هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

 

اصولا بچه‌ها از سياست و سياستمداران زياد خوششان نمي‌آيد .

از غرب

تا شرق!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۸:٥٢ ‎ق.ظ روز ٢٧ آذر ۱۳۸٥


نفت و دمكراسي

محمد قوچانی ، سردبير روزنامه مرحوم « شرق » در جمع اصلاح‌طلبان گفت : « اگر حريف مي‌گويد نفت را به سر سفره‌هاي مردم مي‌آورد ، ما هم بايد تلاش كنيم دمكراسي را سر سفره‌هاي مردم ببريم » .

با اجازه برخي از شباهت‌هاي نفت و دمكراسي از اين قرار اعلام مي‌شوند :

1ـ هيچ كدام را نمي‌شود خورد .

2ـ جاي هيچ كدام سر سفره نيست .

3ـ هر دو بايد باعث رفاه و پيشرفت شوند ، ولي عملا طوري به كار گرفته ‌شده‌اند كه باعث زحمتند .

4ـ هر دو تايشان براي مصرف ، اول بايد تصفيه شوند .

5ـ ظاهرا هيچ كدام هيچ وقت سر سفره‌هاي مردم نخواهند رفت .

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

اندر صنعت زير پا کشی ( در بهبوهه مبارزات انتخاباتی )

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

هر ايرانی ، چند لبنانی ؟

برخلاف آنچه تصور مي‌رود ، دولتمردان و سياستمداران آمريكايی ، احترام و ارزش زيادي براي ايراني‌ها قايلند . به طوري كه در بعضي مواقع ، هر ايراني را بيشتر از هزار لبناني حساب مي‌كنند .

« تام كيسی » سخنگوي وزارت امور خارجه آمريكا ، تظاهرات گسترده صدها هزار نفر از لبناني‌هايی كه خواستار كناره‌گيري دولت هستند را محكوم كرد . دولتمردان آمريكايي تظاهرات چند صد هزار نفري در بيروت را ـ كه حداكثر سه ميليون جمعيت دارد ـ در حالي كه همگي فقط پرچم لبنان را حمل مي‌كردند ، « تهديد ارعاب‌آميز » خواندند . اين در حالي است كه همين مقامات آمريكايی ، هر تجمع و يا تظاهرات چند هزار نفري در تهران هشت ميليوني را « اعتراض گسترده مردم ايران » ارزيابي كرده و آمار معترضان را تا مرز چند ميليون نفر بالا مي‌برند

ضمنا نخست‌وزير لبنان ، سينيوره اعلام كرد : « ما هيچ حركت كودتايي را عليه نظام دمكراتيك كشور مجاز نمي‌دانيم » كه اين نشان مي‌دهد يا آقاي سينيوره معني كودتا را نمي‌فهمد و يا نمي‌داند نظام دمكراتيك چيست و يا هر دو !

البته اين وسط آبجی رايس هم تذكر آيين نامه ای دادند كه « به خاطر لبنان به ايران امتياز نمي‌دهيم » 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:٠۱ ‎ب.ظ روز ٢۱ آذر ۱۳۸٥


زنگ تفريح ؛

زوج خوب و وبلاگ نویس ما ( داداش امیر و آبجی مریم ) در کامنت اخیرشان این آدم هلوع را به زنگ تفریح جدید خود فرا خواندند و در صفحه مفید خود از ساموئل الکساندر ، جنین 21 هفته ای که در داخل رحم مادر احتیاج به عمل جراحی پیدا کرده بود نوشتند .. .. خواندن این یادداشت من را هم ترغیب کرد تا برای تنوع هم که شده هر از چند گاهی رنگ و لعابی به این صفحه بدهم ؛

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

لوبيا ، لوبيا ، مرگ به نيرنگ تو !

اول اين خبر بدبو ، ولي بامزه را كه خبرگزاري جمهوري اسلامي مخابره كرد ، بخوانيد :

به گزارش فاكس‌نيوز ، يك زن آمريكايي براي اين‌ كه ساير مسافران ، متوجه بوي بدي كه او از خودش ساطع (!) كرده بود نشوند ، چند كبريت را چند بار روشن و خاموش كرد تا بوي گوگرد فضا را تغيير دهد  ( روش سنتي امحاي بعضي بوها ، كه گويا بين‌المللي هم هست ! ) اما اين بو باعث وحشت مسافران شد و خلبان ناچار شد تا هواپيما را فرود اضطراري بدهد .

پس از خواندن اين خبر ، چند نكته‌اي به ذهنم رسيد كه مي‌توانيد دماغتان را بگيريد و بخوانيد :
1 ـ احتمالا از اين به بعد، در كنار تابلوهاي هميشه روشن «
No smoking » ، تابلوي ديگري در هواپيماهاي خطوط هواپيمايي آمريكا روشن خواهد بود با عنوان « No farting » !

2 ـ بعيد نيست از اين به بعد در پشت بليت‌هاي هواپيما در آمريكا ، علاوه بر مسافراني كه باردار و يا دچار ناراحتي‌هاي قلبي و عصبي هستند، از مسافراني كه دچار بيماري گوارشي هستند ، هم تقاضا شود كه خدمه را پيش از پرواز در جريان بگذارند !

3 ـ پيشنهاد مي‌شود از كليه مسافران خواسته شود تا علاوه بر حضور در فرودگاه، به مدت يك ساعت و نيم قبل از پرواز ، از چهار ساعت قبل از پرواز نيز از خوردن غذاهايي كه حاوي لوبيا، نخود و چيزهاي نفخ‌آور هستند ، خودداري كنند .

4 ـ به عنوان يك كار فرهنگي ـ امنيتي، مي‌توان با تغيير مختصري در شعار مشهور « دير رسيدن بهتر است از هرگز نرسيدن » در اين فرودگاه‌ها و همچنين داخل هواپيما ، تابلوهايي نصب كرد به رنگ زرد و نوشت: « دير fart يدن بهتر است از هرگز نـ fart يدن ! »

5 ـ راستي چقدر ايجاد اختلال و اجبار به فرود اضطراري در خطوط هواپيمايي آمريكا آسان بوده و تروريست‌ها نمي‌دانسته‌اند (يا شايد هم مي‌دانسته‌اند و ما نمي‌دانسته‌ايم . كسي چه مي‌داند چرا خلبان‌ها تغيير مسير دادند و بوئينگ‌ها را كوبيدند به برج‌هاي دوقلو ! ) .

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

استفاده از سوسک برای زیبایی پوست خانمها !  بهمراه تصاوير مربوطه !!

نمی دانم خانم هایی که به پوست صورت خود خیلی اهمیت می دهند ! آیا برای داشتن پوستی زیبا، جوان، بدون چروک و شاداب حاضرند از این متد استفاده کنند ؟

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

وقتی برای اولین بار در « روستا و اهالی » خوندم که به منظور خدمت رساني به حجاج بيت الله الحرام و تشويق براي کمک به خانواده هاي نيازمند ، حجاج امسال طي طرح "ذبح الکترونيکي" از طريق شبکه و پست الکترونيکي ، درخواست قرباني خود را گزارش مي دهند ، نمی دانستم که احکام شرعی تونسته خودش را با این سرعت به روز کند . حتی وقتی اصل خبر را هم در خبرگزاری مهر دیدم نتونستم ترسیم کنم که ذبح ، الکترونیکی می شود یا درخواست آن  ؟!!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

هادي ساعي، كانديداي شوراي شهر تهران و قهرمان تكواندو ، در بازي‌هاي آسيايي برنز گرفت .

ساعي با خودش : حالا با اين برنز، چطوري برم شوراي شهر ؟!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ روز ٢٠ آذر ۱۳۸٥


هراس شهروندان رژيم صهيونيستي از فرض حمله به ايران

 

براساس جديدترين نظرسنجي انجام شده از سوي سايت اينترنتي "نوتي اسراييل" اكثر افراد ساكن اراضي اشغالي اعلام كرده‌اند :

اگرچه از دستيابي ايران به بمب اتمي هراس دارند ، اما با حمله به ايران مخالف هستند .

براساس اين نظرسنجي 53 درصد از شركت كنندگان در پاسخ به اين پرسش كه آيا اسراييل به تنهايي مي‌تواند برنامه‌هاي هسته‌اي ايران را با زور متوقف سازد ، پاسخ منفي داده‌اند و 35 درصد از آنها نيز اعلام داشته‌اند در صورت حمله ايران به اسراييل فرار را برقرار ترجيح مي‌دهند . به نوشته‌ي "نوتي اسراييل" ساكنان فلسطيني اشغالي همچنين در پاسخ به اين سوال كه چه كساني در برابر ايران موثرند، پايين‌ترين نمره را به "ايهود اولمرت" داده‌اند .

اما بدانيد و آگاه باشيد كه كابينه رژيم صهيونيستي براي مقابله با برنامه هسته‌اي ايران يك وزارتخانه جديد در امور استراتژيك تشكيل مي دهد .

خبرگزاري فرانسه به نقل از يك مقام كابينه اسرائيل كه خواست نامش فاش نشود ، گفت : « همه وزيران كابينه موافقت خود را با تشكيل وزارتخانه امور استراتژيك به رياست آويگدور ليبرمن موافقت كردند . »   جناب افيگدور ليبرمن

ليبرمن رهبر حزب افراطي " اسرائيل ، خانه ما " از مخالفان سرسخت ايران است كه اخيرا با دولت ايهود اولمرت نخست وزير رژيم صهيونيستي ائتلاف كرده است .

اگر هم از من بپرسيد كه افيگدور ليبرمن كيست بايد بگم « اينجا » را بخوانيد تا كمي ـ فقط كمی ! ـ اونو بشناسيد .

اولمرت ماه گذشته اعلام كرده بود : « همه توجه ما اين است كه اطمينان حاصل كنيم ايران به فناوري هسته اي ( دقت كنيد : بمب نگفته ها ! ) دست نيابد . »

البته اين را هم بگم كه طرح تشكيل وزارتخانه امور استراتژيك ( بلا تشبيه مانند ج.ا.ا ) بايد به تاييد پارلمان رژيم صهيونيستي نيز برسد . 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۸:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱٦ آذر ۱۳۸٥


 

گويا « اسكات ريتر » يكي از كارشناسان و بازرسان تسليحات هسته اي ( كه سال ها از طرف دولت آمريكا و سازمان ملل مأمور بررسي تأسيسات نظامي و هسته اي عراق در حكومت صدام حسين بود ) اخيراً از ايران و تأسيسات هسته اي نطنز در نزديكي اصفهان بازديد كرده و در بازگشت به آمريكا در مقاله اي در مجله «نيشن» (20 نوامبر 2006) حقايقي از ايران را منعكس كرده است كه در مطبوعات و رسانه هاي اصلي و مسلط آمريكا به ندرت به چشم مي خورد .

او در مقاله خود مي نويسد « بازديد از ايران چشم هاي من را باز كرد » و « ايراني كه من مشاهده كردم با ايراني كه معمولا در رسانه هاي (آمريكا) ترسيم مي شود متفاوت است » و حتي گفته :

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱٤ آذر ۱۳۸٥


ايران خطرناك ترين كشور دنيا

بالاخره مستند « ايران خطرناك ترين كشور دنيا » كاري از « تد كاپل » مجري معروف آمريكايي كه اشاره اي مستقيم به برنامه هاي هسته اي تهران داشت روي آنتن رفت ! جالب اين است كه تبليغات وسيعي در مورد اين فيلم در رسانه هاي گروهي آمريكا شده بود و مخاطبهاي زيادي در انتظار پخش آن بودند .

 جنگ فرهنگی غرب علیه منطقه، با شکست روبرو خواهد شد

    نيويورك تايمز خبر داده بود كه يكشنبه 19 نوامبر ، كانال ديسكاوري كار «تد كاپل» را به نمايش در مي آورد ...

روزنامه هاي آمريكايي ( از جمله نيويورك تايمز ) پخش اين فيلم مستند را آن هم در شرايطي كه آمريكا به دنبال گفتگوي مسالمت آميز با تهران است، يك خطر بزرگ توصيف كرده بودند و هشدار داده بودند كه به نمايش درآمدن چنين فيلم مستندي مي تواند باعث به راه افتادن موج تازه اي از نارضايتي در ميان ايرانيان نسبت به آمريكا شود .. .. اما مگر اين هم ! مهم است ؟ وقتي هيئت حاكمه آمريكا در سراشيبي سقوط همه پل هاي پشت سرش را مي شكند ، اين هم روي آنها .....

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٩:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۱ آذر ۱۳۸٥