هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

زندانی يكساله ؛ خيلی خطرناكه حسن ؟

مخالفت اسراييل با آزادی کودک یکساله

 

دادگاه‌ مرکزی‌ رژیم‌ صهیونیستی‌ در حکمی‌ با آزادی‌ « برائ‌ صبیح‌ » کودک‌ یکساله‌ فلسطینی‌ مخالفت‌ کرد !

برائ‌ دهم‌ اردیبهشت‌ ماه سال‌ گذشته در زندان‌ متولد شد !

این‌ دادگاه‌ صهیونیستی‌ با استناد به‌ گزارش‌ شاباک ( سرویس های‌ امنیتی‌ سازمان‌ امنیت‌ داخلی‌ رژیم‌ صهیونیستی‌ )  آزادی‌ این‌ مادر و فرزند فلسطینی‌ را برای‌ امنیت‌ اسرائیل‌ و منطقه‌ خطرناک‌ خواند ! ( خیلی خطرناکه حسن ؟؟! )

سمیره‌ _ مادر اين كودك _ 7‌ مهر ماه‌ سال‌ ‌1384‌ و هنگامیکه‌ فرزندش‌ را یک ماهه‌ باردار بود به‌ اسارت‌ نظامیان‌ رژیم‌ صهیونیستی‌ درآمد و به‌ جمع بیش‌ از ده‌ هزار فلسطینی‌ در زندان های‌ بی‌ ضابطه‌ رژیم صهیونیستی‌ پیوست‌.

سمیره‌ سال‌ گذشته فرزندش‌ براِِئ‌ را در همان‌ زندان‌ به‌ دنیا آورد و این‌ کودک‌ فلسطینی‌ نخستین‌ مکانی‌ را که‌ در حیاتش‌ تجربه‌ کرد ‌، دیوار و میله‌ های‌ آهنی‌ زندان‌ رژیم‌ صهیونیستی‌ بود ‌.

دو سال‌ حبس‌ و جریمه‌ دو هزار شیکل‌ (پانصد دلاری‌)‌ مجازات‌ سمیره‌ این‌ مادر جوان‌ فلسطینی‌ است‌. اکنون‌ با گذشت‌ بیش از بیست‌ ماه‌ از زندانی‌ بودن‌ سمیره‌ و یکساله‌ شدن‌ برائ‌ که‌ رسانه‌ های‌ فلسطینی‌ او را خردسال‌ ترین‌ زندانی‌ جهان‌ معرفی‌ کرده‌ اند‌ ، تلاش‌ ها برای‌ آزادی‌ این‌ مادر و فرزند بی‌ نتیجه‌ مانده‌ است‌‌.

صرف‌ نظر از همه‌ قوانین‌ و کنوانسیون های‌ بین‌ المللی‌ که‌ زندانی‌ کردن‌ غیرنظامیان‌ را ممنوع‌ می‌ کند‌ ، استناد این‌ دادگاه‌ صهیونیستی‌ مبنی‌ بر اینکه‌ آزادی‌ این‌ مادر و فرزند امنیت‌ این‌ رژیم‌ را به‌ خطر می‌ اندازد پایه‌ های‌ امنیتی‌ این رژیم را با تردیدهایی‌ جدی روبرو کرده‌ است‌‌.

 

 

امتياز جديد ، برای شما ؛

 

مقامات اروپا در مذاكره با لاريجاني حاضر شدند امتيازات جديدي بدهند

بقول رشيد پور ( مجري مرحوم ! برنامه اتمام يافته شب شيشه اي ) بعضي كارشناسان معتقدند : مقامات اروپا در مذاكره با لاريجاني>    مجبور  < شدند امتيازات جديدي بدهند 

 

 

جناب شاهپور غلامرضا پهلوی ! 

 

آقای شاهپور غلامرضا پهلوی !

 

لطفا هر چه سريع تر خود را به شرکت پست ج.ا.ا معرفی نماييد  !!

 

خب ؛ يكي ديگه از مشكلات مملكت مون هم حل شد !

كارت هوشمند سوخت غلامرضا پهلوي ( برادر شاه ) هم صادر شد

شنيده ها حاكي از اين است كه براي برخي از درباريان نظير حسين فردوست ، غلامرضا پهلوي و اردشير زاهدي هم کارت هوشمند سوخت صادر شده است !

ا   : بعدا گروه های رنگ و وارنگ اُپوزسيون ، هی پشت سر جمهوری اسلامی صفحه بذارند و بگن ج.ا.ا به اونا خدمات نمی ده     ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٩:٠٧ ‎ب.ظ روز ۳۱ خرداد ۱۳۸٦


 

 þ ديروز ( 29 خرداد ) سالگرد درگذشت مرحوم دكتر علي شريعتي بود و فردا ( 31 خرداد ) سالگرد شهادت دكتر مصطفي چمران .

اين نوشته دكتر چمران در مورد يار عزيز و ديرين خود ، دكتر علي شريعتي را ( در كنار ساير دست نوشته هاي عرفاني اش ) هميشه دوست داشته ام ..

 

اي علي ! هميشه فکر مي‌کردم که تو بر مرگ من مرثيه خواهي گفت و چقدر متأثرم که اکنون من بر تو مرثيه ميخوانم !

اي علي ! من آمده‌ام که بر حال زار خود گريه کنم ،  زيرا تو بزرگتر از آني که به گريه و لابه ما احتياج داشته باشي !... خوش داشتم که وجود غم‌آلود خود را به سرپنجه هنرمند تو بسپارم ،  و تو نيِ وجودم را با هنرمندي خود بنوازي و از لابلاي زير و بم تار و پود وجودم ،  سرود عشق و آواي تنهايي و آواز بيابان و موسيقي آسمان بشنوي . مي‌خواستم که غم‌هاي دلم را بر تو بگشايم و تو « اکسير صفت » غم‌هاي کثيفم را به زيبايي مبدّل کني و سوز و گداز دلم را تسکين بخشي .

اي علي ! تو مرا به خويشتن آشنا کردي . من از خود بيگانه بودم . همه ابعاد روحي و معنوي خود را نمي‌دانستم . تو دريچه‌اي به سوي من باز کردي و مرا به ديدار اين بوستان شورانگيز بردي و زشتي‌ها و زيبايي‌هاي آن را به من نشان دادي .

    ادامه دست نوشته شهيد چمران =>

    گوشه هايي از وصيت نامه شهيد چمران

 

 þ بوش جنون آدمکشی دارد !!

هیلاری کلینتون ( نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ) گفت که جرج بوش رئیس جمهوری این کشور به جنون آدمکشی مبتلاست .

وي اضافه كرد : بوش دارای سابقه ای حیرت آور در زمینه پنهان کاری ، فساد سیاسی و باندبازی است و نوعی جنون آدمکشی در سابقه وی دیده می شود و اینها تمامی آن چیزی هایی است که بنیانگذاران آمریکا از آن بیم داشتند و قانون اساسی ما هم آن را منع کرده است .

 

 þ اعتراف « سي ان ان » به آزاديهاي موجود در ايران

  شبكه خبري «سي ان ان» برنامه اي را روي آنتن دارد تحت عنوان : « داستانهاي ناگفته جهان »

اين شبكه با اختصاص برنامه اخير خود به « ايران و احمدي نژاد » به مسأله هسته اي و مسايل اقتصادي ايران پرداخت .

اين شبكه آمريكايي نيز مانند ديگر رسانه هاي غربي در معرفي تهران ، به پخش تصاويري از محله هاي قديمي ، خودروهاي فرسوده و افراد سيگاري اكتفا كرد تا جلوه اي عقب مانده و به دور از آنچه در تهران و ايران امروز شاهديم را به ذهن بيننده آمريكايي منتقل كند .

« برانوين ادكاك »  گزارشگر « سي ان ان » كه براي تهيه اين مستند به ايران سفر كرده بود ، در عين حال اعتراف كرد كه در ايران به عنوان خبرنگار ، آزادي اي را دريافت كرده كه باعث تعجبش بوده است .

 وي گفت : من اين اجازه را پيدا كردم با افرادي كه آشكارا از دولت انتقاد مي كنند ، گفتگو كنم ( عجب سعادتي پيدا كرده ! ... آقاي ادكاك ! اين سعادت براي خود ساكنين اين سرزمين كم عايد مي شود چه برسد به شما كه اجنبي هستيد   )

ادامه گزارش جالب و خواندني است .  ببينيد =<

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ روز ۳٠ خرداد ۱۳۸٦


هويج و تره !!

 þ از همون اوان جواني ، يعني زماني كه شايد هيچ نوع انگيزه هاي سياسي و اجتماعي در من ريشه ندوانده بود !  ( و هنوز آدم هلوعي نشده بودم ! ) شنيدن خبر اعتلاء و رشد علمي و صنعتي كشور عزيزم ايران ، بي نهايت مرا مشعوف مي كرد .

اين روزها _ با توجه به رشد رو به گسترش ايران عزيز _ شنيدن پيشرفت هاي متعدد دانشمندان كشورم ، خصوصا در دست يابي به صنعت بومي ( كه به صنايع مشابه خود در جهان غرب پهلو مي زند ! ) شادي زائد الوصفي را در روح و روان من ايجاد كرده و مي كند . 

من بارها اين شادي خود را با شما قسمت كرده ام . ( براي نمونه اينجا ) . جداي از دست يابی دانشمندان ايرانی به فناوری انرژی هسته ای و چرخه سوخت آن ، « توانائی تبدیل و تمایز سلولهای بنيادی به انواع مختلف سلولهای انسانی انقلاب » سرآغاز يك تحول شگرفي بود كه در كنار خود نام مرحوم دكتر سعيد كاظمي آشتياني ( موسس پژوهشكده رويان و بنيان گزارسلولهاي بنيادي ایران ) را جهاني كرد .. ..

اينك خبرهاي پيشرفت دانشمندان ايراني ( در كنار دستيابي ساير دانشمندان دنيا ) سر و گردن جامعه علمي ما را ( پس از عصر رنسانس علمي مسلمانان ايران و جهان ) بار ديگر در جهان بالا مي برد ..

براي مثال در كنار گفته خبر محققان تورنتو مبني بر استفاده از سلول‌هاي بنيادي گرفته شده از بافت ماهيچه  ، « ساخت رگ مصنوعي براي اولين بار در ايران با استفاده از نانو الياف زيست سازگار » جاي افتخار و عظمت ندارد ؟

.. البته در اين مورد ، نانوساختاري بودن ، دولايه بودن و به كار بردن مواد كامپوزيتي در ساخت آن ، اين تحول دانشمندان ما را متمايز از موارد مشابه و گران خود ساخته است ..

 

يا خبرهايي خوش غير هسته اي ! ديگري چون :

·          كشف داروي ضد سرطان گوارش "اسپينالزد" براي نخستين بار ( در جهان ) در ايران

·            امكان پذير شدن تشخيص به موقع غدد سرطاني در ايران

·      ساخت اولين سلول‌های اسپرم نابالغ از مغز استخوان انسانی به سرپرستی پژوهشگر  ايراني

·         و حتي رشد 56 درصدي اختراعات ثبت شده در كشور 

·        و .. .. ..  

      جاي افتخار و عظمت برای جوانان و مردم فهيم اين سرزمين ندارد ؟

 

شما باشيد ،  از شنيدن و پيگيري اين اخبار در پوست خودتان مي گنجيد ؟

 

*   از  مفاهيم پايه  و  سلول هاي بنیادی بيشتر بدانيم  ( اطلاعاتي راجع به شبیه سازی درمانی ، تکثیر سلولهای بنیادی در آزمایشگاه ، کاربرد سلولهای بنیادی در بازسازی سلولها و  تولید اندام کامل و .. )

 

 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 

 

 þ احمدي‌نژاد آخرين سفر استاني خود از دور اول ( از سه دوره سفر استاني خود در طول دوران رياست جمهوري چهار ساله اش ) را به استان زادگاهش _ سمنان _ اختصاص داد !

وي باز در مقام يه پرزيدنت كاريزما به نكات جديدي اشاره كرد :

·          هويج و تره هم خرد  نمي كنيم !

ما در يك قدمي رسيدن به فن‌آوري هسته ای هستيم .. و اگر غرب در مسير فعلي خود پيش ‌رود و صد قطعنامه ديگر صادر كنند ، ملت ايران براي آن‌ها هويج و تره هم خُرد نخواهند كرد ...

·          ما به قانون شما پايبنديم !

امروز خواست ما در پرونده هسته‌اي اين است كه حداقل به همان قانوني كه خود نوشته‌ايد و ما در آن دخالتي نداشته‌ايم ، پايبند باشيد .

·          مثل بچه آدم حرف گوش كنيد !

غربي‌ها دو راه در پيش رو دارند ؛ مثل بچه آدم حرف ملت ايران را گوش بدهند و حق هسته‌اي ايران را بپذيرند ، يا اگر چنين نخواستند و خواستند كه مسير قبلي را پيش بروند، ملت ايران ايستاده است و پوزه‌ دشمنان را به خاك خواهد ماليد و سر سوزني از حق هسته‌اي خود عقب‌نشيني نمي‌كند .

·          مي‌خواهند بنام تحريم ، ايران را نيشگون بگيرند !!

حرف ملت ايران در انرژي هسته‌يي تنها يك كلمه است ؛ عدالت.

اگر محدوديتي هست براي همه و اگر امكاناتي هست بايد براي همه باشد .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٤٩ ‎ب.ظ روز ٢٩ خرداد ۱۳۸٦


برخورد دوگانه سازمان ملل ؟

داستان از اين قرار است كه رسانه‌هاي آمريكايي مبادرت به انتشار اخباري مي كنند مبني بر حمايت دولت آمريكا از گروه تروريستي جند‌الله و تسليح قاچاقچيان مواد مخدر و همچنين كشف شبكه‌هاي زنجيره‌اي جاسوسي در نقاط مرزي ايران !

نماينده دائم ايران در سازمان ملل بلافاصله و در نامه‌اي مراتب اعتراض شديد جمهوري اسلامي ايران را نسبت به اين اقدامات خصمانه اعلام  مي نمايد .

در اين نامه كه بعنوان سند مجمع عمومي و شوراي امنيت ثبت و انتشار يافت اقدامات آمريكا مبني بر دخالت آشكار در امور داخلي ايران و مغاير با اصول و مقررات مندرج در كنوانسيون‌هاي بين‌الملل و بيانيه‌ الجزيره في‌مابين دو كشور خوانده شده است.

اما قابل پيش بينی است كه جواب جرج دبليو بوش به اين سند چه خواهد بود :

 گوش اگر گوش من و ناله اگر ناله توست 

                                           آنچه البته بجايی نرسد فرياد است ؟!!

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 

 

ناكامي طرح ضد ايراني آمريكا در شوراي امنيت

آمريكا و رژيم صهيونيستي طرح مشتركي را در شوراي امنيت دادند كه به ‌دليل مخالفت نمايندگان كشور‌هاي اندونزي و قطر در دور اول رأي‌گيري ناكام ماند .

اين طرح كه به بهانه اظهارات رئيس جمهور ايران درباره رژيم صهيونيستي تهيه و با هدف صدور بيانيه‌ در شوراي امنيت به اين شورا ارائه شد ، به‌دليل اظهارات نماينده اندونزي از رسيدن به اهداف خود باز ماند .

نماينده اندونزي با بيان اينكه احمدي‌نژاد واقعاً اسرائيل را تهديد نمي‌كند ، شوراي امنيت را به برخورد دوگانه و دفاع از اسرائيل متهم كرد و تصريح كرد :

چرا زماني كه فلسطينيان مورد حمله قرار مي‌گيرند و وزيران اسرائيل ايران را تهديد مي‌كنند و چرا زماني كه روزنامه اسرائيل "ها‌آرتص" خواهان ترور احمدي‌نژاد مي‌شود ، شوراي امنيت هيچ واكنشي نشان نمي‌دهيد و تشكيل جلسه نمي‌دهيد !!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٢:۱٥ ‎ب.ظ روز ٢٧ خرداد ۱۳۸٦


"نا امنی" يا "احساس نا امنی" ؟!!

 
 

آدم ۷۳۷ پايگاه نظامى در ۱۳۰ كشور جهان داشته باشه و بازم نگران باشه ؟

ايالت متحدۀ خوشبختِ امريكا را مي گم !

آخه نگران چي ؟

روزنامه يونانى زبان « الفتروتيپيا » نوشته كه يك ميليون و ۱۴۰ هزار نظامى آمريكايى در اين پايگاه ها مستقر هستند.  

تازه ؛ اين تعداد پايگاه ها شامل گزارش ساخت و احداث پايگاه ها از سال ۲۰۰۵ ميلادى به بعد هم نمى شوند !

از اين تعداد ۴۰۰ هزار نفر سرباز نيروى زمينى ، ۳۱۰ هزار نفر نيروى دريايى ، ۱۳۰ هزار نفر تفنگدار دريايى و ۳۰۰ هزار نفر جزو نيروى هوايى هستند كه در اين پايگاه ها فعاليت دارند . همچنين پايگاه هاى آمريكايى هم اكنون در ۱۳۰ كشور جهان و در مساحتى بالغ بر ۳ ميليارد هكتار مستقر هستند.

 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 

 

سگها از نا تواني مهربانند  !

“تونى بلر” نخست‌وزير كنوني ! انگليس هم اعلام کرد :

ايشان فرمودند : فکر نمى‌کنم کسى مايل باشد از وقوع اقدام نظامى عليه ايران صحبت کند .. ..

از قديم و نديم گفته اند : سگها از نا تواني مهربانند  !  مگه نه ؟

 

 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 

 

بعد از ۲۸ سال  ؛ 

جنبش جوان ايران !! 

روزنامه آمريكايى لس آنجلس تايمز در گزارشى نوشته : بسيج يكى از جنبش هاى جوان ايران است كه بيش از ۱۰ ميليون نفر عضو دارد .

اين روزنامه كه با يكى از اعضاى جوان افتخارى بسيج در تهران گفت وگو كرده ، افزوده : وى معتقد است ايرانيان تا عمق وجود مذهبى هستند !!

در آخر هم اين روزنامه آمريكايی افاضه فرمودند که : شمار جوانان عضو بسيج در ايران رو به افزايش است .

 

 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 

 

نگراني آمريكا از قايق هاي تندرو ايران

 

سخنگوي اطلاعات نيروي دريايي آمريكا اعلام كرد :  

ايران قايق هاي تندرو خود در تنگه هرمز را افزايش داده است . 

ايشان مدعی ! شدند : هم اكنون بيش از هزار قايق تندروي ايراني در آب هاي خليج فارس حضور دارند و هر روز به تعداد اين قايق ها كه مجهز به موشك هاي كُروز ضدكشتي مي باشند ، اضافه مي شود .

باز بنا به گفته ايشان !  اين قايق ها توانايي به چالش كشيدن كشتي هاي جنگي و ايجاد اختلال در انتقال روزانه نفت بازارهاي جهاني را دارند . 

 

ا   : لازم بذكر است كه همه اين موارد را ايشان ـ جناب آقای " رابرت آلتهاگ " ـ فرمودند ؛ نه اين آدم هلوع    

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٤٠ ‎ب.ظ روز ٢٦ خرداد ۱۳۸٦


مبارزه گزينشي با تروريسم ؟!!

   ·          حكومت ايالات متحده پس از يازده سپتامبر 2001 « جنگ با تروريسم » را هسته مركزي سياست‌هاي داخلي و خارجي خود قرار داد !

بوش فرياد جنگ با تروريسم را در جاهايي سر مي‌دهد كه هيچ اثري از تروريسم در آنجا ديده نمي‌شود  و همه اين اقدامات را در حالي صورت مي‌دهد كه دولت واشنگتن در خاك آمريكا از تروريست و تروريسم واقعي حمايت مي‌كند .

از « لوئيس پوسادا كايلز » تروريست كوبايي الاصلي كه به اسامه بن لادن « غرب » مشهور است چه مي دانيد ؟

كسي كه خود ادعا مي‌كند 10 سال پيش در عمليات بمب‌گذاري هتل « هاوانا » كه منجر به كشته شدن عده زيادي از مردم بيگناه شد ، شركت داشته است و طراح اصلي بمب گذاري در يك هواپيماي مسافربري كوبا است كه در سال 1976 رخ داد و جان 73 انسان بي گناه را گرفت.

اما بعدها در مارس سال 2005 با مدارك جعلي وارد آمريكا شد و در « ال پاسو » به اتهام فريب دادن ماموران اداره مهاجرت دستگير شد . اما در 19 آوريل 2007 به قيد ضمانت توسط دولت واشنگتن آزاد شد .

آزادي پوسادا توسط دولت آمريكا نشان داد كه واشنگتن در مبارزه با تروريسم كاملا‌ً رياكارانه عمل مي‌كند

 

وي در سال 1961 عامل سيا شد    دولت واشنگتن مدعي شده بود كه « پوسادا » از سال 1976 به بعد ، يعني درست قبل از ماجراي هواپيماي مسافربري كوبا ، براي سيا كار نمي‌كرده است!!!  و .....

 

  ·         چه جالب ؛ شرکت ارتباطات نوین مخابرات شماره‌های ارتباط مردمی خود را برای دریافت شکایات عموم کاربران اینترنتی ، اعلام کرد . 

اين كار حداقل حُِسني كه دارد اين است كه آقايان از افكار عمومي نت نوردان و دامنه نارضايتي آنان باخبر مي شوند .. و ما نيز خواهيم توانست اعتراضا تمان را بگوش صاحباي اصلي اش برسانيم

 

  ·         از « اينجا » رد مي شدم ناگهان اين آگهي نظرم را جلب كرد « روستاهاي اينترنتي ايران » !!

من يكي كه هنوز تو " شهر هاي اينترنتي ايران " موندم چه برسه به روستاهاش !!

تو اين ليست روستاهاي اصفهان و كاشان كولاك كردند ..

اين هم يكي از مصاديق انفجار اطلاعات در عصر حاضر است

 

   ·           و آخر اينكه : مردی با خون سبز شناسایی شد ! 

          آنهم کجا ؟ در بیمارستان سنت پل ونکوور کانادا ؛  فقط خدا كنه رد پای ايران و ج.ا.ا را درآنجا پيدا نكنند !! والا فشارهای بين المللی برای تعليق غنی سازی هسته ای شدت می گيره

 

   ·           و يه بار ديگه آخر اينكه : تا آخر هفته استراحت كنيد ! چون آين ادم هلوع می ره مسافرت و استراحت

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱٩ خرداد ۱۳۸٦


حقوق شهروندی ؛

 

 þ بدنبال سفر آقاي « موشه آيره فريدمن » به ايران و شركت او در كنفرانس بين المللي هولوكاست ، 4 تن از فرزندان ايشان از مدرسه يهوديان اتريش اخراج شدند و با وجوديكه دادگاه رسمي كشور اتريش در پي شكايت آقاي فريدمن راي به نفع ايشان داده است ولي پليس اتريش از اجراي حكم دادگاه خودداري كرده و مسئولان مدرسه همچنان از پذيرفتن نامبردگان امتناع مي‌ورزند .

اين در حاليست كه 4 دانش آموز مزبور در 2 ماه گذشته همه روزه به مدرسه مي روند و پشت درهاي بسته مي ايستند .

از ميان سئوالات متصوره مي پرسم :

·      بر فرض اگر آقاي فريدمن جرمي مرتكب شده باشد اين مسئله چه ربطي به فرزندانش دارد ؟

·      چرا وقتي يكي از فرزندان ايشان در محيط مدرسه مورد ضرب و شتم قرار مي گيرد ( و به بيمارستان منتقل ميشود ) .. از سوي پليس اتريش پي گيري بعمل نمي آيد و اين مسئله مسكوت مي ماند ؟

·      آيا واقعا اگر اين اتفاقات براي هر مدرسه ديگري در اتريش اتفاق مي افتاد ، آن مدرسه را تعطيل نمي كردند ؟

·     آيا تمام اين مسائل بجهت نفوذ فوق العاده صهيونيستها در دستگاههاي دولتي نيست كه حق اعتراض را از افراد سلب مي كند . در اين صورت حقوق يكسان شهروندي كه داعيه داران دمكراسي غربي آنرا براي جوامع در حال رشد ( نه عقب مانده ! يا عقب نگاهداشته شده ! ) مي خواهند چه مي شود ؟

 

ا   : موشه آريه فريدمن ، خاخام اعظم يهوديان ارتدوكس وين ، متولد 1972 و تابعيت امريكا را دارد . وي حكومت اسرائيل را به رسميت نمي شناسد و ادعا ميكند كه نه تنها 6 ميليون بلكه يك ميليون يهودي توسط دولت نازي كشته شده اند .. اينك وي بنا بقول هفته نامه Zeit Zur خاري است در چشم جامعه يهوديان اسرائيلي در وين ..

ا   : كنفرانس هولوكاست در ماه دسامبر 2006 با حضور شركت كنندگان از 23 كشور جهان در تهران با ايده و نظر آقاي دكتر احمدي نژاد رئيس جمهور ايران برگزار شد كه بارها در صحبتهاي خود از هولوكاست به عنوان افسانه ياد كرده است.

 

 þ سال ۱۳۸۵سالي پر از خبرهاي موفقيت دانشمندان‌ايراني وارائه دستاوردهاي ارزنده محققان ايران بود ، اخبار گوناگون حاكي از توانمندي ايران در عرصه‌هاي گوناگون علم و فناوري و روانه كردن محصولات جديد به بازار بود .

براساس نظرسنجي انجمن ژنتيك ايران " ترميم ضايعات نخاعي با استفاده از سلول‌هاي شوآن " برترين رويداد علمي سال ۱۳۸۵بود و تولد "رويانا، نخستين جانور همسان‌سازي شده منطقه " و " توليد داروي كنترل ايدز " از ديگر رويدادهاي مهم سال ۱۳۸۵بوده‌اند .. ادامه =>

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٩:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱٧ خرداد ۱۳۸٦


"دیوانه " ها ؛

متاسفم که اين پست شب گذشته در آخرين مراحل باز سازی اش حذف شده بود

********************

        ·          بوش كوچك كه با انتشار بيانيه‌اي خواستار آزادي اتباع ايراني مقيم آمريكا شده بود و با مداخله در امور داخلي ايران اعلام كرده بود « من بازداشت عظيما، اسفندياري و تاجبخش به دست مقامات ايراني را قويا محكوم مي‌كنم . آنها بايد سريعا و بدون شرط آزاد شوند » در يك اقدام تعجب برانگيز حساب بانکی هاله اسفندیاری را مسدود کرد  ؟!!!   سيتی بانک حتی حساب همسر يهودی هاله اسفندياری را ـ که ايرانی هم نيست ـ مسدود کرد !!

ناگفته نماند ؛ پيش از اين وزارت خارجه آمريكا در بيانيه اي گفته بود : « برخي عناصر رژيم ايران و مردم اين كشور دشمن ايالات متحده هستند » اما نگفته بود كه آيا آندسته از ايرانيانی كه بتعبير بوش " به دنبال ايجاد پل بين مردم ايران و آمريكا بودند ! " دشمن ايالات متحده هستند يا نه ؟ 

يكبار ديگر دقت كنيد ؛ بيانيه فوق گفته چه كسانی دشمن ايالات متحده عزيز هستند ؟

                                                   برخی عناصر رژيم ايران + مردم ايران 

 

 

        ·          طرافداران جنگ باایران "دیوانه " اند 

البرادعي در مصاحبه با شبکه چهار رادیو بی بی سی ، نسبت به حمله نظامی به ایران هشدار داد و گفت : افرادی که طرفدار حمله هستند " نو دیوانه " اند !

 

محمد البرادعی در مصاحبه با شبکه چهار رادیو بی بی سی گفت :

من هر روز که بیدار می‌شوم می‌بینیم 100 شهروند بی‌گناه عراقی ، می‌میرند

 

هلوع : پس معلوم شد كه آقايان هم جنايات حاصله از صدور دمكراسي را مي توانند ببينند !!

ايشان افزودند : من هیچ توصیه‌ای ندارم جز اینکه اطمینان می‌دهم که یا ما جنگ دیگری راه نمی‌اندازیم یا اینکه دیوانه‌وار همدیگر را خواهیم کشت. نیازی نیست برای نو دیوانگانی که می‌گویند "برویم ایران را بمباران کنیم " استدلال دیگری ارائه کنید .

البرادعی پیش از این از کشورهای غربی خواسته بود که ایران اجازه یابد به طور محدود در خاک خود غنی سازی انجام دهد که با واکنش تند آمریکا و متحدانش روبرو شد . 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱٦ خرداد ۱۳۸٦


نگرانی ؛

 

        ·          دوشيزه كاندوليزا رايس :  آخه حاج آقا ؛ چرا  اين سخنان رو تكرار كردي ؟! نمي گي ما از « اين حرف ها » بدمون مياد ؟

 

 

       ·          جواب محمود احمدی نژاد :  بدت مياد ؟ توصيه مي‌كنيم با دم شير بازي نكنی ها !!

 

 

  

 

        ·           نگرانی اعراب ازمذاکره ایران وآمریکا 

بعد از قرنها (!) ايران و آمريكا مي خواهند مذاكره كنند ها !!  اين وسط عرب ها چرا نگرانند ؟  آنها از چي مي ترسند  ؟

از يك طرف غرب نگران کمک اتمی ایران به اعراب است و از طرف ديگر اعراب نگران کاهش سهم خود در تحولات آینده عراق هستند .

 

         ·          نگرانی گفتم  ؛ يادم اومد كه بوش هم ، طفلك نگرانه !!

بوش خودش گفته ( .. زير گوشم گفت و ..   )  از این نگرانم که ..

آخ كه چقدر من مي ميرم براي استرس و نگراني هات پسر !

از شوخي گذشته ؛

جرج عزيز ( همون بوش ، به زبان خودماني تر !!‌ ) چرا نمي گي « كميته ضد ايراني » آمريكا را براي چي منحل كردي ؟

راستي ؛ از اين نگران نيستي كه چرا محقق زن ایرانی 35 ساله پس از آنکه جایزه نوبل کالج را دریافت کرد به جرم زن بودن  از دانشگاه راکفلر نیویورک اخراج شد ؟

 

         ·          نفرت انگيزه ؛ واقعاً  !! 

 احمدي نژاد در گوشه اي از مصاحبه مطبوعاتي خود در امارات گفته بود : ايران هرگونه حمله احتمالي آمريكا براي توقف برنامه هسته اي كشور را به شدت پاسخ خواهد داد . وزير محترم خارجه كانادا در اين خصوص ابراز نظر فرمودند و نظرات رئيس جمهور ايران را " نفرت انگیز " خواندند و  عرض كردند ! اين سخنان تلاش هاي استقرار صلح در خاورميانه را تضعيف مي كند !

این وزیر کانادایی البته به تهدیدات مکرر امریکا درباره حمله به ایران اشاره ای نکرد و نگفت که آیا لشکر کشی های مکرر یک کشور به نقاط مختلف جهان ، نفرت انگیز و  تهدید کننده صلح هست یا نه ؟

به راستي اگر يك كشور بيگانه ، كانادا را تهديد به حمله نظامي كند ، كانادايي ها ، سخني جز آنچه احمدي نژاد گفته است خواهند گفت ؟ آيا آنها نمی گويند : ما از خودمان دفاع مي كنيم ؟

لابد مردم آن كشور ، به جاي دفاع از ميهن خود ، به استقبال مهاجمان مي روند و از آنها مي پرسند كه   چه نوع نوشيدنی ميل داريد ؟!

 

        ·            پيشرفت‌هاي شگرف پزشكي جمهوري اسلامي

 

مشاور وزير بهداشت ، از كاهش شديد خروج ارز براي امور درماني خبر داد و اعلام كرد : خروج ارز از كشور براي درمان بيماران در خارج ، از 400 ميليون دلار در سال 63 به كمتر از يك ميليون دلار در سال 85 كاهش داشته است.

احمد نجابت تصريح كرد : در سال‌هاي اول پس از پيروزي انقلاب اسلامي سالانه حدود 400 ميليون دلار ارز مي‌پرداختيم تا مردم براي پيوند كليه ، قرنيه و كبد و ساير عمل‌هاي جراحي به خارج از كشور بروند . اما الان اين به كمتر از يك ميليون دلار رسيده است . يعني از 95درصد بيماران به بركت انقلاب و خون شهيدان اكنون با پيشرفته‌ترين تكنيك‌ها در ايران و توسط فوق متخصصان ايراني درمان مي‌شوند .

وي تصريح كرد: در زمينه پيوند كليه بدون ترديد ما در خاورميانه رتبه اول را داريم و در مورد كاشت حلزون گوش نيز بعد از آمريكا و آلمان رتبه سوم را در جهان داريم .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۳:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱٥ خرداد ۱۳۸٦


بيزاريم آقا ؛ بيزار !

 
     ·       در پاسخگو بودن اين صفحه ـ به نيازمنديهای آحاد خلق الله ـ همين بس که با سرچ در مورد " دختران  ناز خارجي "  کاربران محترم بدينجا رهنمون می شوند
 
     ·       خب الحمد لله ؛ يكي ديگه از مشكلات مملكت مون هم حل شد :
 
احمدی نژاد
     ·
       
آقاي رئيس جمهور ، ما از عدالت بيزاريم
 
زماني احساس مي‌کرديم بزرگ‌ترين خواسته‌ي ما عدالت است ..
گمان مي‌کرديم تمام مشکلمان نبود عدل است.
چه قدر جاي علي (ع) را در جامعه‌ي تازه جان گرفته‌مان خالي مي‌ديدم .
چه قدر نفرت داشتم از طلحه‌ها و زبيرها ؛ نان به نرخ روز خور‌هايي که تاب ولايت علوي راندارند ...
..............................
آقاي رئيس جمهور !
در اينجا رسم نيست کسي شعار بدهد و عمل کند ........
 
آقاي رئيس جمهور !
ما يادمان نبود که عادت کرده‌ايم مسؤولينمان به ما دروغ بگويند ! ............
 
آقاي رئيس جمهور !
ما تحمل سختي مبارزه را نداريم. از ما نخواه که همچون تو در مقابل مافياي مسکن و نفت و بازار و ...بايستيم . ما راهمان از تو جداست .
 
آقاي رئيس جمهور !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳ خرداد ۱۳۸٦


روابط « غيرمجاز » و « غيرموجه »

 

 þ  سئوال  : چرا عليرغم تحريم هاي شوراي امنيت ، دنيا با ايران رابطه دارد  ؟!

 

جواب : معاون سياسي وزير خارجه آمريكا : بله  خب ؛  البته ...  ما از اين كه كشورهاي جهان به تحريم هاي شوراي امنيت بي اعتنايي مي كنند و روابطشان را با ايران همچنان ادامه مي دهند انتقاد داريم و آن را « غيرمجاز » و « غيرموجه » مي دانيم ! 

 

ا   : مزيد بر اطلاع آقای  نيكلاس برنز  عرض كنم كه : حجم سرمايه گذاري‌هاي خارجي در ايران ، تنها  در 9 ماه نخست سال جاري به مبلغ 10 ميليارد دلار رسيد . اين در حالي است كه در طول سال‌هاي 1372 تا پايان فروردين ماه سال جاري ( حدودا ۱۴ سال ! ) ،  حجم سرمايه گذاري‌هاي خارجي در ايران تنها 24 ميليارد و 381 ميليون دلا‌ر بوده .. و اين نشانه چيست  ؟  لابد روابط  « غيرمجاز »  و  « غيرموجه »  ؟؟
ا   :  اما ببينيد معنای روابط « غيرمجاز » اين دوشيزه ۵۱ ساله آلابامايی  را !! ( منظور همان كاندوليزا رايس خودمان است ! )

در ارزیابی این موسسه تحقیقاتی ، شاخص هایی نظیر میزان بی اعتمادی شهروندان ، تعداد نیروهای امنیتی به نسبت جمعیت ، تعداد قتل افراد ، تعداد زندانیان ، برخوردهای اجتماعی سازمان یافته ، بی ثباتی سیاسی ، جرم های خشونت آمیز مورد بررسی قرار گرفته است .

البته تحقيقات اين موسسه كه بر مبنای اطلاعات سازمان ملل متحد ، بانک جهانی ، گروه های هوادار صلح و بررسی های خود نشریه اکونومیست انجام شده و رژیم صهیونیستی را در رتبه 121  و آمریکا را تنها با یک رتبه اختلاف بالاتر از ایران قرار داده است .

 

 ا   :  تا بحال فکر می کردم (!) بی اعتمادی نسبت به دولتمردان فقط نزد شهروندان ماست ؛ يا تعداد نيروهای امنيتی ج.ا.ا است كه به نسبت جمعيت سرزمين مان پيشی دارد ؛ يا تعداد زندانيان و كشته شدگان كشور ماست كه گوی سبقت را از مجامع فوق مدرن ربوده ؛ و يا تنها اين ناجای ج.ا.ا كه طرح امنيت اجتماعی بساط می كند .. ؛ و يا باز اين ايران است كه ثبات سياسی ندارد ! ؛ و ..   پس ايالات متحده هم بـــــله ...  !!؟

 

 ا   :  پس آن محور شرارت کذايی چه می شود ؟  يعنی ـ نعوذا بالله ـ باور کنيم که آمريکا هم يکی از محورهای شرارت است ؟

                  حاشا و کلا  

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۱ خرداد ۱۳۸٦


رستوران خوبيه ايالات متحده !

 

  þ  آمريكا  در حقيقت شبيه به يك رستوران خوب عمل مي‌كند  كه پنج سال پس از افتتاح و پس از آن كه اكثر مشتريان خود را از دست داده ، تصميم مي‌گيرد سرآشپز خوبي را استخدام كند . اما من مي‌گويم : آقاي رئيس‌جمهور اگر به منطقه نگاه كنيد ، خواهيد ديد كه تمامي كساني كه ما براي منزوي كردنشان تلاش كرده‌ايم ( ايران ، حماس ، حزب‌الله ) همگي نسبت به دو سال قبل قدرتمند‌تر شده‌اند .    (   )

    

   جملات بالا از توماس فريدمن ، نويسنده معروف نيويورك‌تايمز است كه با بي فايده و بي‌نتيجه خواندن تلاش‌هاي آمريكا براي منزوي كردن ايران به بوش توصيه كرد تا ايران را به رسميت بشناسد * و قدرت آن را بپذيرد و با آن وارد مذاكره شود . چرا كه تا جايگاه ايران به رسميت شناخته نشود ، توازن قدرت در عراق و منطقه بوجود نخواهد آمد .

 

* از قرار معلوم ، با وجود گذشت 28 سال از تحولات سياسي اجتماعی در ايران ، بوش كوچك و اسلاف ناخلف وي هنوز نخواسته اند واقعيت ها را آنگونه كه هست ببينند !

 

      þ چند روز پيش آقاي خاتمي ( رئيس جمهور سابق ) دولت خود را با برنامه‌ترين دولت در نظام جمهوري اسلامي دانسته بود !

اين سخن وي مي توانست براي دولت كنوني هم ناخوش آيند بيايد ، اما محمد هاشمي رفسنجاني ( برادر رئيس جمهور اسبق ) پيش دستي كرد و دولت اول خاتمي را ( دقت كنيد : دولت اول را ! حالا چرا ؟ بماند ! )  به عدم اطلاع از وضعيت كشور و نداشتن يك برنامه مدون متهم كرد و افزود : ( كجاش را ديدين ؟ تازه .. ) جريان مجلس پنجم كارگزاران با يك حركت جريان چپ را از نوميدي بيرون آورد  !

 

  þ تا چندي پيش "يو سي اف" اصفهان بدون هيچ دليلي پلمپ شده بود و حتي پيغام داده بودند كه بايد رشته هاي دانشگاهي مثل فيزيك و شيمي را به علت ارتباط با رشته هسته اي تعطيل كنيد ، آنها حتي درباره انتخابات ما نيز دخالت كرده و علناً مي گفتند به چه شخصي يا گروهي راي دهيد ، خيال مي كردند در دوره قاجار به سر مي برند ، اما الان مي بينيد كه وضع و موضع آنها چگونه شده است 

 

  þ  اروپايی ها ؛ باور كنيد .. ما هیولا نیستیم !  

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ٩ خرداد ۱۳۸٦


 

همزمان با بيست‌و پنجمين سالروز آزادسازي خرمشهر « سومين كنگره تجليل از ايثارگران » با حضور رييس‌جمهور با اجراي سمفوني ايثار ، برگزاري مراسم شب خاطره با موضوع آزادسازي خرمشهر ، انتشار تمبر كنگره تجليل از ايثارگران و برگزاري مسابقات وبلاگ‌نويسي ، داستان‌نويسي و خاطره در موضوع خرمشهر برگزار شد .

اشتباه نكنيد ؛ اين پير مرد معلم آقاي رئيس‌جمهور نيست ،

بلكه پدر شهيد جهان آراست

و تصوير مربوط به مراسم تجليل از ايثارگران است .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ روز ۸ خرداد ۱۳۸٦


ليست ترور لو رفت !!

 

     þ یک روزنامه اسرائیلی لیست و تصاویر تعدادی از مبارزان فلسطینی را که اسرائیل درصدد ترور آن‌هاست  منتشر کرده .. روزنامه معاریو با انتشار این تصاویر خبر داد كه کابینه امنیتی اسرائیل به ارتش دستور داده تا این افراد را هرچه سریعتر ترور کند .

كيا تو اين ليست هستند ؟ خوب معلومه شماری از رهبران شاخه نظامی جنبش های حماس و جهاد .

 ! شما فرض کنید ( زبانم لال ) یک کشور غیر دمکراتی ! ( نه حالا حتما ایران ! ) بیاید و لیست بلند بالایی از مخالفین خود را فهرست کند و بگوید ریشه این آدم ها باید از صفحه روزگار محو شود ! یا مثلا هلی کوپتر حکومتش بلند شود و ( برای مثال فلان طبقه برج را در فلان ضلع  شمال شهر ) به راکت ببندد !!!! .. خدای من ! چه شود ؟!!!!

البته فضای سیاسی رژیم اشغالگر آنقدر باز باز است که این مقولات نشانه دمکرات بودن آن سیستم سیاسی است و تازه جای تمجید و ستایش هم دارد . 

نقش خالد مشعل ، سیاستمدار نام آشنای فلسطینی در ساختار سیاسی مقاومت هم چنان آشکار است که رژیم صهیونیستی ترجیح می‌دهد با پذیرش تمامی تبعات اعلام رسمی طرح‌های تروریستی خود ، نام وی را به عنوان هدف شماره یک حملات تروریستی خود اعلام کند . وی در گفت‌و‌گو با یکی از پرتیراژترین و تاثیرگذارترین نشریات آمریکایی ، بر مواضع خود و جنبش حماس تاکید کرده و گفته است : مذاکره با آمریکا را گدایی نمی‌کنیم . 

ای ول  ؛ ای ول  ؛   حاج خالدُ ای ول ..  ..

 

  þ مردان در اينترنت دنبال اطلاعات هستند ، زنان در پي ارتباطات اجتماعی 

نتايج يک نظرسنجي ـ نه چندان جديد ! ـ نشان مي‌دهد که مردان در اينترنت بيشتر دنبال اطلاعات هستند درحالي که زنان از اين وسيله براي گسترش ارتباطات اجتماعي خود استفاده مي‌کنند .

بعبارتی با وجود اشتراکات فراوان ميان علايق کاربران اينترنت، مردان بيشتر خواهان دريافت اخبار روز ، تحولات بازار سهام و رويدادهاي ورزشي هستند در حالي که زنان به دنبال گسترش ارتباطات اجتماعي و يافتن راهنمايي‌هاي پيرامون بهداشت و سلامتي و اعتقادات مذهبي هستند.

اين مطالعه  توسط پروژه Pew Internet & American Life انجام شده و "دبورا فالوز " محقق و نويسنده اين گزارش مي‌گويد : اگر از اشتراکات صرف‌نظر کنيد ، مي‌شود گفت مردان بيشتر به سوي آندسته از فعاليت‌هاي آنلاين گرايش دارند که توام با تحرک و عمل بيشتري است درحالي که زنان بيشتر به سمت فعاليت‌هايي تمايل دارند که دربرگيرنده ارتباطات انساني است .

کلیت اين مطالعه ( نه چندان تازه ! را ) « اینجا » می توانید ببینید .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۸:٠٢ ‎ب.ظ روز ٧ خرداد ۱۳۸٦


دخالت نه ؛ پيشنهاد و نظر !

 

می گن : « بوش برنامه محرمانه متزلزل نمودن دولت ایران را امضا کرد ! »

تو مي گي این واقعیت داره حسن ؟

اگه اينجوري باشه ، پس اين به معنی دخالت در امور سرزمينی يك كشور ديگر نيست ؟

اين كه خیلی خطرناکه حسن *!

خب برای اينكه اين حق را برای ديگران (!) ايجاد می كنه كه بخودشان اجازه بدهند در اَرِنج سياسی اجتماعی ساير كشورها دخالت كنند .. يعنی همان چيزی كه اين روزا كم اتفاق نمی افته  ... اين كه خيلی خطرناكه حسن !

 

*   يك توضيح كوتاه براي دوستان اون ور آبي

اين جمله « آره حسن ؛ خيلي خطرناكه حسن » نقل قولي است متعلق به انيمشن هاي تبليغاتي شركت ملي گاز كه در تلويزيون ملی ما پخش می شود . در اين انيمشن دو كودك روستايي ( دو قلو ) هستند كه هر دو در يك زمان جملات يكسان را به مخاطبشان مي گويند و نام مخاطب را اول و آخر جملاتشان تكرار مي كنند .

اين جمله « آره حسن ؛ خيلي خطرناكه حسن » هم يكي از جمله هاي مشهور اين دو كودك روستايي است كه خطاب به يك كودك شهري ( حسن ) مي گويند .

اين ور آبي ها و اون ور آبي های محترم و محترمه  ؛

اگر متهم به سياسي كاري نشم بايد عرض كنم كه از نكات جالب اين انيميشن اين است كه هر دو كودك روستايي موهايشان بلند است و شلوار تنگ و كفش به پا دارند اما كودك شهري ( همون حسن ! ) كچل است و زير شلواري راه راه هاي آبي گشاد و دمپايي به پا دارد !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٢٤ ‎ب.ظ روز ٦ خرداد ۱۳۸٦


 

·        وقتی رضا خان به مدرس پیغام داده بود كه پایت را از روی دم ما بردار ، مدرس خطاب به رضا خان جواب داده بود لطفا محدوده‌ دم خود را معلوم كنید …..

                    " ما آمده ايم پا روي دم شما بگذاريم "    

 

·          تهديدات ضمني ! سه پست قبلي ما موثر واقع شد !

بدنبال خط و نشان كشيدن اين آدم هلوع ( مبني بر اينكه : اونوقت روسيه بياد منت كشی كنه برای ساخت ساير نيروگاه های اتمی ايران  ) ، مسكو مجبور شد تعهدات خود را بگردن بگيرد !

« الكساندر لوسيوكف » معاون وزير خارجه روسيه ، پس از بازگشت از تهران در گفتگو با خبرگزاري روسي ريانووستی گفت : « اميدوارم بتوانيم اين پروژه را به آخر برسانيم  »

وي قرار كرد : قرارداد بوشهر براي روسيه سود آور است ، اگر چه تحت تاثير برنامه هسته اي ايران قرار گرفته ، اما ما براي خارج كردن آن از تحريم هاي شوراي امنيت تلاش بسياري كرده و قصد داريم به طور مسلم بر اساس اصول معاهده  « ان پي تي » و مقررات آژانس بين المللي انرژي اتمي بر روي اين پروژه كار كنيم ؛ اميدوارم اين پروژه را به آخر برسانيم .

·           ن تایج همه‌پرسی روزنامه‌ی " روز زن " از سه هزار زن آمریکائی نشان داد :

1 ـ    بیش از نیمی از این زنان، درعین حال که به زندگی زناشویی خود را ادامه می‌دهند ، اگر قرار بود دوباره تصمیم بگیرند با همسرشان ازدواج کنند ، حاضر به این کار نبودند . 

2 ــ   بیش از یک چهارم از زنان ذکر کردند ، اسراری دارند که از شوهرانشان مخفی می‌کنن .  

3 ــ   ۸۵ درصد ازآنان نیز نمی‌خواهند بدانند که آیا شوهرشان به آنان خیانت می‌کند یا نه .

4 ــ    نیمی از این زنان شک دارند که شوهرشان با زن دیگری رابطه داشته باشد .

5 ـ چهل درصد زنانی که در این نظرخواهی شرکت‌کرده‌اند ، خود با مردان دیگر نیز معاشرت‌هائی بیش از حد خودمانی دارند . 

6 ــ       یک سوم از زنان نیز رویای مرد دیگری را در سر دارند . 

 

ا   :  البته اين مخدرات گرامی ، تربيت يافتگان برترين مكاتب ناب بشری هستند و شيوه زندگی آنان هم ـ خوشبختانه يا متاسفانه ! ـ الگوی طبقات تاپ جوامع در حال توسعه می باشد  .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ٥ خرداد ۱۳۸٦


البرداعی راهی زندان می شود !

 

دیروز مهلت 60 روزه تعیین شده از سوی شورای امنیت برای توقف برنامه های غنی سازی اورانیوم در ایران به پایان رسید .

البته تا ارائه گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی ، همه کارشناسان از محتوای آن اطلاع داشتند . و آن اين بود که :

ایران فعالیت های مربوط به غنی سازی اورانیوم خود را متوقف نکرده است .

"محمد البرادعی"  در گزارش اخیر خود آورده که غنی سازی اورانیوم در ایران به تدریج به مقیاس صنعتی هم می رسد ( گويا نمی دانسته که رئيس جمهور ايران روز بيستم فروردين سال جاري اعلام كرده بود كه ايران به اين مرحله رسيده است  )

جالب اينجاست كه آمریکا قصد دارد رسماً از اقدامات البرادعی شکایت کند  ،

به این علت که او ، اعطای اجازه به ایران برای اجرای بخشی از کارهای مربوط به غنی سازی اورانیوم در خاک خود را ممکن دانسته ( هر چند كه ايران اسلامی نيازمند اجازه او و امثال او نبوده و نيست  )

شرمنده ام ! 

ا   :  هر كس دستش به بوش كوچك رسيد از جانب اين آدم هلوع به وي بگويد كه : آدم ناحسابي ! عزيز من ! تويي ( و سيستمي ) كه ادعا مي كني حركت هر جنبده اي را در جاي جاي اين كره خاكي مشاهده و ضبط مي كني ( البته بجز بن لادن و اعيان و انصارش را ) چگونه تحركات اتمي ايران را آناليز مي كني ، اما رويت نمي شود تا آنرا منتشر كرده و در اختيار هم پيمانانت قرار دهي ؟

اگر ريگي به كفشت نيست ، بسم الله

هر چند كه عزيز دل برادر ، مي دانم كه شرمنده اي

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٤٤ ‎ق.ظ روز ٤ خرداد ۱۳۸٦


 

 

بپاس خاطره حماسه آفرينی های فرزندان سرزمين ايران اسلامی

 

 

 

کوشش در راه سرافرازيها  ؛

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٤٦ ‎ب.ظ روز ۳ خرداد ۱۳۸٦


فعلا بدون شرح !

 

شرحه شرحه سر بر آريد از فرآق !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٦:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱ خرداد ۱۳۸٦