هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

در ادامه پست قبل ؛

 

زنان آتش نشان ايرانی ؛

 

همه چیز از یک آگهی کوتاه اما متفاوت و پرمعنا در یکی از روزنامه ها آغاز شد .

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج تعداد محدودی آتش نشان زن استخدام می کند .

همین جمله به ظاهر ساده که ماهها طراحی و رایزنی پشت آن بود ، سرآغاز حضور زنان کرجی در عرصه ای متفاوت از فعالیت های اجتماعی در ایران ، خاورمیانه و جهان شد .

بیش از 160 نفر برای ثبت نام و شرکت در آزمون مراجعه کردند که مرحله اول 60 نفر و در مرحله پایانی 12 نفر موفق به گذراندن آزمونهای سنگین علمی و عملی سازمان شدند و به عنوان اولین آتش نشانان زن خاورمیانه مشغول به کار شدند .

   

 زنان آتش نشان کرج  )که علاوه بر امداد و نجات کار آتش نشانی هم می کنند  (در 3 شیفت 24 ساعت کار و 48 ساعت استراحت ، دوشادوش مردان مشغول خدمت هستند و این یعنی زن ایرانی با هویتی اصیل ، ایمانی عمیق و عشق وافر به نوع انسان . ( در کشورها مانند چین و ژاپن یا کشورهای اروپایی زن امدادگر وجود دارد اما زن آتش نشان نداریم ! )

اونیفرم کار آنان مانتو و شلوار و مقنعه طوسی رنگ است که هنگام کار اورکت ، کلاه ویژه و در برخی مواقع لباسهای خاص از جمله لباس نسوز به آن افزوده می شود .

در خصوص « داشتن اورکت های یکسان با آقایان .. و اینکه معمولا از اول نمی فهمند که ما خانم هستیم .. » و یا « محدودیت ها در کمک رسانی به آقا یا خانم » ، « خصوصا در موارد خاصی چون خودکشی خانمها » و حتی « محدودیت های حجاب آنان ! » و .. این صحبت های خانم های آتش نشان کرجی  و فرمانده  آنان را بخوانید .

همه تلاش گروه 11 نفری زنان آتش نشان کرج این است تا واژه رشادت و شجاعت توام با عفاف زن ایرانی را ترجمه و به جهان صادر کنند .

 

در همین زمینه ببينيد :

  گزارش تصویری/ زنان آتش نشان کرج - 1

گزارش تصویری / زنان آتش نشان کرج - 2

گزارش تصویری / زنان آتش نشان کرج - 3

زنان حادثه جو در لباس آتش نشان

زن آتش نشان سوار بر موتور سوار

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥٩ ‎ب.ظ روز ۳۱ امرداد ۱۳۸٥


 

 

خیلی وقت بود که می خواستم این عکس را اینجا بذارم و از شما بپرسم که نظرتون راجع به اون چیه ؟

آی کنجکاوهای جستجوگر ! به خودتون زحمت پیدا کردن آدرسش را ندید ! چون عوضش کردم

فقط اینو بگم که « جکی چان » که شهرتش وامدار حضور درفیلمهای رزمی است عنوان کرده که همیشه دوست داشته در این نقش هم بازی کند ، اما بالا رفتن سن مانع از برآورده  شدن آرزویش شده ..

اگه کمک کنید از این نقش و نقش آفرینان آن ! بیشتر می نویسم ..

خصوصا که آکتور فوق يک بانوی شجاع ايرانی است

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

راستی ! " این خبر " باور کردنی است ؟ که کودتاچی یک مملکت ، این سعادت را داشته باشد تا در سالروز حماسه آفرینی زندگی اش ، جان بجان افرین تسلیم کرده و جاودانه تاریخ شود ؟!!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٠٤ ‎ق.ظ روز ۳٠ امرداد ۱۳۸٥


تونی ؟ بلر ؟

درسته که ذاتا آدم هلوعی ام ؛ اما دل که دارم !

وقتی نتايج يك نظرسنجي جديد را دیدم كه در آن توني بلر محبوبيت چنداني بين مردم آمريكا ندارد ؛ به طوري كه نيمي از آنها حتي نام نخست وزير انگليس را نمي دانند ! اما هري پاتر را به خوبي مي‌شناسند .. خب ؛ از شما چه پنهان کمی رقت همراه با رافت سراسر وجود احساسی مرا برگرفت .

به گزارش خبر گزاری فارس به نقل از روزنامه ديلي ميل انگليس، نظرسنجي جديد مركز نظر سنجي بين‌المللي زاگبي نشان داد 57 درصد از مردم آمريكا مي‌دانند نام جادوگر تخيلي داستانهاي جي كي رولينگ، هري پاتر است ولي فقط 50 درصد از مردم آمريكا مي ‌انند كه نام نخست وزير انگليس ، توني بلر است !!

اين نظرسنجي از 1 هزار و 213 نفر از مردم سراسر آمريكا به عمل آمد .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ روز ٢٩ امرداد ۱۳۸٥


 

همه شما این روایت موثق و متواتر را _ که از اهل بیت ( سلام الله علیهم ) رسیده  _ شنیده اید :

فقط نمی دانستم این کار ممکن است شامل حال غیر مسلمان ها هم بشود  !

نیکل کیدمن هنرپیشه مشهور تئاتر ، بعد از ازدواج ، رفتارش را تغییر داد و دیگر حاضر نشد با بدن عریان در ملاء عام ظاهر شود . « اصل خبر » 

وی حتی اخیرا یک پیشنهاد میلیونی را برای چاپ تصویر اندام عريانش _ بر روی مجله پلی بوی _ رد کرده و گفته است که دیگر قصد ندارد با چنین شمایلی ظاهر شود    .

جل الخالق !

هر چند :

  • این امر تنها یک پایه از پایه های دینداری است و حفظ ایمان درجات و مراتب دیگری هم دارد که در جای خود قابل ارزیابی است ..
  • این امر هم می تواند در درون خود دچار خلل و فساد شود .. که اگر اینچنین شود به اصل اولیه آن _ حفظ ایمان _ خللی وارد نمی کند . 

و با تشکر از  خانم کپی ؛

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز ٢٧ امرداد ۱۳۸٥


 

 

دو روز پیش وقتی رسانه های ج.ا.ا خبر از وبلاگ شخصی رئیس جمهور ایران داد ، یاد تعاملات و ارتباطات مشابه آن ( میان دولت ها و مردمان آن ، خصوصا در نظام های مردم سالارانه ) افتادم .

با خودم گفتم اگه این اقدام احمدی نژاد مانند وبلاگ خاتمی عقیم و ابتر نشه ، می تونه گامی مثبت و موثر در نوع خودش باشه ..

هر چند با هفته ای یک ربع وقت برای این کار گذاشتن ، معلومه که نمی شه انتظار معجزه داشت ! اینو حداقل ایشان باید میومد و از من می پرسید تا توجیهشون کنم !

اگربرقراری این نوع ارتباط احمدی نژاد را بحساب پیروی محض ! از روسای جمهور امریکا نگذارند باید اضافه کنم که اولین بار فرانکلین روزولت رئیس جمهور آمریکا در سال 1930 به طور هفتگی به رادیو آمد و از هنگام تاکنون رئیس جمهورهای آمریکا این نطق های هفتگی را دارند ..

هر چند دریک برنامه رادیویی که الزاما در روز و ساعت خاصی منتشر می شود ، مخاطبین می بایست در آن لحظه پای رادیوهای خود بنشینند تا از فیوضات رئیس جمهور خود غافل نمانند .. اما بازگو کردن نقطه نظرات هیئت حاکمه در یک صفحه ای که از این امکان برخوردار است که هر گاه اراده کردید ، می توانيد آنرا ببینید ، خود مزیتی است که رادیو ها آنرا ندارند ..

اما مجهز نبودن آحاد مردم ایران به این سیستم ـ اينترنتی ـ خود یکی از ضعف های این نوع رابطه در کشور ما محسوب می شود ..

اخیرا صدر اعظم جدید آلمان (سرکار خانم آنجلا مرکل ) ابتکار جدیدی را بخرج داده که در حد خودش قابل توجه و تقدیر است .

ایشان یک پادکست ویدئویی ( وادکست ) راه انداخته تا هر هفته بدون واسطه و به طور مستقیم با مردم آلمان صحبت کند .

پادکست ( همچون صفحات شخصی اینترنتی ) این امکان را فراهم می کند تا مخاطب بدور از زمان بندی های رادیویی ، هر گاه که خواست " آن " شود و صدا و تصویر رهبر خود را ببیند و از نقطه نظرات او آگاه شود ..

آنجلا مرکل یکی از مدرنترین و تازه ترین وسایل رسانه ای را برای ارتباط با مردم برگزیده و کارشناسان این اقدام آنجلا مرکل را یک گام به جلو در دموکراسی دیجیتال می دانند و معتقدند که او می خواهد جا پای جورج بوش بگذارد .

امیدوارم که اقدام احمدی نژاد هم در برقراری تعامل هر چه بیشتر با مردم فراتر از این رود .. و امکانات ما هم در کشور گسترده تر از این شود .. هر چند که متهم به پیروی از بوش پسر شویم  

« این »  یادداشت دکتر رحیمی بروجردی را هم ببینید .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٩:٢٩ ‎ب.ظ روز ٢٥ امرداد ۱۳۸٥


 

شاید سابق بر این داستان دختري كه با يك انگشت بولدوزر اسراييلي را متوقف كرد شنیده باشید ؛ اما من ترجیح دادم علیرغم تلخ بودنش ، آنرا بپاس زحمات خیل انسان های آزاد اندیش واقعی ( نه آزاد اندیشانی که به گاه و بی گاه نعره اشان گوش فلک را کر کرده ! اما وقتی پای خطر بمیان می آید ! قفا را بر وفا ترجیح می دهند ! .. و فوقش این است که به تنهایی و یواشکی ! ستم های انسانی را بنظاره بنشینند و نهایتا به اندوهی هم بسنده کنند و .. !! ) باز نشرش دهم ..

راشل كوري دانشجوي 23 ساله آمريكايي بود كه همراه دوستان خود با هدف حمايت از مردم بي‌پناه فلسطين در قالب يك N.G.O به اين كشور رفت . راشل طي زماني كه در فلسطين بود كم‌كم با مردم اين منطقه دوست شد و توانست به تدريج با زندگي مشقت‌بار آنان آشنا شود . اين دختر آمريكايي در طول اقامت خود در فلسطين ، نامه‌هايي به مادرش نوشت كه واقعاً‌ مطالب مهمي در آن‌ها وجود دارد و به خوبي تغيير ديدگاه يك آمريكايي را در مورد فلسطيني‌ها و مبارزه آن‌ها با اسراييل نشان مي‌دهد . دو نامه آخر راشل از همه نامه‌ها مهمتر است

در اين نامه‌ها راشل به آزار و اذيت روزانه صهيونيست‌ها در فلسطين حتي در تعاملات روزانه اشاره مي‌كند و مي‌گويد كه چطور آن‌ها باغچه‌هاي فلسطيني‌ها را به عنوان تنها منبع درآمدشان به همراه خانه‌ها تخريب مي‌كنند .‌ او به مادرش مي‌گويد : مادر ؛ ما هميشه در آمريكا اين مردم را به خاطر خشونتشان سرزنش مي‌كرديم اما اگر خودمان هم اين‌جا بوديم و شرايط اين مردم را داشتيم،‌ بيش از اين خشونت به خرج مي‌داديم و مي‌پذيرفتيم كه آن‌ها براي دفاع از سرزمين و جانشان جدي باشند . او خطاب به مادرش ادامه مي‌دهد همه مشكلات اين مردم از دولتي ناشي مي‌شود كه به زور اين سرزمين را گرفته و متاسفانه دولتمردان ما هم جزء‌ اصلي‌ترين حاميان آن‌ها هستند .

به هر حال، اسراييلي‌ها سرنوشت بدي براي اين دختر آمريكايي رقم زدند . يك روز كه او در خانه يكي از خانواده‌هاي فلسطيني مشغول بازي با كودكان خانه بود ، صداي گوش‌خراش بولدوزر اسراييلي به گوش رسيد . همان صدايي كه شنيدن آن اميد را در دل خانواده‌هاي فلسطيني مي‌كشت .

راشل به سرعت به بيرون از خانه دويد و بولدوزر را ديد . درحالي كه دوستانش شاهد او بودند ، رفت و مقابل بولدوزر ايستاد . راننده صهيونيست او را تهديد كرد كه در صورتي كه از مقابل بولدوزر كنار نرود ،‌ او را زخمي خواهد كرد و دوستان راشل مي‌گويند راننده چند بار كلوخ و سنگ به سمت راشل پرتاب كرد اما راشل كه ديگر از اين وضعيت مشقت‌بار فلسطيني‌ها به تنگ آمده بود ،‌ بر ايستادن در مقابل آن بولدوزر اصرار ورزيد . آن صهيونيست بي‌اعتنا به راشل بولدوزر را به راه انداخت و تيغه‌هاي آن بولدوزر تن نحيف راشل را به هم فشرد . ( اگر دوست نداريد پيشنهاد مي‌كنم عكس راشل را بعد از اين جنايت نبينيد )

بعد از اين حادثه وحشتناك ، آن روزها دنيا تكان شديدي خورد و بسياري از رسانه‌ها به طور گسترده به آن پرداختند . البته ظاهراً رسانه‌هاي آمريكايي سكوت اختيار كرده بودند . چون از هركس در مورد راشل بپرسي ، ‌اين واقعه را به خاطر دارد جز آمريكايي‌ها ! 

دولت آمريكا در قضيه راشل كوري نشان داد كه در حمايت از رژيم صهيونيستی ،‌ نه منطق مي‌شناسد و نه حتي جان مردم كشورش را . چه رسد به جان مردم فلسطين و لبنان‌ .. 

راشل در نهايت شجاعت به فلسطين رفت ،‌ درد مردم فلسطين را فهميد و سرانجام در راه دفاع از مردم آن سرزمين جان خود را از دست داد . اگرچه او در كشورش بسيار مظلوم و ناشناخته است ، اما بچه‌هاي فلسطين هرگز او را فراموش نخواهند كرد . مي‌شود گفت راشل نماد عزت و شرف آمريكايي در حمايت از مردم مظلوم و ستمديده جهان بود ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:٢٠ ‎ق.ظ روز ٢٤ امرداد ۱۳۸٥


ای خانه ات آباد !

 

چند سال پيش در دانشگاه سوربن تدريس مي کردم . روزي در آخر ساعت درس يک دانشجوي دوره دکتراي نروژي ، سوالي مطرح کرد : استاد ؛ شما که از جهان سوم مي آييد ، جهان سوم کجاست ؟؟

فقط 1دقيقه به آخر کلاس مانده بود . من در جواب ، مطلبي را في البداهه گفتم که روز به روز بيشتر به آن اعتقاد پيدا مي کنم . به آن دانشجو گفتم : جهان سوم جايي است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند ، خانه اش خراب مي شود و هر کس که بخواهد خانه اش آباد باشد بايد در تخريب مملکتش بکوشد !!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٩:٤٦ ‎ق.ظ روز ٢۳ امرداد ۱۳۸٥


 

 

اینو تنها من نمی گم ! خانم "زیپی لیونی" وزیر خارجه رژیم اشغالگر قدس با این آدم هلوع همصدا شده و این واقعیت را بلند بلند فریاد زده ! ..

به گزارش آسوشیتدپرس ، اظهارات این خانم در نشستی صورت گرفته که قرار بوده کابینه رژیم صهیونیستی نظر خود را درباره آتش بس اعلام کند .. تازه ! خانم لیونی از آتش بس به عنوان یک دستاورد دفاع کرده است . ایشان همچنین خواستار بکارگیری تلاش دیپلماتیک موازی شدند .. .. عجب ! آتش بس ممنون کجا و تلاش های دیپلماتیک کجا ؟!

اما این خانم که عنوان کفیل نخست وزیر را نیز عهده دار است و گویا موفق هم شده که در فضای سیاسی مرد محور و نظامی اسراییل ، دومین مقام سیاسی اصلی کابینه را از آن خود کند ( به این ترتیب که در صورتی که نخست وزیر به هر دلیلی نتواند به وظایف خود عمل کند ، ایشان جانشین وی خواهند شد ! ) چه کسی است ؟

جوابتان را می توانيد « اینجا » بيابيد .

اما بشنوید از " عمیر پرتز " وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ؛ که در این باره فرمودند : سؤالهای سختی وجود دارد که باید پس از جنگ پرسیده شود !!؟

این جمله ایشان کمی مشکوک می زند ؛ نه غــُـــــــــــــــــــــلام ؟!!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۳٦ ‎ب.ظ روز ٢٢ امرداد ۱۳۸٥


 

« فدراسيون بين الملل خبرنگاران بدون مرز » هم بیانیه داد  ؛ اما دريغ از شورای ناامن سازمان ملل !

 

بيانيه فدراسيون :  متاسفانه جنگ اسرار هولناك ترين جنگ درنوع خود است و اسراييل از آن بهره مي برد . جهان اطلاعات در خدمت اين رژيم است و پوشش نادرست خبري ، حيثيت خبرنگاري را زير سوال برده . مقامات اسراييلي اجازه تصويربرداري از جنايات خود را نمي دهند . با بدترين نوع رفتار به خبرنگاران توهين مي كنند و تيمهاي صليب سرخ ، هلال احمر و خبرنگاران هيچ امنيت جاني و مالي ندارند .

اين خلاف معاهدات بين المللي در سازمان ملل متحد است . جامعه خبري از جنايات اين رژيم در كمال سلامت عقب و شجاعت كاري ، ابراز انزجار و تاسف دارد . اين جنايات در قلب سياه تاريخ ثبت خواهند شد .. .. 

 

اسراییل ویرانگر !!؟

 

تکمله :

۱ ـ هر چند بعد از پنج بار کارشکنی عمو سام و دار و دسته اش ، شورای نا امن سازمان ملل دیشب پیش نویس قطع نامه ای را تصویب کرد که رژیم خونریز اسرائیل ، اولین رضایتمندی را از صدور آن اعلام کرد !   

چه شود ؟!!

۲ـ با وجود تصويب قطع نامه ۱۷۰۱  ، ارتش اسرائيل به بهانه پايان دادن به جنگ لبنان !! گسترش تهاجم زمينی خود به جنوب لبنان را آغاز کرد  !    اصل خبر  از بنگاه خبر پراکنی بی بی سی

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ روز ٢۱ امرداد ۱۳۸٥


 

کرم بوش دارد کم کم نمايان می شود 

{ کِرم نه ؛ کِــــِرم هم نه ؛ منظورم همون کَرَم است ولا غير ! }

زمان حل ريشه اي مشكل خاورميانه فرا رسيده است

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، جورج بوش از سازمان ملل خواست به سرعت قطعنامه اي براي توقف جنگ بين اسرائيل و حزب الله به تصويب برساند .

البته ايشان در ادامه افزودند : تا وقتي نيروهاي بين المللي در منطقه مستقر شوند و به دولت لبنان در به دست گرفتن كنترل مناطق جنوبي اين كشور كه مقر فعاليت هاي حزب الله است كمك كنند ، اسرائيل بايد در جنوب لبنان باقي بماند !!

بچه ها ؛ اون موقعی که کوچک بوديم و تو کوچه با هم بازی می کرديم ، چی می گفتيم ؟ آهان يادم اومد :

يه قرون می دم آش ؛ به همين خيال باش

راستی ! جورج بوش در پاسخ به اين پرسش كه چرا نيروهاي آمريكايي در ماموريت پاسداري صلح در لبنان مشاركت نخواهند كرد ، گفت : اوضاع لبنان مانند دارفور سودان است و حضور نيروهاي آمريكايي حساسيت هايي را در كل دنيا ايجاد مي كند كه ممكن است مانع از دستيابي آمريكا به اهدافش شود .. ..   

بازم ایول به جرج دبیلو بوش ؛

فکر نمی کردم این پسر تا این حد بفهمه ..

بازم راستی ! کی از دارفور سودان چیزی می دونه ؟!!  ..

یه راهنمایی کنم ؟

یه فیلم آمریکایی هم تو سالهای اخیر ازش ساختند ! .. فِک کنم تو بین دور و برای این آدم هلوع ، مرحوم آسید تقی از جمله کسانی باشه که بتونه اطلاعات کامل تری از این فیلم بهمون بده ..

همین جا ازش خواهش می کنم یاری مون کنه ..

و پیشاپیش از ایشان تشکر می کنم 

،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

بالاخره من يه روزی ازت جدا می شم پرشين بلاگ !

از بس که با سرويس های منحصر بفردت منو آزار می دی ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱٩ امرداد ۱۳۸٥


 

كاندوليزا رايس وزير امور خارجه آمريكا :

توان حزب‌الله بيش از حد تصور عموم است !!

« در صورتي كه لازم باشد حاضرم سرباز سيد حسن نصرالله باشم و تحت فرماندهي او با اسراييل بجنگم »

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱٦ امرداد ۱۳۸٥


 

وقتى آمريكا از حق وتو خود بر عليه بشريت استفاده ميكند ..

When US uses the VETO against Humanity

 

 

چه اتفاقى مى افتد؟؟!!!

!!!??What Happens

!!!No Immunity for anything

 

آيا  « اين » اتفاق يا « اين » يا « اين ها » .. 

 

 

اهود اولمرت ، نخست وزير اسراييل و كاندوليزا رايس ، وزير خارجه آمريكا

شاد و خندان از كشتار غيرنظاميان لبناني در بيت المقدس به هم تبريك مي گويند !! 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱٥ امرداد ۱۳۸٥


نغمه افول ابرقدرتی آمريکا وزيدن گرفته ..

 

بالاخره در اين عالم خاکی ، يکی پيدا شد که جرات کرده و بگويد :

آمريكا و انگليس به خاطر حمايتشان از جنايات رژيم صهيونيستي صلاحيت ماندن در شوراي امنيت را ندارند 

اگر هر گونه بحرانی ـــ چون بحران قيافه يا بحران صلاحيت و مديريت يا بحران .. .. ـــ دامن سخنگوی اين جملات را می گرفت ! بحران شجاعت و اقتدار از او مبراست .. اين فرمايش حضرت رسول (ص) است که بهترين سخن ، سخن حقی است که در برابر حاکم زورگويی گفته شود 

همچنين پيشنهادات زير در اجلاس فوق العاده سران كميته اجرايي سازمان كنفرانس اسلامي  از سوی ايران ارائه شد :

  •  همه روابط سياسي و اقتصادي پنهان و آشكار دولت‌هاي منطقه و اسلامي با رژيم جعلي و ياغي صهيونيستي فوري قطع شود .
  •  آمريكا و انگليس كه نقش اساسي در اين تجاوز دارند و ساير دولت‌هاي پشتيبان رژيم صهيونيستي محكوم و منزوي شوند .
  •  آمريكا و اسراييل صلاحيت ندارند كه عضو شوراي امنيت سازمان ملل باشند؛ زيرا مقاصد و عملكرد آنان با اهداف شوراي امنيت مغايرت دارد. آنان مدافع تجاوز و جنگ هستند، نه مدافع امنيت و عدالت .
  •  امروز بخش مهمي از مردم مسلمان در همه كشور‌هاي اسلامي حامي مردم لبنان و فلسطين هستند. دولت‌ها تمهيداتي را فراهم نمايند تا امكان حمايت مردم به نحو مقتضي فراهم گردد .
  • متاسفانه رژيم صهيونيستي در طول جنگ با لبنان تجاوزات مكرري به سرزمين‌هاي فلسطيني من جمله نوار غزه آغاز كرده است و تاكنون ده‌ها نفر را به خاك و خون كشيده و خانه‌هاي زيادي را ويران كرده است، دولت‌ها و ملت‌ها نبايد از اين تجاوزات غافل باشند .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٧:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱٤ امرداد ۱۳۸٥


پست غير سياسی !!?

دو روزی می شود که آهنگ هميشگی صفحه « هلوع » را قطع کرده و بجای آن يک تکه از سخنرانی شهيد شريعتی تحت عنوان « از کدامين قبيله ای ؟ » را گذاشته ام ..

توصيه می کنم بخودتان زحمت جستجوی آدرس آنرا ندهيد  چون آن صدا بر اساس نرم افزار فلش پياده شده که :

          * هر چند بار اول دير لود می شود ، اما اگر يکبار در سيستم کامپيوتر شما لود شود ، دفعات بعد بمحض باز کردن اين صفحه ناقابل ، بلافاصله صدای ضبط شده از روی فايل سيو شده در Temporary اجرای کامل شده و بدون قطعی تا آخر خواهد خواند

          * از طرفی به اين راحتی امکان يافتن آن ميسر نيست . ( هر چند در اولين فرصت آدرس http آن را خودم ارائه خواهم کرد تا هر يک از دوستان مايل بودند از آن استفاده کنند )

البته بايد اقرار کنم که اگر مساعدت های عليرضا نبود ، شايد هرگز موفق به اين کار نمی شدم .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳ امرداد ۱۳۸٥


 

جان بولتون نابغه ریاضی دنیای سیاست پس از اثبات اولین نامعادله اخلاقی خود که نامزد دو جایزه همزمان نوبل ریاضی و اخلاق شد (ببینید) ، دومین نامعادله خود را هم عرضه کرد ..

اهمیت کشتار مردم لبنان  <  اهمیت پرونده هسته ای ایران

اثبات قضیه : ايران برنامه هسته‌اي خود را ۱۸ سال قبل شروع كرده ولی اسرائیل کشتار مردم لبنان را تنها ۲۰ روز است که شروع کرده است !

نتیجه گیری : فوريت رسیدگی به برنامه هسته ای ایران ، بيشتر از رسيدگي به مسئله لبنان است.

از وبلاگ : از همه رنگ خاطراتچی

%#%#%#%#%#%%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#

 

۱ ـ دختر شرقی : خداى من ! هر چه مي گذرد بيشتر حس مي كنم كه در اين هجوم سنگين روزمره ، جان انسانها هر روز ارزانتر از ديروز به حراج گذاشته مي شود و براى مردمي كه چاره اى جز روزمرگي ندارند ، اين هم مي تواند همچون ديدن اختلاف نجومي طبقاتي ميان بالا و پايين اتوبان ، كاملا عادى شده باشد . و هر چه مي گذرد بيشتر به اين نتيجه مي رسم كه " اگر انسان ، انسان را مي آفريد ، مطمئنا از اين آفرينش شرمسار مي شد . " 

 

۲ ـ مرحوم آسيد تقی :  بايد حتما اسراييل و امريكا بيان و خرخره‌مونو بِجَوَن تا از ميزان توحش و تَفَرعُن اونا باخبر شيم ؟!!!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۱ امرداد ۱۳۸٥


 

برگرفته از کامنت خانم دکتر احمدی :

چطور است که اسرائیل در قانا آدم میکشد ، ولی در سازمان ملل ما محکوم میشویم ؟!!

%#%#%#%#%#%%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#

 

 

 

بي حرمتي به ساحت خوبان قشنگ نيست

 

باور كنيد پاسخ آيينه سنگ نيست

 

از وبلاگ : مداد سفید و خاکستری

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱٠ امرداد ۱۳۸٥


مرده‌هامان را بشماریم !

 

عطاء الله مهاجرانی را که می شناسید ؟

وزیر جنجالی ارشاد اسلامی دولت اصلاحات !

ایشان _ هم ! _ در وب سایت اختصاصی اش ، با عنوان « خاورمیانه جدید ؟ » در گِل ماندن رژیم صهیونیست را اينگونه ترسیم کرده :   

امروز ـ هفتم مرداد ماه ـ در روزنامه اسراییلی یدیعوت آهارانوت ، مقاله عجیبی خواندم. هم مقاله عجیب بود و هم اظهار نظرهایی که درباره مقاله منتشر شده بود . عنوان مقاله این است : مرده‌هامان را بشماریم ! نویسنده ، سور پلاکر، نوشته است : "بعد از بیستمین موشک ، گوشمان به صدای آژیر آمبولانس عادت کرد. بعد از صدمین موشک دریافتیم که جنگ با تروریسم ماه‌ها به طول می انجامد - واژه‌ی تروریست را اسراییل و امریکا برای حزب الله و حماس به کار می‌برند . همین دیروز هم در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با بلر، بوش گفت ریشه ویرانی‌های لبنان، عملیات تروریستی حزب‌الله و ریشه ویرانی‌های غزه هم حماس است . آنها اسراییل را دموکرات و آزادی‌خواه و نمونه یک کشور پیشرفته در منطقه می‌دانند - و ما باید افراد بیشتری را از دست بدهیم . اولین مرده که در جنگ با حزب الله کشته شد ، قلوب ما را تکان داد. ما فریاد زدیم : " ما دیگر تحمل بیش از این را نداریم ، چه کسی مسئول است ؟ چه کسی ما را به این نقطه رسانده است ؟ در روزهای آینده ما با واقعیت جنگ بیشتر آشنا می‌شویم . جنگ رو در رو با دشمنی آموزش دیده که از نیروهای زبده اسراییلی نمی ترسند ... این جنگ مثل صاعقه در روز یکشنبه ما را غافل‌گیر کرد . کاملا شگفت‌انگیز بود . اگر یک ماه پیش از مردم اسراییل می‌پرسیدند که آیا گمان می‌کنند جنگ با حزب الله یک ماه به طول بینجامد ، 98 درصد جواب منفی می‌دادند ، می‌گفتند مطلقا نه ! ما با این جنگ غیر قابل پیش‌بینی به خود لرزیده‌ایم. آمادگی چنین رویارویی را نداشتیم. مثل جنگ یوم کیپور - جنگ رمضان - غافلگیر شدیم . چه کسانی مسئول این غافل‌گیری هستند ؟ امیر پرز ؟ هالوتس ؟ اولمرت؟ "

یکی از خوانندگان به نام دن از حیفا نوشته است: " ازتش ما جنگ را باخته است . واقعیت این است ارتشی که با زبده‌ترین افراد ، بهترین تانکها ، با تکیه به نیروی هوایی نمی‌تواند وارد یک دهکده کوچک بشود و تلفات بسیاری تحمل می‌کند ، یک ارتش شکست خورده است ... "

ادامه آن را « اینجا » بخوانید .

 

%#%#%#%#%#%%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#

 

دهها زن لبناني ( پس از فرار كارگران شهرداري ) لباس هاي سبز رنگ آن ها را پوشيده و جارو به دست به خيابان ها آمدند تا اين شهر را نظافت كنند .  

 

%#%#%#%#%#%%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#

 

رزمندگان مقاومت اسلامي ، مستقر در مرزهاي فلسطين اشغالي پيامي را به سيد حسن نصرالله دبير كل حزب الله لبنان ارسال كردند.

در بخشی از این پيام آمده است :

فرمانده ما ؛ ما همچنان بر سر وعده خود و سوگندي كه با تو و شهدا بستيم ، هستيم .

ما وعده صادقانه توائيم .

ما ازادي سمير قنطاريم .

ما ازادي نسيم نصر ، يحيي سكاف و محمد فران و همه اسيران دربنديم .

ما ازادي ساز كشت زارهاي شعبا و بلندي هاي كفر شوبا و هر نقطه اي از خاك لبنان عزيزمانيم .

ما فدائيان ملت بزرگ لبنانيم .

ما آن خوني هستيم كه از وطن ، سراسر وطن دفاع مي كند .

ما عاشقان حسينيم .

ما همان غافلگيركنندگانيم .

و ما ، آن پيروزي در راهيم ؛  باخواست خدا ..

 

%#%#%#%#%#%%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#

 

توني بلر نخست وزير انگلستان به همراه روپرت مرداك غول رسانه اي جهان و تني چند از متحدان رسانه اي ديگر قرار است در يك كنفرانس پنج روزه در پبل بيچ ، آينده جهان را حدس بزنند ...

روزنامه گاردين چاپ انگليس از زبان راجر ايلز ، مدير عامل فاكس نيوز آمريكا فاش كرد كه چهار ژنرال امريكايي كه در جنگ عراق نقش مهمي داشته اند قرار است در اين كنفرانس پنج روزه حضور يابند .  

 

%#%#%#%#%#%%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#%#

 

سایت « بازتاب » هم پس از « هلوع » این عکس را بنقل از یک سایت خارجی منتشر کرد .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ٩ امرداد ۱۳۸٥


 

يكی از نمودهای بمب هزار كيلويی ؛ اهدايی حكومت دمكراسی بخش جهانی ؛ ايالات متحده امريكا !

  

بمب های جديد ايالات متحده ـ پنج هزار كيلويی ـ جهت هديه به رژيم اشغالگر فلسطين در راه است !!

بي بي سي : برخی از دولت های عربی منتقد حزب الله هستند ؛ اما قضيه در مورد مردم عادی اين کشورها به گونه ديگری است.

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥٩ ‎ب.ظ روز ۸ امرداد ۱۳۸٥


 

اگه بخوام گذاشتن فائل ويدويی را تو وبلاگم شروع كنم ، ترجيح می دم با اين فايل كليد بزنم ؛

 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٩:۳٥ ‎ق.ظ روز ٧ امرداد ۱۳۸٥


بدون شرح !

 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:۳٧ ‎ب.ظ روز ٦ امرداد ۱۳۸٥


خون پاك تو، به حلقوم يهودا نرود

 

روايت جراحت ديرپای فلسطين و كشتارهای دسته جمعی مردم فلسطين از خبرهای وحشتناكی است كه همواره در امواج راديو ، تلويزيون و ماهواره‌ها می‌پيچد ؛ امروز نيز كودكان بی‌گناه لبنان مهم‌ترين توليدكننده‌ی اخبار اين رسانه‌ها هستند . اما سياست‌بازان مصلحت‌انديش را گوش شنوايی نيست و در كارگاه تفكرشان وجدان به خواب رفته ، هرگز نمی‌تواند آشوب درونی آن‌ها را برانگيزاند كه اين خصلت جهان‌خواران است كه زالو وار زندگی می‌كنند و زالو وار می‌ميرند .

 

 

اگر دلِ ديدن صحنه های دلخراش را داريد آدرس زير را ببينيد ؛ البته اگه دل تون ياری کرد ، ببينيد ..

 

نوشته های مرتبط :

1 _  چه جامعه جهانی جذابی!!! به اعتقاد اجماع ایشان وقتی یک لات بی سر و پا در واکنش به سیلی یک خانم اقدام به تجاوز به عنف به ایشان می کند؛ باید به او مهلت داد تا "کار خود را تمام کند" و پس از آنکه شهوتش ارضا شد؛ می توان درباره تقاضا از او جهت برخاستن از روی جسد نیمه جان آن خانم بررسی کرد!!!!!  ..  ادامه

2_ خدای متری به لعنت خود خدا هم نخواهد ارزید

باور کنید  ..  ادامه

3_ به من چه؟ به تو چه؟   ادامه

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۸:٠٤ ‎ق.ظ روز ٥ امرداد ۱۳۸٥


 

... براي اولين باره كه اسرائيل تو حيات سياسي اش تو دريا خورده .. ..

براي اولين باره كه شهر حيفايش بي خاصيت شده .. ..

براي اولين باره كه تو پيشروي سرزميني زمين گير شده .. ..

براي اولين باره كه يك ميليون از ساكنين سرزمين اشغالي آواره و سرگردانند .. ..

.. .. و .. ..

همه اينها را كي كرده ؟ آيا يك يا چند كشور مقتدر عربي ؟ يا يك ارتش قوي و مستحكم كه داراي تمام توان ها و ابزراهاي نظامي ( چون نيروي هوايي ، نيروي دريايي ، نيروي زميني كلاسيك كه مجهز به ابزارهاي زرهي و .. ) است ؟ يا يك نيروي نظامي چند مليتي ( مانند ناتو ) ؟ .. يا .. ؟ .. ..

بالاخره پس از چند دهه _ حدودا شصت سال _ يگ گروه سياسي ( كه روي ضرورت اسلحه بدست گرفته اند ) پيدا شد كه توانست بر روي ماهيت و مشروعيت يك رژيم خونريز و غيرقانوني علامت سئوال بكشد ..

آري حزب الله در اين برهه توانست اتوريته و اقتدار و مشروعيت سياسي صهيونيست ها را ( چه در صحنه بين الملل و چه در صحنه داخلي ) زير سئوال ببرد .

در تشكيك اقتدار اين رژيم همين بس كه در طي سيزده روز مقاومت و درگيري حزب الله ، شانزده راهپيمايي و اعتراض در پايتخت اسرائيل صورت گرفته ..

اين رژيم عليرغم در اختيار داشتن مجهز ترين سيستم هاي ضد موشكي ( همچون پاتريوت ) نتوانسته هيچ يك از 2500 موشكي كه بسويش شليك شده را منهدم كنند

...اسرائيل براي اولين باره كه تو حيات سياسي اش تو دريا خورده .. ..

براي اولين باره كه شهر حيفايش بي خاصيت شده .. ..

براي اولين باره كه تو پيشروي سرزميني زمين گير شده .. ..

براي اولين باره كه يك ميليون از ساكنين سرزمين اشغالي آواره و سرگردانند .. ..

.. .. و .. ..

 

حالا چرا بعضي ها ! ( كه ادعاي ليبرال دمكراسي اشان گوش فلك را كر كرده ) نارحت اند ، جاي تامل دارد ..

اگر اين افراد شرمنده از شعارهاي مبارزه طلبي اشان نيستند ، بايد جواب بدهند كه چرا حق خواهي يك گروه آزادي خواه را بر نمي تابند ؟!!!!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۳۳ ‎ق.ظ روز ٤ امرداد ۱۳۸٥


تو ننگ عربی ، سید حسن !

 

نام تو را باید

از فهرست اعراب شایسته خط بزنیم

تو

بجای آنکه در ایوان ویلای ساحلی ات

لم بدهی

و چرت تابستانی ات را

با دود قلیان مفرح کنی

تفنگ دست می‏گیری

و از پشت تریبون المنار

و با نعره‌ها‌یت

چرت ما را پاره می‏کنی

تو هیچ شباهتی به اعراب بزرگ نداری ، سید حسن!

نه شکمت

آن اندازه است

که از پشت دشداشه‌ها‌ی سفید

وقار عربی ات را نمایان کند

نه چفیه و عقال داری

تازه عمامه سیاه سرت می‏گذاری

که ما را به یاد خمینی می‏اندازد

که یکبار چرت مان را پاره کرده بود

 

تو ننگ عربی، سید حسن!

بجای آنکه در حرمسرایت بگردی

و رقص عربی ممالیک گرجی و اوکراینی ات را تماشا کنی

تا فردا در بهشت

برای مغازله با حوریان آماده باشی

در مخفیگاهت

که نمی‏دانیم کجاست

می نشینی و نهج البلاغه می‏خوانی

تو کافر شده ای ، سید حسن!

و بر ماست که تو را به یهودیان اهل کتاب بسپاریم ...

فقط به رسم مردان بزرگ عرب

صادق باش و بگو

برد موشک‌ها‌یت

به ریاض که نمی‏رسد ؟!

 

بنقل از وبلاگ «  بشری »

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۳:۱٩ ‎ب.ظ روز ۳ امرداد ۱۳۸٥


بلاگ رولينگ

شايد خيلي از شماها ( مانند من ) براي آگاه شدن از بروز شدن وبلاگ هايي كه لينك شون كرديد ، از بلاگ رولينگ blogrolling  استفاده مي كنيد ..

اما اين سيستم متاسفانه مدتيه كه خاصيت وجودي اش را از دست داده ..

براي رفع اين نقيصه به نسخه زير عمل كنيد :

هر موقع که آپديت می کنید به « اين آدرس » برويد و در سطر اولش ، اسم وبلاگتان و در سطر بعدي آدرس اينترنتي وبلاگتان را وارد كنيد و سپس دگمه ی سياه پينگ رو بزنيد .

به اين ترتيب شما تو ليست ما ميای اون بالا و ستاره دار ميشی .. و اينجوري ما می فهميم که آپ کردی ..

اگه اين كار را که گفتم انجام بدهی ، ديگه نيازي نيست كه بيايي و كامنت بگذاري :

                                                            آپم ؛ بدو بيا ..

ناگفته نمونه ؛ من هم اين تعاليم رو تو مکتب مرحوم آسيد تقی فرا گرفتم .. روحش شاد

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ روز ٢ امرداد ۱۳۸٥


 

"ايتان كابل" وزير مشاور در كابينه رژيم صهيونيستي روز يكشنبه ضمن ابراز نااميدي از حملات نظامي اين رژيم به لبنان، گفت:

 

اظهارات "كابل" ( Eitan Cabel ) كه از كانال ۱۰  تلويزيون اين رژيم پخش مي‌شد ، اولين اظهارات يك مقام رژيم صهيونيستي است كه آشكارا درباره موفقيت حملات نظامي عليه لبنان ( كه هزاران نفر را زخمي و در حدود نيم ميليون نفر را بي‌خانمان كرده‌است ) با احتياط و ترديد سخن مي‌گويد . 

 

دنبال نوشت هلوع :

۱ ـ در طول حيات ننگين شصت و اندی ساله رژيم صهيونيستی ، اعراب ( كُلّهُم ، اجمعون ـ اعم از مصر ، اردن ، سوريه ، عراق ، عربستان و .. ) تنها توانسته بودند در برهه ای از تاريخ ـ كه اوج اقتدار سياسی و نظامی اشان هم بوده ـ يك جنگ شش روزه را با اسرائيل پی ريزی و مديريت كنند ؛ آنهم مفتضحانه و با يك نتيجه شرم آور !!  اما بنازم به يك گروه مقاومت اسلامی ( نه يك كشور ! ) كه تا امروزش دوازده روز است كه مقتدرانه جلوی اسرائيل تا بن دندان مسلح ايستاده اند و آنان را به استيصال وا داشته اند .. تا جايی كه اولمرت حضور نيروهای بين المللی را در منطقه بكمك طلبيده ..   .. محبا بكم يا انصار حزب الله 

 

۲ ـ  نوام چامسكی : سيد حسن نصرالله تحليل گری هوشيار است و حزب الله حق حفظ سلاح خود را دارد .

 

۳ ـ محمد « کاموانيوز » مدتيه آپ نکرده  .. معلوم هم نيست « زهر خند » چرا نابهنگام خداحافظی کرده ..  .. آخه چرا من بايد تو اين سه سال و اندی ( وبلاگ نويسی ) شاهد خداحافظی عزيزان دلبندم باشم ؟  

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱ امرداد ۱۳۸٥


 

يه زمانی لبنان عروس خاور ميانه بود ؛

و ببينيد امروزه چه بروز اين عروس منطقه آوردند

اينک " اين عروس خانم " خود را نماد لبنان و " عروس خاور ميانه " کرده ..

تاجش نماد عروس بودن است و نقش های روی لباسش نماد زخم و رنج و خون و فغان ..

همه هم دست روی دست گذاشته اند و .. نهايتا به ترانه مضموميت جنگ بسنده کرده اند ..!!  اما تکليف دفاع چه می شود ؟ .. در کدامين مزبله ای مثله اش می کنند ؟ .. گفتم مزبله ؟!! استغفر الله

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٢:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱ امرداد ۱۳۸٥