هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

نگران و مضطرب ؟ اصلا !

 

 

اسراييلي ها كه از افزايش برد موشك هاي مبارزان فلسطيني نگرانند ! ( موشك هاي كاتيوشا از نوع « گراد » كه در روزهاي گذشته از سمت غزه به سوي شهرك « نتيفوت » در نقب غربي پرتاب شد ) آيا مي توانند از 11 هزار راكت و گلوله اي كه سپاه پاسداران ايران مهيا كرده تا در اولين دقيقه تهديدات عملي دشمن به مواضع مشخص شده آنان شليك ‌كند نگران نباشند *   ؟!!!!! 

شكر مي خورند ! خودِ حضراتشان فرمودند كه : ما خودمان را ملخی در مقابل آنها ـ ايرانی ها ـ می بینیم !!

 

راستي ! امروز _ سه شنبه اول آبان ماه _ برخي رهبران مذهبي در اسرائيل با ابراز انزجار از  ايهود اولمرت نخست وزير اسرائيل و جرج بوش ( به دليل مذاکره با محمود عباس رئيس تشکيلات خودگردان فلسطين ) نماز لعنت  عليه اولمرت و بوش برپا مي كنند !

اينجانب خود را از مسئوليت برپايي اين نماز مبرا مي دارم !

به من هيچ ربطی ندارد !

خدای نکرده يهو نگوييد دست اين آدم هلوع از ايران در آمده و اين نقشه اسلامی ، شيعی ، ايرانی (!!) را پی ريزی كرده تا يهوديان ساكن سرزمين اشغالی را از رژيم خودكامه صهيونيستی ناراضی كنند ! مگر وقتی خانم « تزيپي ليوني » وزير خارجه اسرائيل در اقدامي تبليغاتي و نمايشي و براي پوشاندن جنايات صهيونيست‌ها ، در هتل كينگ ديويد قدس اشغالي مراسم افطاری داد و خود نيز روزه گرفت ! از ما دعوت كرد تا ما مسئوليت اين كار و يا كارهاي بعدي آنها را بپذيريم ؟

به اين ترتيب به اين آدم هلوع هم ربطي ندارد كه وب سایت پارلمان رژیم صهیونیستی هك شده است ! و پوشه اطلاعاتی چندین تن از نمایندگان تغییر يافته است ! ( همچون افزوده شدن واژه‌های "به زودی زندانی می‌شود" و "كلاهبرداری " به پوشه اطلاعاتی " ایهود اولمرت " نخست وزیر اسرائیل و " آوراهام هیرشون " وزیر پیشین امور دارائی ) !

البته مزيد بر اطلاع عرض كنم كه اولمرت هفته گذشته دو بار توسط پلیس به دلیل كلاهبرداری، فساد و اخذ رشوه مورد بازجویی قرار گرفت و هیرشون نیز سه‌شنبه گذشته به دخالت در اختلاس میلیونها شكل متهم شد .

 

* اشاره به سخنان ابراهیم هالوی ، رئیس سابق موساد : « ما نمی توانیم بگوئیم که تهدیدات ایرانیها ، تهدیدی وجودی علیه کشور اسرائیل است. من معتقدم که کشور اسرائیل نمی تواند حذف شود. نمی تواند نابود شود ؛ آن هم بدلایلی که شما می دانید و می توانید تصور کنید . » .. سئوال این هلوع : به كدام دليل نمي تواند حذف شود ؟ هان ؟ بگویید دیگر . به كدام دليل ؟

 

 

  مشاجره لفظي براي رسيدن به آرامش !

 

در پي اختلاف ميان برخي از اصلاح طلبان به ويژه ميان آقاي اولي (هويت محفوظ ! بلحاظ بري شدن از اتهامات ) و آقاي دومي ( باز هم هويت محفوظ ! ) سيد محمد خاتمي با تشكيل جلسه اي در موسسه باران تلاش نمود به نوعي از شدت اين تفرقه بكاهد. اما .. نمونه مشاجرات لفظي زير براي رسيدن به آرامش بين بزرگان اصلاحات در گرفت !

آقاي اولي : شما هر جا كه مي رويد سعي مي كنيد به نوعي با بزرگ نمايي خود و حزبتان به مشاركت و مجاهدين بتازيد بعد هم ما را عامل اختلاف مي دانيد ولي شما خودتان عامل اختلافيد. شما هستيد كه عده اي را دور خود جمع كرده ايد تا به قدرت برسيد، شما عاشق قدرتيد.

آقاي دومي : شكست ما در انتخابات مجلس هفتم متاثر از حركات تند و افراطي گروه هاي شما بود و اكنون هم بار ديگر شكست خواهيم خورد.

شنيده شد، در پي تند شدن افراد به هم، آقاي دومي با حالت قهر جلسه را ترك نموده و حتي اصرارهاي رئيس جمهور اصلاحات _ آقاي خاتمي _ را هم مورد امعان نظر قرار نداد !

البته نه خیال کنید اين كارها محض مسائل دنیایی و قدرت و .. از این کوفت و کاری هاست ها ! نه ! بلكه این حرکات محض رضای خدا و تقرب بسوی اوست و بس  !!  

 

 

 توصیه آن رئيس جمهور به اين رئيس جمهور در مورد ايران

 

 كارتر – رئيس جمهور اسبق ايالات متحده امريكا _  به دلیل انعقاد قرارداد هسته ای آمريكا با هند ، با توجه به  اینکه دهلی نو عضو پیمان ان پی تی ( منع گسترش تسلیحات اتمی ) نیست از بوش کوچک انتقاد کرد و گفت : مگر دولت آمریکا محدودیت های منع گسترش تسلیحات اتمی را کنار نگذاشته ؟ پس چرا باید با صرف میلیاردها دلار برای طرح سپر موشکی به یک "مانع عمده" در جلوگیری از گسترش تسلیحات اتمی تبدیل شود  ؟

 

" آن رئيس جمهور " همچنین با اشاره به سخنان رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل مبنی بر این که ایران نیازی به سلاح اتمی ندارد ، گفت : ایران یک عضو پیمان ان پی تی است. این کشور پیمان ان پی تی را امضا کرده و هرگونه نیت در استفاده از اورانیوم غنی شده برای سلاح را رد کرده است و می گوید برنامه هسته ای اش صلح آمیز است . پس توصیه مي كنم روابط دیپلماتیک را با ایران از سر بگیري تا مسئله هسته ای این کشور حل شود .

 

زير نوشت : جالب اينجاست كه همين آقا در زمان مستي زمامداري اش _ درخلال سالهای 1977 تا 1981 _ دستور قطع روابط ديپلماتيك با ايران را صادر كرده بود .. اما ديديم كه پس از ترک کاخ سفید ، مرکز حقوق بشر کارتر را در آتلانتا پایه گذاری کرد و در سال 2002 نيز موفق به اخذ جایزه صلح نوبل شد !

 

نتيجه اخلاقي : نتيجه می گيريم كه تنها دو سال ديگر انتظار لازم است تا با اتمام دوران زمامداري بوش كوچك شاهد ظهور مركز حقوق بشر بعدي _ مركز حقوق بشر بوش _ باشيم .. و ايضا صدور جايزه نوبل بعدي !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱ آبان ۱۳۸٦


 

 " These boys and girls are not spare parts. They remind us of what is lost when embryos are destroyed in the name of research." - President George W. Bush

These people were running away from the horrible attacks after Israel itself asked them to evacuate… they hit these towns, and blew its people into pieces. Could this get any more monstrous...? - a Lebanese

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:٠٦ ‎ق.ظ روز ۳٠ مهر ۱۳۸٦


ارزیابی رفتار احمدی نژاد ؛

 

در روزهايي كه اين آدم هلوع از دست پرشين بلاگ عصباني بود و اعلام كرده بود كه « تصمیم گرفتم ديگه نيام مگر با يک دات آی آر شخصی » ..  و رفته بودم حاجي حاجي مكه   ، محمود احمدي نژاد از غياب ما استفاده كرد و رفت نيويورك _ سازمان دُوَل ! _ و گويا كُلي هم گرد و خاك كرد ..

با توجه به گذشت زمان ، پرداختن به داستان سفر ايشان قدري بيات شده ، اما هيچگاه نمي توان از  آثار بجا مانده اين سفر و رسوبات تاريخي آن گذشت ..

 

آفتاب آمد دليل آفتاب              گر دليلت هست از وي رخ متاب

 

قضاوت و ارزیابی پرفسور حميد مولانا _ استاد ايراني علوم روابط بين‌الملل و ارتباطات دانشگاه آمریکن _ از حضور احمدی نژاد در نیویورک را ديدم .

جالبه ! ايشان گفته اند :

 در سال های بعد از خاتمه جنگ جهانی دوم تا به امروز بسیاری از رهبران سیاسی و برجسته جهانی در نشست سالیانه مجمع عمومی از تریبون سازمان ملل سخنرانی كرده اند . « نهرو » از هند ، « تیتو » از یوگسلاوی ، « ناصر » از مصر ، « كاسترو » از کوبا ، « خروشچف » از شوروی ، « كندی » از آمریكا و  . . . ولی هیچ كدام نتوانستند همچون دكتر احمدی نژاد رئیس جمهور ایران ، توجه اقشار مردم و دولتمردان را به خود جلب كنند .

خروشچف در دهه 1960 در یكی از جلسات مجمع عمومی حتی با مشت زدن روی میز كوشش كرد توجه جهانیان را به خود جلب كند ولی نه خشم و عصبانیت او به عنوان رهبر یك ابرقدرت و نه فریاد كاسترو به عنوان رهبر یك انقلاب سوسیالیستی و نه طنین ضداستعماری نهرو و ناصر و تیتو توانست آن انعكاس و بازتاب و تاثیری را كه سخنان دكتر احمدی نژاد ایجاد كرده است ، به وجود آورد .

این قضاوت و ارزیابی من تنها مبنی بر قرائت و مطالعه تاریخ روابط بین الملل و سازمان ملل نیست بلكه بیش از همه برپایه مشاهدات خود به عنوان استاد و پژوهشگر به مدت 50 سال در واشنگتن و نیویورك است . شما باید آن روزها در صحنه حاضر می بودید تا بتوانید هرچه بهتر وسعت و عمق دریای سیاسی امروز را كه بازیگران قدرت در آن غوطه ورند تشخیص دهید . « ادامه سخنان ايشان »

 

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%55

 

آخه بتو هم مي گن مرد !

كِي در سطح بازيگران سياسي مُد بوده  كه دولتمردي بياد و منتقدين خودش را مورد تشويق قرار دهد كه احمدی نژاد مي خواد اين كار را بكند ؟!!

همين كارا را مي كني كه مي گن سياست نداري ديگه !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ روز ٢٩ مهر ۱۳۸٦


فهم زيادی موقوف !

 

     وقتي ايالات متحده امريكا و غرب به مردم خود اين مجال را ندهند كه دنيا را به صورت شفاف بشناسند و با ادبيات و فرهنگ هاي مختلف آشنا شوند (!) چه انتظاري از ساير نظام هاي فوق مُدرن داريد ؟

اطلاعات و اخباري در سطح رسانه هاي بين المللي منتشر شده  است كه شبكه بين المللي و تلويزيوني « پرس تي وي » به دليل ارسال پارازيت از سوي ايالات متحده امريكا در اين كشور با مشكلاتي دريافت مي شود !

نه اينكه خيال كنيد دريافت نشدن تصاوير و برنامه هاي شبكه پرس تي وي در امريكا ، نشان از ضعف و ترس مردان سياسي اين كشور در پخش واقعيات موجود در جهان دارد (!) آنها حتی در صدد كاناليزه كردن اطلاعات و اخبار برای شهروندانشان نبوده و نيستند (!) ..  .. بلكه شايد برادران فوق مُدرن ما می خواهند امنيت خبری را بگونه ای برای مردمشان فراهم كنند تا تريبون آزاد در جامعه باز جهانی به دست " غير " نيافتد (!) اگر هم « فايز خورشيد »  ( از خبرنگاران اين شبكه در افغانستان ) را براي ساعاتي بازداشت و شكنجه كردند هدفشان سالم سازی فضای خبری بوده و هست (!) نه سانسور خبری

 

 بايد گفت : دست مريزاد به برادران آمريكايي  

 

عزيزان سياستمداري كه استفاده از سلاحهاي راديواكتيو را ( كه در سال ‪۱۹۴۸تصويب شد ) براي ترور سران نظامي و رهبران كشورهاي ديگر مجاز و مباح مي شمرند ! و حتي از بكار گيري بمب‌هاي اتمي براي سركوب كشورهاي مخالف خود دريغ نكرده اند !

من كه می گم برادرای يانكی امون نازند و قابل پرستش !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٧:٤۸ ‎ق.ظ روز ٢۸ مهر ۱۳۸٦