايران هسته‌اي كنار بياييم !! 

 

 * "هزينه‌هاي پنهان" شامل افزايش قيمت نفت ، هزينه‌ي مداواي سربازان زخمي بازگشته از جنگ و سود وام‌هاي گرفته شده براي تامين هزينه‌هاي جنگ عراق و افغانستان و .. مي‌شود .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٢:٠۸ ‎ب.ظ روز ٢٩ آبان ۱۳۸٦


گند زدي احمق !

 

سفیر انگلیس در سازمان ملل ( كه به نوشته روزنامه نیویورك سان ، به عنوان مدیر سیاسی وزارت خارجه انگلیس با ایران در تماس بوده )  فرمودند  : 

" موسویان به عنوان مذاكره ‌كننده ‌برنامه هسته‌ای ایران ، نماینده‌ای وفادار بود  " 

اينكه مي گن خداوند دشمنان ما را از احمق ها آفريده ، همينه ها !

آخه احمق ؛ تو نمي گي با جانبداري ات ، بيشتر گند مي زني به اوضاع !

بذاريد ـ اقلا ـ اگر تلاش هاي اينوري ها نتيجه اي نداد ، بعدا شما اونور جار بزنيد

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٢۱ ‎ب.ظ روز ٢۸ آبان ۱۳۸٦


چهار انگشت ؛

 

آموخته ايم كه « مرز ميان حق با باطل ، چهار انگشت است » ؛

همان فاصله ميان گوش تا چشم 

حال اگر بعضي چيزها را « مي بينيم » و نمي توانيم بپذيريم ! اما در جايي ديگر مواردي را كه صرفا « مي شنويم » ايمان از كف مي دهيم ! و نمي توانيم از آن بگذريم ، گناه « حق » و « باطل » چيست ؟

 

اگر شنيدي « اين روزها ايرانيان در خيابانها توسط ماموران قتل و عام مي شوند ! » ولو از اين آدم هلوع  ، قدري تامل كن ، شايد اين خبر هم ( كه هنوز استنادش را ذكر نكرده ام ) مانند آندسته از خبرهاي چالش برانداز (!) حقير فقير باشه كه ( هر چندعصباني باش ؛ و از اين عصبانيت بمير ! بنقل از سازمان هاي بين المللي آورده بودم ـ براي مثال اينجا و اينجا و .. ) اما اي بسا سخت باشد كه بپذيري ! ( يعني شايد مثل آنها باشد !   )

 

« اين روزها ايرانيان در خيابانها توسط ماموران قتل و عام مي شوند ! » دروغ پراكني جديد معاون رئيس جمهور امريکا ( ديگ چني ) در مورد اوضاع داخلي ايران است كه حتي بسياري از تحليل گران اطلاعاتي دنيا نيز از گفتن آن خودداري مي کنند و بر اين باورند كه وي به دليل سود بالاي اقتصادي اي كه از راه اندازي جنگ رواني و ايجاد بحران براي فروش بيشتر شركت هاي اسلحه سازي اي تحت مديريت خود به اين اقدامات روي آورده است .

به نوشته نشريه « هافينگتون پست » طفلكي « چني » مي خواهد هشدار دهد که ايران ميتواند زودتر از ان چه كه جهانيان مي انديشند به دانش ساخت تسليحات هسته اي دست يابد !

او با جعل اطلاعات در مورد ايران به شدت در حال تلاش براي تحريف كردن افكار ديگران و تاثير گذاري از سوي خود است .. او مُصر است كه اين روزها ايرانيان در خيابانها توسط ماموران قتل و عام مي شوند ! (؟)

 

اما يك خبر خوش جديد :

آخرين گزارش آژانس انرژي هسته اي ( كه با تاييد اظهارات ايران همراه بود ) خشم بسياري از دشمنان و منتقدان (!) را برانگيخت . ( موتوا بغيظيكم )

گزارش محمد البرادعي تاكيد داشت كه اطلاعات ايران درباره سانتريفوژها با يافته‌هاي آژانس تطبيق دارد و .. ايران امكان دسترسي به افراد مورد نياز در تحقيقات آژانس را فراهم كرده است.

 

متن كامل ( زبان اصلي ) گزارش آژانس انرژي اتمي را « اينجا » ببينيد .

و متن ترجمه شده این گزارش را در « اينجا » .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ روز ٢٧ آبان ۱۳۸٦


ψ قتل عام ايرانيان در خيابانها ψ

اجازه بدهيد پس از يك تحقيقات ميداني و با علم به صحت و سقم آن دوباره به ميان تان باز گردم تا ببينم چه مي توانيم بكنيم براي اين قتل عام !   .. 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ روز ٢٦ آبان ۱۳۸٦


درود بر مخالف من →φ←

 

فرمودند : * اگر هر روز به تیتر روزنامه ها نگاهی بندازیم و از موضع و سابقه روزنامه ها نیز اطلاعی داشته باشیم٬ جهت گیری های اصلی سیاسی هر روز را بهتر درک میکنیم . 

 

امروز رسانه های دولتی از جایزه آقای احمدی نژاد به منتقدینش خبر دادند

 

شنیدم آقای شریعتمدار روزنامه کیهان هم جایزه گرفتند .

 

خب ؛ حالا بايد پرسيد تعريف شما از انتقاد چيست ؟ و منتقدين به چه کسانی گفته می شود ؟
يعني هر كسي كه بياد و « حتما » پايمال مون كنه ، منتقد ماست ؟ ( همون چيزي كه تو بعضي سيستم هاي « نئو دموكراسي » ! ـ نه حالا الزاما مثل ايران ـ مو به مو  رعايت ! می شه ؟ )
خب ؛ اين كه همون تخريب چي ه !! ..
كه مياد و ميدون را پاكسازي مي كنه از هر آنچيزي كه جلوي پاش باشه ..
البته بلا نسبت بعضی ها !

اگه اينجوري باشه ، حسين شريعتمداري ( مدير مسئول روزنامه كيهان ) منتقد خوبي نيست !
نُچ ! ..
اميدي هم بهش نيست


راستي !

شما نمی دونید « جفري آدامز » سفير انگليس در ايران که به تازگي از تحريريه و بخش‌هاي فني و اجرايي يك روزنامه (!) بازديد کرده ـ و از آن به عنوان ارگان غيررسمي يک حزب سياسي که مورد توجه ويژه سفارت خانه‌هاي خارجي قرار دارد یاد کرده ! و گفته از وضعيت روزنامه مذکور کاملا آگاهي دارد ! ـ چرا به آنان وعده حمايت داده است ؟
گویا آقای سفير که از سکوت مديرمسئول و دست اندرکاران تحريريه آن روزنامه گله مند بودند ، فعاليت‌هاي هسته اي ايران را مورد تمسخر قرار دادند و گفتند :
« ... ايران بايد تمامي خواسته هاي بين المللي را رعايت کند . همان طور که مي دانيد يکي از حساس ترين مسائل ، موضوع غني سازي اورانيوم است و آژانس انرژي اتمي و شوراي امنيت از ايران خواسته‌اند تا فعاليت‌هاي غني سازي‌اش را به حالت تعليق درآورد و اين چيزي است که ما هم از تهران مي خواهيم ... »
خب ؛ ايشان چنين چيزی مي خواد ديگه ! گناه كه نكرده
..

  * البته آقای بوترابي  بعمد  ـ  لابد !  ـ  نفرمودند  :

 

۱ )  روزنامه‌نگاراني هم از روزنامه‌هاي دوم خردادي مثل همبستگي ، توسعه ، ابتكار و... ( در كنار حسين شريعتمداري مدير مسئول روزنامه كيهان و محمد كاظم انبارلويي سردبير روزنامه رسالت ) جوايز خود را از دست رئيس جمهور گرفتند .. از كنار اين مطلب واضح گذشتن ، چه نفعی می توانست برای ايشان داشته باشد .. الله اعلم

 

۲ )  همچنين ايشان نفرمودند كه چرا رئيس جمهور سابق عليرغم دفاع از تز " درود بر مخالف من ! " خطاب به دانشجوی معترض ـ در جمع دانشجويان ( به عوض جايزه دادن ) فرمودند : می دهم ترا بيرونت كنند ! 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ روز ٢٥ آبان ۱۳۸٦


الوعده وفا !!

 

اين تصاوير نمونه هاي از وعده هاي اين آدم هلوع است كه در چند پست قبل بشارت آن را داده بودم ..

اعتصابات گروههاي مختلف فرانسه .. ( اعتصاب کارکنان بخش حمل و نقل )

البته بقول برخی صاحب نظران ! خارج از کشور ! ، اين اعتصابات از روی شکم سيری است !؟

و افزودند : بلحاظ اينکه خيلی تامين هستند

 

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۱٢ ‎ق.ظ روز ٢٤ آبان ۱۳۸٦


"دخترایرانی ، کرامت انسانی"

 

 

همایش روز ملی دختران به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٠٤ ‎ق.ظ روز ٢۳ آبان ۱۳۸٦


 

احمدی نژاد  كه در ليست هفته نامه تايم بین 10 شخصیت سال 2007 قرار گرفته ، در سايت شخصي خود به يكي از ايميل هاي رسيده ( يك مادر آمريكايي )  پاسخ مبسوط داده ..

 

متن نامه مادر آمريكايي :

آقای رييس جمهور ؛

به عنوان مادری که بوش پسرش را به زور به عراق برد و او را برای هميشه از من گرفت برای شما نامه می نويسم .

شايد شما ندانيد اما بسياری از مردم آمريکا از بوش دل خوشی ندارند و او را يک (...) می دانند . ما او را رييس جمهور خود نمی دانيم ؛ او با تقلب توانست وارد کاخ سفيد شود و قانونی نيست . حتی بسياری از مادرانی که فرزندانشان به عراق اعزام نشده اند هم با من هم عقيده اند وآنها هم بوش را يک (...) می دانند .

آقای رييس جمهور ما همانقدر از جنگ بيزاریم که از بوش و دار و دسته اش . خواستم به شما اطلاع دهم که اگر قصد داريد به آمريکا حمله کنيد ، بسياری از مردم اينجا هم مثل من هستند. ما فعلاً نمی توانيم جلوی حماقت های بوش را بگيريم اما برای شما نامه نوشتم چون شما را مردی خدا پرست و منطقی می دانم .

من از بوش و دولت امنيتی او نمی ترسم ، اما برای آنکه نتوانند در برنامه های مبارزاتی من و همفکرانم کارشکنی کنند خواهش ميکنم مشخصات من را محفوظ نگاه داريد .

با تقديم بهترين آرزوها ؛

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٦:٤٠ ‎ب.ظ روز ٢٢ آبان ۱۳۸٦


 

 

 ما آمريكايي‌ها ، مسئول بسياري از رويدادهاي بد دنيا هستيم

 

پس ديگران حق دارند تا از ما انتقاد كنند .


شنيدم برگزار كنندگان جشنواره فيلم « زوريخ » بنا دارند با اعطاي جايزه چشم طلايي به « اليور استون » از اين كارگردان مشهور آمريكايي قدرداني كنند .

هر چند اروپاي امروز شاهد افزايش روحيه تنفر از بوش است ولي آيا انتشار خبر تقدير از « استون » در جشنواره فيلم « زوريخ » ، نماينگر اين مطلب نيست كه از نظر آنها « استون » نه تنها يك ضد بوش است بلكه يك ضد آمريكايي است ؟

 

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

 

يك خبر جديد ديگر براي « خوباوري » بيشتر :

ايران در رده‌بندي جهاني توسعه و تجارت ،   9 پله ارتقاء يافت   

سازمان كنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل ( آنكتاد ) اعلام كرد : رتبه ايران از نظر شاخص تجارت و توسعه در سال 2006 نسبت به سال 2005 در سطح جهان 9 پله ارتقا يافت و ايران در ميان 123 كشور در جايگاه 93 قرار گرفت .

شاخص توسعه و تجارت بر اساس ويژگي‌هايي همچون سياست‌هاي تجاري يك كشور ، سرمايه انسانی ، زيرساخت‌ها ، ثبات كلان اقتصادی ، آزادي تجاري و دسترسي به بازارهاي خارجي تعيين مي‌شود !

كی بود می گفت كاری نمی شود ؟!!

يه بار ديگه پيليز : سياست‌هاي تجاري يك كشور ، سرمايه انسانی ، زيرساخت‌ها ، ثبات كلان اقتصادی ، آزادي تجاري و دسترسي به بازارهاي خارجي .. ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٤۳ ‎ب.ظ روز ٢۱ آبان ۱۳۸٦


من مــــــــــي دونم ، نمـي مــــــی شه !

 

معمولا هر ملتي را با يكسري شاخصه هايي مي شناسند ؛

مثلا آلماني ها را به سخت كوشي و درست كاري و اتحاد ؛ انگليسي ها را به مكر و نيرنگ ؛ فرانسوي ها را به جُبن و كم دل و جراتي ؛ و .. ..

البته هر كدام از اين سرزمين ها مشخصه هاي خوب و ناپسند ديگري هم ممكن است داشته باشند .. اما مشهورترين صفات معمولا اينهاست كه در تبادر اوليه به ذهن افراد خطور مي كند .

ايراني ها در دنيا به چه چيزي شهره اند ؟

من مگس صفتانه نمي خواهم انگشت روي زشتي ها و كورك ايراني زبانان بگذارم اما اينجا سعي دارم تا از ميان مشخصه هاي خوب و بدي كه در ميان ما ايرانيان وجود دارد ، به كم باوري خودمان _ عموم ايراني هاي عصر حاضر _ اشاره كنم

در نظر خيلي از ما ايراني ها ، هميشه مرغ همسايه است كه غازه .. و ما در حسرت هميشگي آن مرغ نشسته ايم ..

اگر هم مردي پيشتاز شود و بگويد « ما مي توانيم » و خود نيز جلو بيافتد تا نبوغ و استعدادهاي ما را به فعليت برساند ، نه تنها دست مساعدت به نمي دهيم ! بلكه حتی ممكن است به انحاء مختلف زبوني و خاري او را ( كه عزت و پايمردي ما را مي خواهد ) بخواهيم !

نمونه اش ، تمسخرهاي برخی از ما به حركات اخير هموطنانمان در اعتلاي سرزمين اسلامي امان است ..

بگذريم ......

امروزه كه صرف حضور در فضا ، یک قدرت قلمداد می شود کشور ما هم تصمیم گرفته است وارد این عرصه شود .

آري ؛ با پیوستن ایران به باشگاه فضایی ، خبرهای خوش فضایی ایران نيز در راه است .

قضيه از اين قرار است كه ایران نيز چندین ماهواره را در دست ساخت دارد تا با استفاده آنها بلایای طبیعی، مسائل زیست محیطی، گسترش بیابانها، کاهش جنگل ها و منابع آبی و .. را پيش بيني كند .

و  حتي در نظر دارد در دانشگاه ها رشته های مرتبط با صنعت هوافضا را گسترش دهد .

هر چند كه بايد اقرار كرد حضور در فضا یک شبه و یا یکی دو ساله تحقق نمی یابد و زیرساخت هایی را می طلبد که علاوه بر سرمایه گذاری های لازم ، باید دانشمندان نیز دست به دست هم دهند تا اهداف تولید علم و دانش در زمینه فضا تحقق يابد .

با اين حال اميدواريم ايران بتواند در آينده نزديك به جايگاهي شايسته در سطح بين‌المللي در بخش فضا دست يابد .

 

۱۹ تا ۲۵ آبان در ایران ، بزرگداشت هفته جهانی فضا است. به مناسبت اين هفته ، در سراسر ايران گروه ها، سازمان ها و دانشگاه هاي مختلفي اقدام به برگزاري سمينار، نمايشگاه و برنامه هاي گوناگوني کرده اند.

برنامه هاي هفته جهاني فضا در ايران را در « اينجا » مي توانيد ببينيد .

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

راستي !

" پايگاه خبري تقريب " فردا را روز دختر اعلام كرده ..

روزتان فرخنده باد دختران ايران اسلامي  

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ٢٠ آبان ۱۳۸٦


آگهی استخدام ؛

 

 یه خبر خوش برای کسانی که ( بدلایل شرایط سخت پنتاگون ) نتونستند جذب ارتش آمریکا بشوند

بدنبال افزایش تلفات نظامیان امریكایی در عراق و مخالفت خانواده های آمریكایی با استخدام فرزندانشان در ارتش امریكا ، پنتاگون برای تامین نیروی انسانی در ارتش ، شرايط استخدام را در ارتش این کشور سهل تر كرده است ! به این ترتیب که برخي از جرائم که مانع از استخدام افراد در ارتش اين كشور می شد از اين پس برداشته می شود . جرائم و بدرفتاری هایی همچون سرقت ، حمل سلاح ، درگیری در محوطه مدرسه و استفاده آزمایشی از موادمخدر

ارتش امريکا بدلیل درگيري در جنگ هاي افغانستان و عراق نيازمند تامين نيرو است .. به علاوه این کشور بایستی براي عمل در ساير نقاط بحران زا و حساس جهان آمادگي هم داشته باشد .   پس منتظر چی هستید ؟

فرصت از این بهتر ؟!

یادتون باشه گرین کارت هم پشت بندش مهیاست

هر چند بقول نشریات خودشان ( ميدل‌ايست آنلاين ) ، دوستي با آمريکا عاقبت ندارد .

خود دانيد ؛ از من گفتن بود

 

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

 

اما خبر خوش این پست بنقل از صندوق بين المللي پول است ( صندوق بين المللي پول که معرف حضورتان هست ؛ سازمانی بین المللی غیر ایرانی  )

صندوق بين المللي پول اذعان کرده که سال‌هاي آينده ، اقتصاد ايران حركتي سازنده و روبه رشد خواهد داشت

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۸:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱٩ آبان ۱۳۸٦


اطلاعيه ؛

 

طي روزهاي 29 و 30 ماه آگوست تعدادي کلاهک هسته اي به هنگام نقل و انتقال در امريکا در شرايطي مشکوک ناپديد شد !!

در پرواز هواپيماي نظامي باري از پايگاه هوايي "مينوث" در ايالت داکوتاي شمالي به پايگاه هوايي "بارکسدال" در نزديکي نيوجرسي مشخص شد که محموله کلاهکهاي هسته اي نوع"1-80W" که بر موشکهاي کروز نوع "129-AGM" سوار بود ، ناپديد شده  !!

یعنی چی ؟!!   

شوخی نیست .. 6 کلاهک هسته اي آمريکا به همین راحتی ناپدید شود و آب هم از آب تکان نخورد ؟

وقتی انتقال بدون اجازه کلاهک هاي هسته اي در امريکا از امور " ناشدني " است و چنين امري در ارتش چه بصورت نظري و چه عملي هرگز ممکن نمي باشد ... این امر یعنی چه ؟

نگفتند کار کیه ؟ .. خیالتان راحت .. ایران را نگفته اند .. انگشت اتهام بسوی کیست ؟!!  

روزنامه "تايمز" چاپ لندن با « درز » این خبر آورده است : .. سوالي که کارشناسان امريکايي مطرح کرده اند اين است که اين مساله چگونه رخ داده و چه کسي به اين کلاهکها دسترسي داشته است ؟ آيا اسرائيل با اين موضوع ارتباطي دارد و آيا اسرائيل که خود را در تهديد مي بيند به ربودن اين کلاهکهاي پيشرفته و هوشمند اقدام کرده است ؟ 

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

خدايي اش ديگه مملكت ما اينطور نيست كه اگر وزير يا دستكي از مديران ما ـ معذرت می خواهم ـ فتخ بگيرند شاخص سهام بورس مان سقوط كند !

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

يکي از عجيب‌ترين بازارهاي جهان بازار خريد و فروش "الاغ" است، که طي دو سال گذشته به شدت زير نظر ارتش آمريکا صورت می گيرد !

سربازان ارتش آمريکا طي دو سال گذشته رفت و آمد زيادي به اين بازار که در ميان خود آن را با نام بازار بورس "الاغ" مي شناسند ، داشته اند . علت اين رفت و آمد زياد ، حمله دو سال پيش به پايگاه نظامي آنان در نزديکي وزارت نفت عراق در خيابان "سعدون" بغداد است. ارتش آمريکا اعلام کرد که آن حمله موشکي به آن پايگاه با استفاده از گاريهايي صورت گرفته که به وسيله "الاغ" کشيده مي شدند .

پینوشت هلوع : من می گم اين برادرای امريکايی امون را نسبت به چيزی حساس نکنيد ها ! بيخود که نمی گم

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٧:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱٧ آبان ۱۳۸٦


پليس معترض فرانسه !!

 

امروز ناخواسته سر صحبت با يك خانم ناآشناي نسبتا روشني باز شد *  

داستان از توزيع سهام عدالت اجتماعي شروع شد و رسيد به اعتراضات اجتماعي ( كه انگار خداوند آن را خلق كرده براي جوامع در حال رشد _ بخوانيد در حال رنج و تعب )

گفتم : نمي دانم چرا ما سنگ كساني را در جوامع فوق مُدرن به سينه مي زنيم كه حتي با مردم خود صادق نيستند و تنها براي پيشبُُرد مطامع ( سياسي – حزبي ) خود آشكارا دروغ مي گويند .. ( مانند وجود سلاح هاي كشتار جمعي و وجود بمب اتم در عراق ) و ..

گفت : براي اينكه ما تامين نيستيم و اگر آنها نيز ابراز رضايت از رهبرانشان دارند براي اين است كه كاملا تامين هستند !

گفتم : ببخشيد ؛ اگر من يك نمونه ، تنها يك نمونه ( نه بيشتر ! ) از موارد نقيض اين مورد را ذكر كنم براي بطلان حرف شما كافي است ؟!

سكوت معنا داري كرد و .. اجازه ادامه سخن گفتن داد ..

گفتم : بناست بيش از ۹۸درصد از ماموران پليس اين كشور در يك حركت نمادين ، پنج‌شنبه اين هفته (هشتم نوامبر) با گذاشتن سلاح كمري و تلفن‌هاي بي‌سيم خود بر سر ميز مسوولان مربوطه مراتب اعتراض خود را به اضافه‌كاري نامحدود اعلام و با برگزاري تظاهرات اعتراض آميز در پاريس و ديگر شهرهاي بزرگ اين كشور پرداخت حقوق و اضافه‌كار معوقه خود طي سالهاي گذشته را خواستار شوند !!

( آخرين اعتراض ماموران پليس فرانسه به دولت فرانسه به چهاردهم ژوئن سال جاري ميلادي بر مي‌گشت كه در آن ماموران نسبت به عدم پرداخت دستمزد اضافي كاري بيش از پنج ميليون ساعت توسط دولت معترض بودند . در آن روز بيش از ‪  ۵۰۰مامور پليس در مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و دارايي فرانسه دست به اجتماع اعتراض آميز زده بودند )

تازه ! صيادان فرانسه نيز از دوشنبه شب گذشته در اعتراض به افزايش قيمت سوخت وسايط نقليه مبادرت به بستن تعدادي از بنادر فرانسه و جايگاههاي سوخت در اين كشور كرده‌اند و قرار است سه‌شنبه آينده "سيزدهم ماه جاري ميلادي" كاركنان بخش حمل و نقل عمومي فرانسه همراه با توزيع ‌كنندگان مطبوعات دست به اعتصاب سراسري بزنند.

همچنين كاركنان شركت‌هاي برق و گاز فرانسه در چهاردهم نوامبر ، دانشجويان و كاركنان دولت در ۲۰ نوامبر ، كاركنان دادگستري و قضات فرانسه نيز  ۲۹ نوامبر دست به اعتصاب گسترده خواهند زد 

حالا به من بگوييد اگر آنان تامين هستند چرا اين كارها را ( نخوانيد اعتصاب  ) مي كنند ؟؟!!!

البته باز هم مي گم : مشت نمونه خروار است

اما هميشه مرغ همسايه هم غاز است 

 

* اصلا قصد مقايسه با اين جواب متكی را نداشتم ها !!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱٦ آبان ۱۳۸٦


مي آد ، نمي آد ؟!...

 

چندي پيش مقايسه اي جالب ميان آقايان هاشمي رفسنجاني و دايي انجام یافته بود که با حفظ حق مالکيت آن اثر ، به قياسي هم شکل آن ( بين خاتمی و وحيد هاشميان ) اشاره می شود که خواهش می کنم توجه کنید ( البته نه خاتمي هاشمي است و نه دايي هاشميان )
 

اين روزها با توجه به نزديکي پايان عمر مجلس هفتم و نيز انتخابات  هشتم مجلس شوراي اسلامي ، شاهد به کارگيري ترفندهايي با شکل و رنگ تازه از طرف احزاب ، جريان ها و افرادي جهت بازارگرمي تبليغاتي و بهره برداري انتخاباتي هستيم که برخي از آنها کاملا گرته برداري شده از شيوه هاي کهنه و اصطلاحا دموده شده است . در اينجا به نمونه اي تاريخي از نوع معاصر آن مي پردازم:

سال 1372 نوجوان فوتباليست بدون نام و نشاني  که بعدها از او شنيده شد ، زير دست مربي تيم فتح در ليگ تهران توپ مي زد و آرزوهاي حضور در تيم هاي بزرگتر و حتي تيم ملي را همچون جوانان اطراف خود در سر مي پروراند .

وحيد در سال 1376 شايد حوالي خرداد بود که يکي از آرزوهاي خود را محقق شده ديد و به تيم پاس تهران دعوت شد.. از آن پس با تلاش بي وقفه جاي پاي خود را در اين تيم محکم کرد و اين اوج گيري تا جايي ادامه يافت که به تيم ملي دعوت شد و تا بازيهاي آسيايي 98 بانکوک براي کشورمان توپ زد اما به يکباره در سايه درخشش بازيکناني چون علي کريمي و البته حضور بلا منازع و هميشگي علي دايي محو  و نيمکت نشين شد.

اين مساله آزاردهنده براي هاشميان تا جايي ادامه يافت که زمزمه هاي کنار گذاشتن وي از تيم ملي سر زبان ها افتاد و او در اين زمان و ميان چاره اي انديشيد براي اثبات دوباره توانايي هاي خود.

وحيد آن روزها بار و بنديل خود را جمع کرده بود و در هامبورگ و بعد از آن در بوخوم توپ مي زد که روزهاي اوج بازي باشگاهي خود را در اين تيم ها سپري کرد.

برانکو که آمد بارها از هاشميان براي تيم ملي دعوت کرد اما وي نپذيرفت و با وجود اصرار دادکان و فشار برخي افراد ، ساز جدايي هميشگي از تيم ملي را نواخت .

وحيد حتي وعده بازيکن فيکس بودن را شنيد اما جواب مثبت نداد چون آن موقع هم علي کريمي بود و هم علي دايي  جاودانه !. البته گاهي اوقات زمزمه هايي از آمدن دوباره هاشميان نيز مطرح مي شد و هر از چندگاهي اين و آني به کوتاهي در بازگرداندن وحيد متهم مي شدند ،خلاصه  يکي مي گفت مي آيد و ديگري تکذيب مي کرد.

وحيد ذهن ها را تغيير داده و دوران نيمکت نشيني اش در تيم ملي که به حق نيز نيمکت نشين بود از يادها برده بود و پس از 2 سال کناره گيري از بازي هاي ملي توانست فوتبال دوستان البته عوام را تشنه حضور دوباره خود کند .

اين فوتباليست به نوعي برنامه ريزي شده حرکت کرد که در سال 2005 پس از اصرار و خواهش هاي مسؤولان ورزشي حتي رئيس ورزش وقت ، با سلام و صلوات پاي در ميدان گذاشت  و البته با گل دقيقه 90 خود در مقابل قطر که نخستين  بازي در دوران بازگشت مجدد  وحيد بود ، محبوبيتي دوچندان يافت.

حال پس از گذشت 2 سال از حضور دوباره اين بازيکن تقريبا محال است که اگر وحيد در بدترين شرايط آمادگي باشد از ترکيب اصلي کنار گذاشته شود و مشخص نيست که اين حضور تا به کي ادامه خواهد يافت.

به برخي اخبار اين روزها توجه کنيد:

سيد محمد خاتمي به هيچ وجه در انتخابات مجلس هشتم شرکت نخواهد کرد / خاتمي براي انتخابات مجلس نام نويسي نخواهد کرد /  خاتمي در صورت حضور در سر ليست ما خواهد بود / خاتمي در صورت خواست اجتماعي و نخبگان سياسي به ميدان مي آيد / خاتمي براي شرکت در انتخابات مجلس به ميدان نمي آيد ، مي آيد ، نامزد مي شود، نمي شود ، نام نويسي مي کند، نمي کند و . . . و از اين گفته ها  که اين روزها بسيار مي شنويم !!

سيد محمد خاتمي در  سالهاي  72 تا 74  از ميان کتابخانه ها و پژوهشگاهها سربلند کرد و  به تلاش عده اي در سال 1376 پاي در عرصه اي ملي نهاد و تا سال 78 در اوج بود البته تا سال 82 نيز خود را سر پا نگه داشت اما بعد از آن به يکباره در ميدان تصميم گيري هاي حزبي ، نيمکت نشين شد و در سال 1384 ساز جدايي از صحنه هاي سياسي را نواخت و اين روزها دوباره اخباري آشنا در عرصه اي ديگر به گوش مي رسد که نمي آيد و مي آيد و . . .

شگردي تکراري که آن زمان موجب تغيير اذهان عمومي و فراموشي نيمکت نشيني 2 ساله وحيد شد . اما معلوم نيست پاسخگوي دوران کنوني براي فراموشي نيمکت نشيني 4 ساله خاتمي شود !

 حضور بعدي خاتمي مجلس هشتم است يا رياست جمهوري دهم و يا يازدهم ، براي نگارنده  معلوم نيست اما ملت ايران اينگونه بازارگرمي ها را با شکل و رنگ البته تازه ، تجربه کرده است و چه تصميم مي گيرد ؟ مي نشينيم و نظاره مي کنيم !

امضاء : رضا کارآمد 

 

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

روزنامه صهيونيستي يديعوت آحارونوت نوشت :

رئيس سابق بخش مقابله با تروريسم سازمان اطلاعات مركزي آمريكا (سيا) ادعا کرده است که  آمريكا از فعاليت احتمالي عوامل حماس و حزب الله در مرز نفوذ پذير مكزيک - آمريكا نگران است

جل الخالق !

حماس و حزب الله در مکزيک !!؟

به این می گن اتوریته

راستی این مقوله جزء کدامیک از مولفه های قدرت ماركس وبر است ؟

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

"سارکوزي" امروز ( سه شنبه ) و فردا در اولين سفر رسمي خود به ايالات متحده آمريکا در  واشنگتن با "جرج بوش" ديدار و گفتگو دارد .. و " آنگلا مرکل" صدر اعظم آلمان روز جمعه در مزرعه شخصي ايشان در منطقه "کروفورد" !!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۸:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱٤ آبان ۱۳۸٦


خدمت به محرومان ؛

 

خبرهاي خوش ، هميشه ذائقه ها را نوازش مي دن  .. خصوصا اگر حول و حوش خدمات رساني به مردم _ خاصه محروم _ باشد ..

وقتي پريروز تو ماشين ، طبق معمول گوشم به اخبار راديو پيام گرم بود ، خبر پيشرفت بيمه عشاير و خصوصا بيمه دام  عشاير ( که بدنبال بيمه روستائيان صورت می پذيرد ) مرا بيش از پيش مشعوف كرد

در طرح بيمه روستائيان 15 ميليون روستايي براي دريافت دفترچه بيمه خدمات درماني ثبت‌نام كرده بودند و بيش از 8 ميليون نفر از آنان دفترچه دريافت كرده‌اند .

در حال حاضر نيز 83 محصول مانند محصولات زراعي‌, باغي‌, دام‌, طيور, آبزيان و منابع طبيعي زير پوشش بيمه محصولات كشاورزي قرار گرفتند .. پس از اينكه 90درصد جمعيت كشور تحت پوشش خدمات درماني و حمايتي وزارت رفاه قرار گرفتند ، قرار شد در گام بعدی كلیه روستائیان و عشایر كشور تا پایان سال 86 تحت پوشش خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر قرار گيرند . اخباری از اين دست ( كه تنها در شش ماهه نخست سالجاری بیش از 64 هزار راس دام عشایر استان سيستان و بلوچستان بیمه شده اند و حتی عشایر خسارت دیده بالغ بر 2 میلیارد و 186 میلیون ریال غرامت دریافت نموده اند ) مويد اجرايی شدن اين طرح بوده و هست . اينگونه بود كه بر « لايحه بيمه همگاني » كه در دستور کار دولت قرار گرفته اميدوارتر شدم

 

عشاير امروز كه شيوه معاش آنان مبتني بردامداري متکي برمراتع طبيعي است و کوچندگي يکي ازتبعات آن است بقول رئيس جمهور وقت :

 

« نامشان برابر است با غيرت و جوانمردي »

 

 «‌ اين جامعه كمترين زحمت را براي دولت و كشور دارند ؛ اما بيشترين نفع اقتصادي و فايده را »

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳ آبان ۱۳۸٦


ای تروريست ؛

متاسفم ؛

 

اين صفحه ، ميزبان خوانندگان مختلفي از نقاط مختلف جهان است  .. اما اگر شما _ از ميان مراجعه كنندگان _ مسلمان هستيد خيالتان را راحت كنم كه در يك كلام : تروريست هستيد  !! 

تعارف كه نداريم عزيز من ؛

وقتي يك انگليسي مسلمان ، ولو اينكه عضو كابينه دولت " گوردون براون " نخست‌وزير كنوني انگليس باشد ، تروريست قلمداد مي شود ( !! ) و چمدان و وسايل همراهش توسط مقامات امنيتي فرودگاه بين‌المللي دالاس واشنگتن به طور دقيق بازرسي مي شود ( !!‌ ) من و شما _ نزد برادران امريكايي امون _ جاي خود داريم

داستان از اين قرار است كه « شاهد مالك » پاكستاني‌الاصل و وزير مسلمان توسعه بين‌الملل دولت " گوردون براون " هنگام بازگشت از نشست‌هاي نيويورك ( با موضعات مبارزه با تروريسم ! )  چمدان و وسايل همراهش توسط مقامات امنيتي فرودگاه بين‌المللي دالاس واشنگتن به طور دقيق بازرسي مي شود !  هر چند مانند سال پيش (!) از سوي مقامات آمريكايي مورد عذرخواهي قرار گرفته و به وي قول می دهند تا ديگر اين مسائل تكرار نشود !

« اصل ماجرا در اينجا »

 

اما ؛

اما اگر مسلمان نباشيد ( نعوذ بالله ) و يا حتي بالاتر ، مثلا امريكايي الاصل هم باشيد ( مانند آقاي "راجر ویلیام هرد" ) .. هر چند اگر با يك كاميون بمب گذاري شده وارد ايستگاه توليد اتمي نيروگاه هسته ای "پالو ورده" در غرب فونیکس در ایالت آریزونا شويد (!) بگونه اي كه تنها نيم مايل با مخازن مهار و ذخيره مواد اتمي فاصله داشته باشيد و بعد از دستگيري حاشا بكنيد که از وجود بمب در کامیون خبر نداشته اي ! عصر همان روز آزاد مي شوي !  چون به قول سازمان امنيت داخلي آمريکا ، وارد کردن اين بمب به نيروگاه اتمي آريزونا هيچ ربطي به تروريسم ندارد !! و يا بقول پليس محلي ،  اين اقدام وي ظاهرا تروريستي نبوده است !

 

اصلا تروريست ، مَني چنده ؟

مسلمان كه نبوده تا تروريست باشد امريكايي است . پس نا تروريست ( يعني غير تروريست ) است !

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

برخي عزيزان كه از كبائر و اعاظم نيز هستند از نامزدهاي رياست جمهوري امريكا ( موضوع دو پست قبلي ) جويا شدند .

نقدا عرض كنم كه سناتور باراک اوباما ( از كانديداهای حزب دموكرات ) گفته : در صورت رییس جمهور شدن شخصا برای ایجاد ارتباط با ایرانیان تلاش و با این کشور وارد مذاکره و روابط تجاری خواهد شد . ( البته با چه شرط و شروط و ناز و كرشمه اي . ما كه آدم هلوعي باشيم عطايش را به لقايش بخشيديم ) اينجا را ببينيد .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱٢ آبان ۱۳۸٦


برداشت‌هايي خونين از سناريوي جنگ

 

سعی کنيد نوشته های اين پست را ( که برگرفته از وبلاگ « نقطه ته خط » است ) پس از مطالعه پست قبل ببينيد !!

.. اگر* بنا باشد ما نيز بمثابه برادران آمريكايی امان طرح حمله و تهاجم ( نه صرفا مقابله ! ) را پی ريزی كنيم چطور خواهد شد ؟

ناصر خالديان اين موضوع را به طنز اينگونه ترسيم نموده است : 

چگونه به آمريكا حمله كنيم ؟ 

اين نمي‌شود كه ما مرتب بشنويم آمريكا مي‌خواهد به ايران حمله كند. يك بار هم كه شده ما آنها را تهديد به جنگ و خشونت كنيم ببينيم مزه‌ي خودابرقدرت‌بيني چطور است!؟ حالا اينها در قالب لفاظي و تهديد و تنها براي ترساندن است ما هم فرض كنيم با اين جملات و كلمات كه هر روز مي‌شنويم در دل مردم و شهروندان آمريكايي وحشت ايجاد كنيم. مسلماً از اين سياست‌هاي خط و نشان كشيدن براي جنگ تنها ملت‌هاي دو كشور و بسياري كشورهاي ديگر ضرر خواهند كرد. جنگ‌هايي اين گونه، زيان آن دوطرفه است و هيچ وقت پيروز قاطعي ندارد. به همين سادگي و نيز به همين خوشمزگي، يا چه چيزهايي متصور است:

- مذاكره با بخشي از القاعده و ساير گروه‌هاي تندروي اسلامي و توافق براي همكاري در حملات ايذايي و انتحاري عليه اهدافي در خاك آمريكا و اروپا. مسلماً اتحاديه اروپا از حمله به ايران بيشترين صدمه را خواهد خورد و البته به نفع چين و روسيه خواهد بود.

- سازماندهي گروه‌هايي در خاك آمريكا جهت حمله به تاسيسات، مراكز مهم و ترور اشخاص برجسته دولت آمريكا كه اقدامات حفاظتي از آنها ميلياردها دلار هزينه در برخواهد داشت.

- سازماندهي و تقويت شاخه‌ي نظامي حزب‌الله و ساير گروه‌هاي فلسطيني و لبناني كارآزموده در حملات چريكي به منافع و اهداف خاص و ترور اشخاص برجسته آمريكايي در مناطق مختلف جهان

- حملات مكرر به سفارتخانه‌ها و ساير مراكز دولتي آمريكا در سراسر جهان و نيز سفارت‌ كشورهاي اروپايي هم پيمان

- آموزش و سوق دادن نيروهاي ارتش و سپاه از جنگ كلاسيك به جنگ چريكي و ايجاد گردان‌هاي متعدد براي جنگ‌هاي نامنظم

- حملات چريكي به پايگاه‌هاي آمريكايي در خاك افغانستان، عراق و تركيه

- خروج كامل از سازمان ملل و عدم پايبندي به مقررات و معاهدات بين‌المللي

- تقويت و آموزش سازمان‌ها و گروه‌هاي مخالف در عراق، لبنان، سوريه به عنوان لژيونرهاي جنگ جديد با آمريكا

- ايجاد ناامني و وحشت براي شهروندان آمريكايي در سراسر جهان با ترورهاي برنامه‌ريزي شده و بمب‌گذاري‌هاي متعدد در سراسر آمريكاي شمالي و ساير نقاط جهان

- مين‌گذاري آبهاي خليج فارس و بستن تنگه هرمز و حملات ايذايي به سكوهاي نفتي و پالايشگاه‌ها و خطوط گاز و نفت كشورهاي همسايه نظير عراق، كويت و عربستان جهت بالا بردن هر چه بيشتر قيمت نفت

- برپايي و هدايت راهپيمايي‌هاي عظيم ضدجنگ در خاك اروپا و آمريكا با حضور مخالفان و نيز خانواده‌هاي آمريكايي قربانيان جنگ‌هاي اخير

- تقويت و مذاكره با رسانه‌هاي بين‌المللي همسو مانند برخي شبكه‌هاي ماهواره‌اي و مطبوعات جهت پاتك رسانه‌اي

- جلب همكاري مخالفان جهاني‌سازي، مخالفان سلاح‌هاي هسته‌اي، مخالفان جنگ، مخالفان آلودگي محيط زيست و در كل مخالفان آمريكا و گروه‌هاي چپ‌گرا و اسلام‌گرا جهت حملات تبليغاتي مداوم

- تبليغات وسيع در جهان اسلام، بنيادگرايان و گروه‌هاي تندروي اسلامي عليه آمريكا و تشديد فضاي ضدآمريكايي

- تبليغات رواني مكرر در مورد حمله نيروهاي آمريكا به غيرنظاميان و كودكان و بمباران مناطق مسكوني

- جلب همكاري كشورهاي هم‌پيمان يا در ضديت با آمريكا براي كمك‌هاي نظامي و تسليحاتي

- ايجاد جو ضدآمريكايي در آمريكاي لاتين از طريق هم‌پيمانان فعلي

- و گزينه‌هاي بسيار ديگر كه بشر كينه‌‌توز و جنگ‌افروز و انتقام‌جو و استراتژيست‌هاي جنگ به راحتي مي‌توانند آن را به كار ببرند.

 

..  ؟ *  بُلد بودن " اگرنشانه توجه به احتمالي بودن آن است

و نيز يادآوري اينكه اين متن ( با توجه به لينكي كه دادم ) از آنِ اين آدم هلوع نيست  .. و جالب است كه بدانيد نويسنده آن ذره سنگي از نظام اسلامي هم به سينه نمي زند كه هيچ ؛ بلكه دستش برسد به سر نظام اسلامي هم مي زند ..  !!؟ 

خواستم بدونيد كه تنها اين دلدادگان به اسلام و انقلاب اسلامي نيستند كه دق دل پُري از شيطان بزرگ دارند ...  !!؟

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٢:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱٠ آبان ۱۳۸٦


نظر نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا درباره ایران

 

موضوع ایران همواره یکی از بحث های دائمی و جنجال برانگيز نامزدهای انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا بوده و هست .

از ميان دو حزب برتر ( كبوترها و بازها ) دموکراتها يا همان كبوترها عمدتا مایل به روش های دیپلماتیک و جمهوری خواهان يا همان بازها ، مثل همیشه جنگ طلب بوده اند .

و اما نظر نامزدهای دموکرات درباره ایران

هیلاری کلینتون : ( همسر بيل كلينتون ، رئيس جمهور اسبق امريكا ) وی می گوید که ایران یک تهدید است و نمی توان به آن اجازه داد که به سلاح اتمی دست پیدا کند ؛ اما در عین حال می گوید که هیچ حمله نظامی بدون مجوز کنگره نمی تواند صورت بگیرد . وی می گوید که تحریمهای شدید تری ، موجب تشدید تلاشهای دیپلماتیک و حمایت از مذاکرات مستقیم خواهد شد . کلینتون به لایحه سنا آمریکا در نامیدن سپاه پاسدران انقلاب اسلامی بعنوان تروریست رای مثبت داده است .

جان ادواردز : وی مخالف دیدگاه بوش به پرونده ایران است و می گوید : لایحه تروریست نامیدن سپاه ایران به بوش امکان حمله به ایران را میدهد و کلینتون را بدلیل رای به این لایحه به باد انتقاد می گیرد . وی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای (!) از فشارهای دیپلماتیک بین المللی ، مذاکره مستقیم ، تحریمهای هدفمند حمایت می کند .

باراک اوباما  : وی از تحریمها در صورتی که به حمله احتمالی به ایران و یا ماندن در عراق مرتبط نباشند حمایت می کند . دیپلماسی را ترجیح می دهد ، اما حمله نظامی را منتفی نمی داند . می گوید : او علیه لایحه تروریست نامیدن سپاه رای داده است . چون به حمله نظامی می انجامد .

و اين هم نظر نامزدهای جمهوری خواه درباره ایران

رودی جولیانی : وی می گوید اجازه نمی دهد که ایران یک قدرت هسته ای بشود و حمله را منتفی نمی داند . او معتقد است آمریکا می تواند حمایت های نظام ایران را از بین ببرد ، اقتصادش را تخریب ، ارتش را تضعیف و اگر لازم بود ساختارهای هسته ای آنها را نابود کند .

جان مک کین : معتقد است که فشارهای دیپلماتیک و اقدامات غر نظامی می تواند موثر باشد و باید قبل از در نظر گرفتن حمله نظامی به آنها فکر کرد . او خواهان انزوای دیپلماتیک ایران است و روسیه و چین را بدلیل کارشکنی سرزنش می کند . وی اعتقاد دارد که آمریکا باید تضمینهای امنیتی به هم پیمانان منطقه ای اش برای دوری از ایران بدهد .

میت رومنی : معتقد است که آمریکا باید جلوی ایران را بگیرد . از تحریمهای شدید تر ، انزوای دیپلماتیک و هماهنگی با دوستان عرب حمایت می کند . اگر تحریمهای اقتصادی – سیاسی کارساز نباشند ، وی از محاصره و بمباران نظامی سخن می گوید .

فرد تامپسون : می گوید که حمله نظامی باید بعنوان گزینه ای برای توقف اهداف ایران باشد. از تحریمهای سخت تر و محاصره اقتصادی یا هر راه حل دیگری که به اپوزوسیون داخلی کمک می کند تا به براندازی نظام بی انجامد حمایت می کند و خطاب به روسیه و چین می گوید که باید فشار علیه ایران را افزایش دهند . 

توجه داريد كه همه اين آدمها منافع حزبي خود را ( كه بطرز فجيعي با منافع ملي خود پيوند زده اند ) را دنبال مي كنند .

نتيجه غير اخلاقی : سگ زرد برادر شغال است ! منتظر چی نشسته ايم ؟ معجزه ؟!!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٤٠ ‎ب.ظ روز ٩ آبان ۱۳۸٦


ازدواج انسان و روبات !!

 

امکان طراحی و ساخت روبات‌هایی که امکان ازدواج با آنها وجود دارد توسط گروهی از متخصصان هوش مصنوعی فراهم می شود !

« دیوید لوی » (David Levy)  از محققان برجسته هوش مصنوعی دانشگاه ماستریخ هلند ( که اخیرا مدرک دکتری خود را بر روی موضوع روابط انسان و روبات اخذ کرده ) گفت :

این پیش‌بینی دور از ذهن نیست که تا سال 2050 در ایالت ماساچوست آمریکا ازدواج با روبات‌ها قانونی اعلام شود.

این محقق پیش بینی کرده در آینده روبات‌ها انسانی‌تر می شوند و شخصیتی خواهند يافت (شخصيت ! ) که انسان‌ها مجذوب آنها شده و به آنها علاقه‌مند می‌شوند و حتی ممکن است با آنها ازدواج کنند !!

وي اخيرا تز دكتراي خود درباره روابط بين انسان و روبات را ( تحت عنوان "روابط عمومي با شريكان هوشمند" ) تكميل كرده كه در آن، به مزايا و امتيازات ازدواج با روبات‌ها پرداخته است.

وي معتقد است كه عاشق‌شدن و ازدواج كردن با روبات‌ها در آينده يك امر اجتناب‌ناپذير خواهد بود... يكي از دلايلي كه باعث مي‌شود انسان‌ها به يكديگر دل ببندند ، شباهت‌هاي شخصيتي و دانش آنهاست كه به عقيده دانشمندان تمامي اينها قابل برنامه‌ريزي است. دليل ديگر اين است كه انسان‌ها فكر مي‌كنند طرف مقابل دوستشان دارد و اين نيز قابل برنامه‌ريزي براي روبات‌ها هست .

در واقع با طراحي نرم‌افزارهاي پيشرفته‌تر و نزديك‌شدن روابط ميان انسان و روبات زمينه براي ازدواج اين دو فراهم مي‌آيد.

لوي مي‌گويد : زماني كه دو طرف تمايل به ازدواج داشته باشند، اين امر مشروعيت پيدا خواهد كرد !! ( البته پر واضح است که این مشروعیت در غرب و جوامعی که مبتنی بر مکاتب اومانیستی است مترادف قانونی بودن است نه شرعی )

اما آميزش انسان و روبات ( در عين حال كه باوركردني نيست ) سوالات اخلاقي زيادي هم ايجاد مي‌كند . برای مثال : قانونی کردن آميزش انسان و روبات ، آیا نظام اخلاقي جوامع را از اين كه هست ، سست‌تر نخواهد كرد ؟

رونالد آركين (  يكي از طراحان روبات از موسسه فناوري جورجيا در آتلانتا ) مي‌پرسد :  آيا صحيح است كه يك روبات با شكل و شمايل كودك را در اختيار يك كودك ‌آزار قرار دهيم ؟

آيا اين عمل قبح كودك ‌آزاري را از بين نخواهد برد ؟

از سوي ديگر برخي نیز عقيده دارند استفاده از روبات در جوامع غربي كه پايه‌هاي اخلاقي سست شده‌اي دارند ظهور و نمود ابتذال را در جامعه كاهش خواهد داد . لوي هم‌اكنون در حال نوشتن مقاله‌اي درباره اخلاق رابطه با روبات‌ها است.

عروس رفته‌ هاردشو فرمت كنه ! 
گويا سركار خانم عفت سرشار كتابي با نام «  ازدواج انسان با روبات » را  - در سال 1383  !! _ به  قیمت  5000 ریال بطبع رسانده كه _ باز گويا _ هنوز در هیچ یک از فروشگاه ها عرضه نشده است !  

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ روز ۸ آبان ۱۳۸٦


عرب ها سر بوش كلاه گذاشتند !

لورا بوش ( همسر رييس جمهور آمريکا ) که به کشور هاي حاشيه خليج فارس سفر کرده بود ( حالا چرا ؟ .. بماند ! ) در ديدار با تعدادي از زنان کشور عربستان ، به درخواست آنان روسري به سر کرد ..

یعنی عرب ها سر بوش كلاه گذاشتند ؟  

 خواهر لورا !

سایر عکس ها را « اینجا » ببینید

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۱۳ ‎ب.ظ روز ٧ آبان ۱۳۸٦


براندازي از نوع نرم !

 

اين روزا _ يعني اين سالها _  تعبير براندازي نرم ( در مقابل براندازي سخت _ همان كودتا ؛ حمله نظامي ؛ اشغال سرزميني و .. ) زياد كاربرد پيدا كرده و همه كم و بيش ازش شنيدين ..

مدير تيم جنگ‌ طلب‌ها در كاخ سفيد ( ديگ چني ) كه همواره بر طبل ضرورت اقدام نظامي عليه جمهوري اسلامي ايران مي‌كوبيد در يك چرخش آشكار ، خواهان اتخاذ رويكرد تمسك به اپوزيسيون براي براندازي نرم انقلاب اسلامي در ايران شد .

ايشان ( که از سوی رهبر اکثریت کنگره امریکا ، سگ هاری توصیف شده بود که جرج بوش هر از چند گاهی یکبار او را رها می کند تا مخالفان را گاز بگیرد !‌ ) در يك سخنراني شديداللحن عليه ايران ( در موسسه مطالعات خاورنزديك واشنگتن که از بازوهای پرقدرت لابیهای صهیونیستی در آمریکاست و سخنانش توسط سايت رسمی كاخ سفيد منتشر شده ) تصريح كرد كه دولت بوش اجازه نخواهد داد ، ايران به سلاح هسته اي *دست يابد و رویکرد دولتش در این مواجهه را براندازی نرم ( جدا كردن مردم از حكومت اسلامي ) دانست .

ايشان همچنين فرموده اند : ايران امروز ، كشوري با 70 ميليون نفر است كه عمده آنها زير 30 سال هستند و محلي است با پتانسيل نامحدود !!! ( براي انقلاب مخملين ) و تصريح نموده اند :

 

اين التماس عاجزانه سركردگان حكومت جنگ افروز امريكا را به همه دوستان آن مرحومه گان ! تسليت و به تمام مبارزان حق طلب تبريك مي گويم .

 

 يادآوري مي كنم كه حكايت سلاح هسته اي ايران ، حكايت ملا نصرالدين و بيرون ده و كاسه آش  است !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ روز ٦ آبان ۱۳۸٦


 

 

نامه‌اي به فلسطينيان ارسال كرده‌ايم و از آنان خواسته‌ايم از حق خود دست نكشند ، نااميد نشوند و تسليم رژيم صهيونيستي نشوند . زيرا رژيم صهيونيستي اسراييل رژيمي ساختگي ، پست و متشتت است و نمي تواند ادامه حيات يابد و زمان فروپاشي آن به زودي فرا مي‌رسد .

 

اين بيانات " آرون كوهين " خاخام يهودي و عضو سازمان يهوديان مخالف با صهيونيسم ( نتوري كارتا ) است كه به دليل ساختگي بودن رژيم اسراييل ، خواستار برچيده شدن آن است . 

آرون كوهين : أستطيع أن أرى اليوم الذي ستسقط فيه دولة اسرائيل .

من هميشه سرنوشت اسرائيل را با آنچه كه به سر شوروي و نظام نژادپرست افريقاي جنوبي آمد مقايسه مي كنم و منتظرم تا همان سناريو تكرار شود .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ روز ٥ آبان ۱۳۸٦


جذب جاسوس از طريق بازی های رایانه ای !

 

ــ انگليس ها ابتکار جدیدي برای جذب جاسوس ابداع كردند !

یکی از سازمانهای فوق سری انگلستان قصد دارد جوانان نخبه و نابغه در اینترنت را از طریق اگهی های اینترنتی در بازیهای کامپیوتری استخدام كند . ( نخبگان و نوابغ در خدمت بيگانگان  ؛ جلّ الخالق ! )

 آسوشیتد پرس بنقل از خبرگزاری GCHQ ( كه بازوی اطلاع رسانی دستگاه اطلاعاتی انگلیس محسوب میشود ) اعلام كرد : هدف از این امر ، استخدام " نسل جدید نوابغ اینترنتی" برای تجدید جوانی سیستم است .

این آگهی ها ، با همکاری بعضی سازمانهای آمریکایی ، بر روی بازیهای Splinter Cell وNeed  For Speed CarbonوEnemy Territory : Quake World  ، نصب می شوند تا هنگامی که  کاربر از طريق اين بازی ها بر روی اینترنت قرار می گيرد پخش شود ( و یا از دستگاهی که از سوی مایکروسافت برای توزیع در انگلیس طراحی شده است استفاده شوند پخش خواهند شد  )

الزمان نیز گزارش داده است :

این آگهی ها به طور هوشمند به سمت بازیگران دائمی که اهتمام خاصی به این بازی نشان میدهند پخش خواهند شد . ( هي مي گن اينقدر وقت برای بازي هاي اينترنتي نگذارنيد ها ؛ بی دليل نيست  )

وی ادامه داده است : "دنیای بازیهای اینترنتی ، وسیله جدید برای جذب مردم در اختیار ما گذاشته است".

گفتنی است GCHQ، مقر خاصی در غرب بریتانیا برای تحقیقات تکنولوژیهای پیشرفته دارد که بیش از 5000 کارمند در آن مشغول کارند.

دستگاههای جاسوسی انگلیس به حفظ نقاب خود و عدم تلاش برای معرفی خود معروفند . چنانکه MI6 كه يكي از سازمان هاي جاسوسی خارجی انگلیس است کمتر شناخته شده است و تا سال2005 ، بر خلاف سازمانهای دیگر در دنیا ، حتی سایت اینترنتی ایجاد نکرده بود  . اما براي اولين بار در تاريخ ۹۷ساله فعاليت خود در يك آگهي آشكار براي جذب افرادي كه معلومات عمومي آنان بالا باشد ، روز پنجشنبه _ هفتم ارديبهشت ماه جاري _ اطلاعيه‌اي در روزنامه تايمز چاپ كرد .

فعاليت جذب نيرو براي اين سازمان پيشتر به صورت مخفيانه و از اكتبر سال گذشته كه همزمان با راه اندازي شبكه اينترنتي آن بود ، از اين طريق صورت مي‌گرفت . "جك استراو" وزير خارجه وقت انگليس در بيانيه‌اي از اين اقدام ام . آي . سيكس  استقبال و آن را مدرن‌سازي فرآيند عضوگيري در سازمان جاسوسي كشورش توصيف كرد ! در اطلاعيه اين سازمان به "جيمز باندهاي" آينده توصيه شده كه در صورت استخدام نبايد اين موضوع را با كسي در ميان بگذارند . قرار است اطلاعيه بعدي ام .آی .سيكس در نشريه اكونوميست كه مخاطبان آن را افراد تحصيل كرده و نخبگان تشكيل مي‌دهند ، منتشر شود .

شرايط داوطلبان استخدام در اين تشكيلات نيز مليت بريتانيايی ، معلومات عمومي بالا ، سلامت جسماني و رازداري اعلام شده است.

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٠٢ ‎ب.ظ روز ۳ آبان ۱۳۸٦


 

 

 مار از پونه بدش میاد درخونش سبز میشه !!

 

وقتي می شنيدم كه جوانان یهودی از اسرائیل بیزارند شايد آن را يک شوخی خبری می پنداشتم و آنرا جدي نمي گرفتم !

مگر مي شود جوانان يهودي از اسرائيل متفر باشند ؟

اما از هنگامي كه فهميدم پديده جوانان نئونازي در اسرائيل روز به روز در حال گسترش يافتنه به گونه ای که ابر رسانه های وابسته به زورمداران هم نمی توانند از انعکاس آن طفره بروند (!)‌ با خودم گفتم بايد يه چيزايی واقعا وجود داشته باشه 

مادربزرگ ها و پدربزرگ هاي يهودي ممكن است توانسته باشند از جنگ جهاني دوم يا فاجعه هولوكاست جان سالم بدر برند ، اما چطور ممكن است برخي جوانان يهودي در اسرائيل الان ايدئولوژي نازيسم را پذيرفته باشند ؟

CNN در گزارشي در اين باره تصاويري پخش مي كند كه خود جوانان نئو نازي در اسرائيل از رفتار و حركات خشونت آميزشان ضبط كرده اند . از وقتي هشت عضو يكي از اين گروهها در اسرائيل دستگير شدند ، مردم اسرائيل با آنها آشنايي بيشتري پيدا کرده اند . اما با وجود مقابله پليس ، فعاليت گروههاي نئونازي ادامه يافته است . اعضاي اين گروههاي نفرت و انزجار خود را با حك كردن شعارهاي و آرم هاي خاص بر روي ساختمان هاي دولتي نشان مي دهند .

علت شيوع اين پديده گويا در بي دردسر بودن مهاجرت به اسرائيل است ! ( همان چيزی كه بعنوان مزيت برای اين رژيم تبيلغ می شود ! ) هركسي كه اجداد يهودي داشته باشد حتي اگر خود يهودي نباشد مي تواند به اسرائيل مهاجرت كند. خوب مسلما از اين ديگ بي سر و ته ، اين آش هم بيرون مي آيد ..

پلیس اسراییل از آن جوانها فیلم ویدیویی به زبان آلمانی بدست آورده كه در مورد نئونازی ها در آمریکاست  ... ميكي روزنفيلد ، سخنگوي پليس اسرائيل مي گويد بازداشت اين افراد در پي تحقيقات يك ساله كه منجر به كشف يونيفورم‌هاي نازيها ، تصوير آدولف هيتلر ، اسلحه و مواد منفجره از آنها شد ، صورت گرفته است !!

روزنامه هاي چاپ تل آويو ، تصويري از شش تن از بازداشت شدگان منتشر كردند كه در حال اداي سلام به شكل نازي ها بودند .

بازداشت شدگان بين 16 تا 21 سال سن دارند و شهروند اسرائيل به شمار مي روند. اعضاي اين گروه يهودي گفته‌اند كه به يهودي بودن خود افتخار نمي‌كنند .

اگر برای نسل قدیم اسرائیلی ها این پرسش مطرح بود كه « چگونه بايد به اسرائیل احترام بگذارند »  اينك برای نسلی كه پس از سال 1976 متولد شده اند سؤال این است كه « چرا باید به اسرائیل احترام گذاشت ؟ »

 

                 حال ، آيا جرس نابودي اسرائيل را بگوش جان نمي شنويد ؟

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ روز ٢ آبان ۱۳۸٦