هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

 

" خوسه لوييس رودريگز زاپاته‌رو " نخست وزير اسپانيا ، روز گذشته در جريان برگزاري همايش بين‌المللي جوانان سوسياليست در جنوب اين كشور به نشانه دفاع از ملت مظلوم فلسطين و لبنان، "چفيه" ( كه سمبل مقاومت و مبارزه فلسطينيان است ) را بگردن انداخت و ضمن انداختن عكس ، از سكوت جامعه بين‌المللي در برابر حملات اسراييل نيز ابراز تاسف كرد و آن را باعث " پشيماني فردا " خواند .

نخست وزير اسپانيا با رد توجيه حملات رژيم صهيونيستي به فلسطين و لبنان به بهانه " دفاع از خود  " اين حق براي دفاع از جان انسانهاي بي‌گناه است حال آنكه اسراييل از طريق آن مي‌خواهد شمار بيشتري از افراد بي‌گناه بر زمين افتند و جان دهند . "  اين هم اصل خبر .

 

و اما چند تا لينك مفيد :

اولين شوي لباس زنان در جمهوري اسلامي ؛ جل الخالق ؛ مثل اينكه يكي ديگه از مشكلات مملكت مون حل شده !!

رئیس جمهور چین دیگر از بوش رودست نمی خورد !! ياد ديدار مرحوم بازرگان افتادم با مسعود رجوي تو لندن ؛ كه آن مرحوم در جواب رجوي كه پرسيده بود چرا همسرتان را با خود نياورده ايد ، گفته بود : همسر من شصت و اندي سن دارد !! و پير شده است !!؟

اونايي كه سنشون اقتضاء مي كنه مي تونند بگن اون داستان از كجا آب مي خورد ؟ .. با اين حال اگه از خودم هم بپرسيد بهتون مي گم

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۳۱ ‎ق.ظ روز ۳۱ تیر ۱۳۸٥


 

هر چند ولايت ـ همون پای تخت  ـ نيستم ، اما اين رو داشته باشين ؛

 

 

همونطوری که از تصوير بالا هويداست ، رژيم خونخوار صهيونيستی بدجوری از ضربات خورده شده ! ( فعل بکار بده شده مجهول است ؛ يعنی مثلا فاعل آن معلوم نيست  )  هار شده ..

استنتاج های لازم در مضمحل شدن آن ساختار سياسی بماند برای بازگشتنم

فقط همينو بگم که نمی دونيد چقدر سرشار از غرور و افتخارم که کمک های ـ ولو اندک ـ ايران ، تونسته در اين افتخار آفرينی ، نقش بازی کنه ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٧:٠٤ ‎ب.ظ روز ٢٩ تیر ۱۳۸٥


 

فكر مي كرديد مركز تجارت جهاني « برج ميلاد »  188 هزار مترمربع مساحت و 210 هزار مترمربع پاركينگ داشته باشه ؟!

مدير عامل شركت يادمان سازه گفته : .. فقط فاز دوم پروژه برج ميلاد شامل هتل 5 ستاره ، پارك فناوري اطلاعات و مركز تجارت بين‌المللي است و شهرداري تهران براي ساخت اين برج ، حدود  900  ميليارد ريال اعتبار در نظر گرفته ...

 

 

تازه ... درحالي كه يكسال و نيم ديگه تا افتتاح اين برج باقي است ، ايشان فرمودند که قرارداد واگذاري مراكز تجاري اين برج _ البته _ به سرمايه گذاران خارجي ، از ماه آينده آغاز مي‌شه ...

واگذاري مراكز تجاري اش به كي ؟! ...

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٤۱ ‎ق.ظ روز ٢٩ تیر ۱۳۸٥


 

بعد از آنکه  آمريكا چراغ سبز حمله به حزب‌الله را به اسرائيل داد  ، شوراي خاخام‌هاي اسرائيل در كرانه باختري در بيانيه‌اي ( كه براي جامعه عرب به طور عام و براي مردم لبنان به طور خاص اصلا عجيب نيست ) از رژيم صهيونيستي خواست تا دستور كشتار غيرنظاميان لبنان و غزه را به ارتش اين رژيم بدهد !!  

در این بيانيه كه از شبكه هفت تلويزيون رژيم صهيونيستي نيز پخش شد ، آمده « تورات كشتار زنان و كودكان را در زمان جنگ جايز مي‌داند و هر كه به كودكان غزه و لبنان رحم كند، به كودكان اسرائيل نگاهي وحشيانه دارد »

تنظيم‌ كنندگان اين بيانيه از شهروندان لبناني و فلسطيني به طرفداران دشمن ياد كردند و از كابينه رژيم صهيونيستي خواستند بر اساس متن تورات دستور كشتار غيرنظاميان فلسطيني و لبناني را صادر كند .

البته قلبا قلبنا ، طفلک ، اولمرت (نخست وزیر رژیم صهیونیستی ) گفته بود که: واقعا نمی توانم عرب ها را ببخشم چرا که آنان ما را مجبور کردند که به فرزندان مان چگونگی کشتن دیگران را آموزش دهیم  !!   

پی نوشت های هلوع :

1 _ متاسفانه شورای خاخام های صهیونیستی یادشان رفت ! تا به آن قسمتی از متون تورات که آنها را مجاز به کشتن زنانو بچه های بی دفاع کرده ریفرنس بدهند !!

2 _ این وضع ( غیر استنادی بودن ادعاها ! ) متاسفانه دامنگیر برخی از دوستان وبگرد ما هم هست .. یعنی تعدادی از تلاش گران صحنه نت ! بعضی موقع ها ، عمدا !! یادشون می ره که سندی برای حرف های علمی اشون بیارن !  .. چی می شه کرد ؟ اقتضای منافع همين ديگه ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز ٢۸ تیر ۱۳۸٥


 

جان بولتون یکی از نوابغ ریاضی دنیای سیاست جدیدترین یافته های علمی خود را عرضه کرد:

نامعادله اخلاقی جان بولتون

P  کشته های اسرائیل >   P کشته های لبنانی

 

 

جان بولتن ( سفير ايالات متحده آمريكا در سازمان ملل متحد) : ارزش جان قربانيان اسرائيلي ، از لبنانيهای غير نظامی كشته شده در حملات اسرائيل بيشتر است و بين اين دو گروه قربانی از نظر اخلاقی برابری وجود ندارد !!!!

شایان ذکر است که بولتون با عرضه این نامعادله بسیاری از پارادوکس های عالم سیاست ( از جمله راز حمایت بی وقفه آمریکا از اسرائیل ، استفاده آمریکا از حق وتو به نفع اسرائیل و ...) را حل کردند و نامزد دریافت دو  جایزه نوبل همزمان  ریاضی و اخلاق شدند .

متن انگلیسی نامعادله بولتون:

 US Ambassador John Bolton said there was no moral equivalence between the civilian casualties from the Israeli raids in Lebanon and those killed in Israel from "malicious terrorist acts

برگرفته از وبلاگ : از همه رنگ

اين را هم ببينيد : کشوری که جنگ می خواهد !!؟

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ روز ٢٧ تیر ۱۳۸٥


 

هيپيپ هورا ؛

بعد از ظهر امروز ، وقتي خسته و كوفته از شرّ گرما و ترافيك به اتاق كارم پناه آورده بودم ، يكي از بچه ها گفت : تبريك ؛  .. گفتم بابت ؟! .. بلافاصله گفت : حزب الله لبنان يه فانتوم اف _ 5 اسرائيل را ساقط كرد ..

ناخودآگاه پريدم هوا و گفتم هيپيپ هورا !!

بيست و هفت سالی بود كه اين لفظ به دهان من نيامده بود  ...  ...

هيپيپ هورا ؛ 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:۳٦ ‎ب.ظ روز ٢٦ تیر ۱۳۸٥


 

.. .. اگر يك روز برق تون قطع بشه ..  يخچال نداشته باشيد تا حداقل آب خُنك تون تامين باشه .. يا  راديو تلويزيون ، تا از اخبار و اوضاع و احوال دور و برتون بااطلاع باشيد ..  و حتي كولر و .. و ..  چي بروزگارتون مي گذره ؟ ..

يك حكومتي جائر و ظالم ، بنام اسرائيل ، روزها و هفته هاست كه بخشي از شهروندان _ البته مسلمان ! _ خود را از مواهب عادي و ابتدايي زندگي ( چون آب و برق و .. ) محروم كرده تا بزعم خود آنان را وادار به ذلت و خواري كند ..

اما .. من صارع الحق صرعه .. هر كس با حق در افتد ، ور افتد !

شنيدن روزمره ! درگيري هاي فلسطينيان مظلوم با سربازان تا دندان مسلح صهيونيستي ، خاطر خيلي از دوستان اينترنتي را هم مكدر كرده ! .. اما رخدادهاي چند روزه اخير شايد نقطه عطفي در تاريخ رويارويي فلسطينيان و مبارزان عرب با رژيم خونخوار صهيونيستي باشد ..

ديروز ، يك گروه مبارز عرب ، ( با غرق ناوچه مدرن اسرائيل ) توانست كاري را باثبات برساند كه طي نيم قرن گذشته دولت هاي مقتدر عربي چون مصر ( دهه 50 و 60 ) و سوريه و اردن و .. نتوانستند آن را بانجام برسانند !

براي ارتش اسرائيل كه به شدت به نيروي دريايي خود مي‌باليد ، حمله به اين ناوشكن مدرن غير قابل تصور بود . اين اقدام نيروهاي مقاومت حزب الله ، گيجي كم سابقه‌اي را براي اسرائيل و آمريكا به وجود آورده است.

شكستن ابهت و اقتدار يك رژيم خونريز و جنايتكار _ كه خيلي ها حتي در شعارهايشان جرات محكوم كردن اون را ندارند _ كم واقعه اي نيست ..

 

بنظر اين آدم هلوع ، حالا كه كار به اينجا رسيده ، بايد نائره جنگ را مشتعل تر كرد !

بقول كينتر _ استراتژيست معاصر آمريكايي ! _ گاهي از اوقات ، براي حل بحران بايد به تصاعد بحران مبادرت ورزيد ! .. بر همين اساس هم هست كه سيد حسن نصراله ، دبير كل حزب الله لبنان ، گفته است : ديگر تنها خانه‌هاي ما ويران نمي‌شود، تنها كودكان ما كشته نمي‌شوند و تنها ملت ما آوارگي را تجربه نمي‌كنند. زمان تنهايي ما ديگر پايان يافته است. ..

و حق هم همين است ؛ طبق اصل دومينو _ يكي از اصول حاكم در تئوري هاي بازي سياسي _ اگر هر جا كه موضع خود كوتاه بنشيني ، از همانجا شكست تو قطعي است ..

صحنه ، صحنه جنگ است ؛ جنگي بقدمت چند دهه ! و اينك كه نائره آن را صهيونيست ها وزيدن گرفته اند ، بنظر مي آيد كه بايد كار را يكسره كرد .. يا زنگي زنگي ؛ يا رومي روم !

 

راستی ! به كی بايد بگيم .. ..

بابا ؛ پرشين بلاگ عزيز ؛ روی ماهت را می دم ببوسن   چی كارت كنيم ؟ ترا خدا ؛ از طلا بودن پشيمان گشته ايم / مرحمت فرماييد ما را مس كنيد

آخه برای چاپاندن يه پست ، بايد سه ساعت معطل قِر و فِر حضرتعالی بشيم ؟!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥۳ ‎ب.ظ روز ٢٤ تیر ۱۳۸٥


 

تصوير، كندن روسری از سر دختر جوان، مقابل در مدرسه

روزنامه جمهوري اسلامي با درج اين عكس نوشت:

اروپايي هاي مدعي آزادي و حقوق بشر وقتي به حقوق مسلمانان مي رسند، قوانين ضداسلامي و ناحق خود را بر آنان تحميل مي كنند و آن گونه كه در تصوير مي بينيد روسري را از سر دختري مسلمان بخاطر قصد ورود به حياط مدرسه خود از سر او برداشته و ضمن اهانت و تحقير وي , او را به زشت ترين شكل ممكن و بر خلاف ميل وي كشف حجاب مي نمايند , چرا كه به زعم آنان پوشيدن حجاب توسط زنان مسلمان در غرب اهانت و دهن كجي به قوانين اروپا تلقي مي شود .

يك نتيجه غير مرتبط : استفاده از پليس زن براي برخورد با بانوان مباح است !! چرا ؟ .. خب ؛ چون برادران و خواهران فوق مدرن اروپايي ما هم از آن بهره كافي و وافي را برده .. و مي برند !!؟ يك نتيجه غير مرتبط ديگر : گند بزنه امكانات رو به تزايد پرشين بلاگ را .. كه امكان بازسازي وبلاگ را بطرز خفن از ما گرفته .. !!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٠٠ ‎ب.ظ روز ٢٢ تیر ۱۳۸٥


 

هفته اي كه گذشت ، حامل رخدادهاي سياسي بزرگي در تاريخ ايران بود !

اول : اينكه امسال، يكصدمين سالگرد انقلاب مشروطه است ! تقريبا همه گروه‌ها و احزاب مهم، آن‌گونه كه خودشان صلاح مي‌دانستند، به مشروطه و نتايج آن ‌پرداختند. در همين زمينه، روزنامه «شرق» از قول احمد مسجدجامعي نوشت: آقايان هاشمي، خاتمي و كروبي تأكيد كرده‌اند كه مشروطيت، ريشه ماست و بايد درس‌هاي لازم را از آن بگيريم .

 

چند نمونه از درس‌هايي كه هر يك از آقايان مي‌توانند از مشروطيت بگيرند ، مجانا ارائه مي‌شود :

 1ـ درس‌هايي از مشروطه براي آقاي هاشمي رفسنجانی :

نخست ؛ نبايد در هيچ كاري عجله كرد، بعضي وقت‌ها ، ده‌ها و بلكه صدها سال طول مي‌كشد تا يك كاري به نتيجه برسد !

دوم ؛ تازه به دوران رسيده‌ها هميشه خوش‌اقبال‌ترند .

سوم ؛ به تكنوكرات‌ها ( فرنگ‌رفته‌هاي فلكي صد سال پيش ! ) نمي‌توان زياد تكيه كرد .

 

2ـ درس‌هايي از مشروطه براي آقاي كروبی :

نخست ؛ يك لحظه غفلت، يك عمر پشيمانی !

دوم ؛ طي چند سال بعد از انقلاب مشروطه و با عملكرد غلط اكثر مشروطه‌چي‌ها ، اعتمادِ ملي نسبت به مشروطه از بين رفت . نتيجه آن‌كه صداقت است كه « اعتماد ملی » مي‌سازد ، نه هوار كشيدن !

سوم ؛ با تحصن كار درست نمي‌شود، با قهر كردن هم همچنين !

 

3ـ درس‌هايي از مشروطه براي آقاي خاتمی :

نخست ؛ حالا حالاها در ايران، مشروطه بايد مشروعه باشد .

دوم ؛ هيچ جنبش آزادي‌خواهانه‌اي، صرفا با حرف‌هاي قشنگ جان نمي‌گيرد .

سوم ؛ گرسنگي ايمان را هم از آدم مي‌‌گيرد ، مشروطه‌خواهي كه جاي خود دارد !

 

دوم : اينكه سالروز واقعه ۱۸ تير ۱۳۷۸ بود ؛ كه البته بعلت مقارنت با بازی فينال جام جهانی ( بازی ايتاليا و فرانسه كه در آن روز برقرار شد  ) گراميداشت آن به سال بعد موكول شد  ..

هر چند برخی از دوستان اين آدم هلوع ، همچون احسان در " اينجا " و كاموا نيوز هم در " اينجا " از اين رخداد ياد كردند .. اما آن كجا و اين كجا !! 

راستی ! يادم رفت بگم بالاخره دعاهای امثال من و محمد و سيامك و .. مستجاب شد و احسان خان ما ، صاحب وبلاگ شد  .. اينم آدرس وبلاگش ؛

اما خودمونيم ها ؛ احسان جان . بهتر نيست به سوی يك سرويس دهنده ايرانی متمايل بشی ؟! حداقلش اينه كه كامنت دونی ات براه می شه تا ما بتونيم درد دل ها و < ای بسا > بد و بيراهامون  را اونجا بچاپانيم  .. ..

 

خود دانی رفيق ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:۳٤ ‎ب.ظ روز ٢۱ تیر ۱۳۸٥


يک بام و دو هوا !!

 

این سخن لاریجانی ، من را یاد برنامه « میزگردی با شما » روز دوشنبه هفته پیش ( مورخ 12/4/85 ) رادیو آمریکا انداخت !

دلم برای میهمان برنامه آنشب « میزگردی با شما »  سوخت ! 

دکتر رسول نفیسی ، استاد جامعه شناسی دانشگاه اس تری ير میهمان این برنامه بود و هر چه سعی می کرد واقع بینانه به پدیده رابطه سیاسی ایران و آمریکا بپردازد .. اما مجری ایرانی آن برنامه ! ( جمشيد چالنگی ، که هنوز هم نمی دانم چگونه این ایرانی ،  صدای رادیو آمریکا شده است ! ) با طرح این سئوالات که :

بی رابطه بودن آمریکا و ایران بسود کیست ؟ ..

به زیان کیست ؟ ..

و ملت ایران از این اوضاع سود می برند یا زیان ؟ .. 

سعی می کرد تا وانمود کند که اين تنها حکومت سياسی ايران است که از قطع رابطه سياسی با آمريکا سود می برد !

دکتر نفیسی قائل بود که < فهم سیاست خارجی آمریکا > به این معنی که سیاست خارجی امریکا بر چه اصولی استوار است و اینکه بدانيم در آمریکا چه می گذرد به ما کمک می کند تا از منویات سران آن کشور آگاه شویم ..  ..  ..

اتفاقا در اثناء آن برنامه این سئوال کلیدی برای این آدم هلوع هم مطرح شده بود که :

اگر ایران بزعم خیال واهی سردمداران آمریکا ناقض حقوق بشر است ..

و حمایت گر تروریسم جهانی است ..

و در صدد دستیابی به سلاح اتمی است و .. ..

پس چرا این کشور خواهان رابطه با ایران است ؟

کسي که مي‌خواهد رژيم ما را تغيير دهد ، چرا مذاکره مي‌کند؟ 

 

@@@   @@@   @@@   @@@   @@@   @@@ 

*   ايران و آمريكا با هم مذاكره مستقيم بكنند يا نكنند ؟!!  

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ روز ٢٠ تیر ۱۳۸٥


 

حقيقت يابي ؛

بَلِه ؛ .. بالاخره جامعه جهاني ( با تعبيري كه بوش پسر دارد ! ) موافقت فرمودند تا يك كميته حقيقت ياب  به سرزمين اشغالي اعزام نمايد .. دستشون درد نكنه ! 

 

 

حالا چي از توبره اين كميته بيرون بياد خدا داند و خلق داناي خدا !

( البته بجز خواجه حافظ شيرازي ! كه اونم مُرده و خبر ندارد ! )

لطفا برای بزرگ نمايی روی عكس زير كليك كنيد ؛ چرا ؟ .. خب ؛ برای اينكه حقيقت را بيابيد  

 

لطفا براي بزرگ نمايي كليك كنيد پيدا می شه ناظری

كه از مناظری اينچنينی عكس و رپرتاژ تهيه كنه ؟

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱٥ تیر ۱۳۸٥


 

( با توجه به گذشت دو هفته از حمله به غزه  و اینکه هيچ صدايي از كسي در نمي یاد  (

دانشجویان ایرانی شعار می دادند :

« دولت‌هاي اسلامي ، تاسف تاسف »

« جناح‌هاي سياسي ، تاسف تاسف »

« صدا و سيماي ما ،  تاسف تاسف »

« رسانه‌هاي مزدور ، تاسف تاسف »  و ....

و مادر بزرگ های آمریکایی شعار می دادند :

« اين جنگ غيرقانوني ، غيراخلاقي و نژادپرستانه است »

« سراسر جهان با جنگ مخالف است »

« اين احمق تگزاسي الاصل آنقدرها باهوش نيست كه از جنگ خارج شود ! »

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

دست مريزاد ؛ به دانشجويان ايرانی و مادر بزرگان آمريکايی

البته اثبات شيئ نفی ماعدا نمی کنه ! 

پس درود می فرستيم بر هر آزادانديشی که داعيه رهايی از يوغ استعمارگران را دارد

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۳:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱٤ تیر ۱۳۸٥


 

اين متن يکی از پلاکاردهای داشجويانی بود که امروز با تشکيل زنجيره انسانی در مقابل سفارتخانه فلسطين خشم خود را نسبت به جنايات رژيم صهيونيستی ابراز کردند .

ستاد دانشجويي حمايت از فلسطين و صندوق دانشجويي كمك به نابودي اسراييل هم در اعتراض به سوء استفاده رژيم اشغالگر قدس از خواب جهاني حاصل از جام جهانی ، ويژه برنامه "جام جهاني، خواب جهاني" را برگزار مي‌كند .

اونايی هم که از قتل عام انسان ها در سرزمين اشغالی برنمی تابند ، می توانند راحت در مامن خود بياسايند و حتی کانال های تلويزيون را عوض کنند ( و مثلا آگاهی بازرگانی ببينند .. ) تا مبادا چشم شان به چشم های گريان و خون جگر مادرهای داغدار فلسطينی بيافتد .. .. حتی می توانند فلسفه ببافند که : آنها هم خود حق مسلم خود را نمی خواهند !!  .. و معلوم نيست که ج.ا.ا چی از جان ما و آنها می خواهد ؟!! ...

 

نگران نباش پسرم ؛ فلسطينی ها همه اشان می ميرند !!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳ تیر ۱۳۸٥


 

هنگامي كه حضرت ابراهيم ( س ) ، بدستور طاغوت زمان خود _ نمرود _ با منجنق به آتش افكنده شد ، نصرت و ياري خداوند فرا رسيد و اَمر شد به آتش كه :

يا نار ؛ كوني بردا و سلاما

اي آتش ؛ براي ابراهيم سرد باش و سلامت !

و منزلگاه ابراهيم ( س ) چنان آرام و سلامت شد كه وي پس از فرو نشستن زبانه هاي آتش ، بي هيچ آسيبي از آن خارج شد ..

القصه :

عمو سام _ هنوز كه هنوز است ! _ در تلاش است تا با تكيه زدن بر جاي الهي ! وانمود كند كه سلاح هاي اتمي اسرائيل ، براي اعراب و مسلمانان سرد است و سلامت !

 

 

 

.. اين روزها هم كه شاهد بُرد سلاح هاي متعارف صهيونيست ها در غزه و .. هستيد !

اولمرت _ پس از ربودن 26 نماينده مجلس دولت خودگردان _ تهديد به ربودن همه نمايندگان پارلمان فلسطين كرده ..

آزادي .. احترام به اصالت انساني .. و پايبندي به اصول دموكراتيك .. يعني اين ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱٢ تیر ۱۳۸٥


 

يكي از دوستان خوب و مهربون مون در قبال پست قبلي و براي رفع ديوانگي بانو ! رايس فرمودند :

عروسش کنند مشکل حل ميشه !

توصيه اين دوست عزيز ، توسط ايميل خصوصي به بانو رايس منعكس خواهد شد ..

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

راستي ! امشب يكي از دوستان خوبم ( كه متاسفانه وبلاگي نداره ) تلفني به من گفت كه بالاخره شب گذشته تلويزيون جمهوري اسلامي با پخش نوار ويديويي حاج خانم آمريكا ( مطلب دو پُست پيش هلوع ) به آن جنايت ، پوشش خبري داد . خوشحالم . فقط آرزو مي كنم _ و شما هم دعا كنيد كه _ رسانه هاي ما مثل هلوع ، اقلا شب ها ، بروز باشند 

بازم راستی !   اين عكس  را تو  اين وبلاگ  ديدين ؟

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٤٥ ‎ب.ظ روز ٩ تیر ۱۳۸٥


رايس ، ديوانه است ؟!!

 

روزنامه آمريكايي :

دو ماه پيش، هنگام ظهر « كاندوليزا رايس » به هنگام صرف ناهار با بوش در اتاق خصوصي بوش ، اخبار شومي را به وي داد :

كاندوليزا رايس : پيونگ يانگ "محور شرارت" است !    

خبرگزاري كره شمالي :  اين فرد ( وزير خارجه آمريكا ) كاملا ديوانه است . 

« اين » عكس ها را ديدين ؟ اگه بدونم كه نديد ، مجبور می شم همينجا بذارمشون .. چي مي شه گفت ؟ .. .. يا « ايـن » نوشته رو ؟ ..

.......    دلم ريشه از اين همه زخم   .....    از اين همه ستم   ........

راستی ! شهادت بی بی دو عالم را بهتون تسليت می گم ؛ خصوصا به خانم هايی كه از ايشون الگو پذيری دارند ؛ تو همه زمينه ها ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ٢:۳۳ ‎ب.ظ روز ۸ تیر ۱۳۸٥


حاج خانم ؛ شاهکار جديد سربازان ارتش آمريکا !!؟

 

اخیرا ویدئوی دیگری از شاهکارهای سربازان ارتش آمریکا در عراق، در اینترنت ظاهر شده است که مو بر بدن انسان راست می کند . در این ویدئو فردی که ظاهرا از سربازان تفنگدار نیروی دریایی آمریکاست (Marine) با گیتار خود در حال خواندن ترانه ایست با نام «  hadji girl» که همان حاج خانم در فارسی است. در شعر این ترانه داستانی نقل می شود و این داستان ، داستان قتل عام خانواده دختری است که مثلا این سرباز در یک نگاه عاشقش شده بود . در مواجهه با خانواده دختر و در مقابل عکس العمل منفی و تند پدر دختر ، این سرباز می خواند که : " خواهر کوچک او را به عنوان سپر خود در جلویم گرفتم و آنوقت گلوله ها بودند که در فضا پرواز می کردند، خونی بود که از میان چشمان دخترک به هر سوی پخش می شد و من دیوانه وار می خندیدم.....من آن فلان فلان شده ها را ( little f**kers ) به ابدیت فرستادم..... آن فلان فلان شده ها باید می دانستند که با Marines نمی تونند این کارها را بکنند..."


این سرباز نیروی دریایی آمریکا در مقابل عده ای تماشاگر این هنرنمایی را انجام می دهد که البته این حضار محترم در ویدئو نشان داده نمی شوند و تنها صدای خنده جمعیت می آید که خواننده جنایتکار را در نقاط حساس داستان کشت و کشتارش تشویق می کنند و برایش هورا می کشند .   گفته شده است که تا به حال 50000 نفر در اینترنت این ویدئو را تماشا کرده اند و در اثر شکایت شورای مسلمانان آمریکا به پنتاگون و کنگره آمریکا، ظاهرا این نهادها اعلام کرده اند، که این یکی دیگر شاهکار سربازان خود را هم مورد تحقیق قرار خواهند داد .


مسئله تجاوز سربازان آمریکایی به زنان عراقی از ابتدای این جنگ در گزارش های متعددی آمده است. سربازان آمریکایی علاوه بر کشتار انسانهای بیگناه، متاسفانه تجاوز به دختران عراقی را هم در برنامه کار خود دارند . اما از آنجا که برای زنانی که مورد تجاوز قرار می گیرند ، یک قانون نهانی - قتل ناموسی - هم در جامعه موجود است ، از اینرو این زنان از ترس زبان به شکایت نمی گشایند . بر اساس عرف جامعه عراق ، زن و یا دختری که مورد تجاوز قرار گیرد ، برای حفظ شرف خانواده توسط اعضای مذکر خانواده به قتل می رسند .

 

می خواهید فیلم ویدئویی را هم ببنید ؟ « اینجا » را کلیک کنید .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ روز ٦ تیر ۱۳۸٥


? = جام جهانی + سياست

چه می شد اگر « سیاست در عرصه جهانی » می توانست به اندازه بازی های « جام جهانی » منظم و سازمان یافته ، مستعد و پذیرای کار جمعی باشد . جای تعجب نیست که ما این چنین با تحسین به « جام جهانی » نگاه می کنیم .

 

اين سخنان از اين آدم هلوع نيست !

شايد تعجب كنيد !

اين جملات متعلق به دبير كل سازمان ملل ، كوفي عنان است ..

به جملات ديگر اين مرد بين الملل توجه كنيد :

 

  •         جام جهانی فوتبال ، ما سازمان مللی ها را ، دچار رشک و حسد می نماید . فوتبال به عنوان قله ای رفیع و حقیقی در بازی جهانی ، ورزشی است که در هر گوشه ای از دنیا بوسیله هر نژاد و مذهبی بازی می شود و بدین مناسبت یکی از معدود پدیده های عام در جهان است .
  •       فیفا، سازمان اداره کننده فوتبال جهان ، 207 عضو دارد . در حالیکه ما در سازمان ملل تنها 191 عضو داریم .
  •      آرزو می کردم که ما هم در جمع خانواده ملل این نوع رقابت ها را دارا بودیم . کشورهایی که برای داشتن بهترین جایگاه در جدول « رعایت حقوق بشر » با هم رقابت کرده و تلاش می کردند که گوی رقابت را از یکدیگر در کسب بهترین نرخ « طول عمر کودکان » و یا بهترین نرخ در زمینه « تحصیلات دوره متوسطه» بربایند .

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۱٤ ‎ق.ظ روز ٥ تیر ۱۳۸٥


فوبتال در راس همه امور است !!

خب ؛‌ ملي‌پوشان‌ کشورمان هم که در ميان‌ تدابير امنيتي‌ به کشور بازگشتند ! .. تبريک .

.. ساعت‌ 45 دقيقه‌ بامداد روز شنبه‌ .. نه خبري‌ از نظم‌ بود و‌ نه‌ از كت‌ و شلوارهاي‌ يك‌دست‌ ! و نه‌ از آن‌ هماهنگي‌ هايی كه‌ از يك‌ تيم‌ ملي‌ انتظار مي‌رفت ! ..

کسی روي‌ آمدن‌ نداشت . مانده‌اند در برزخ‌ . بين‌ برگشت‌ به‌ خانه‌ يا بازگشت‌ به‌ آلمان‌ ! اگر راهي‌ براي‌ بازگشت‌ بود ، شايد برمي‌گشتند . حالت‌ صورت‌ها به‌ پشيمان‌ها مي‌ماند . شايد حسرت‌ كساني‌ را مي‌خورند كه‌ الان‌ اينجا نيستند ! ..

علي‌ دايي‌ كه‌ با سفر به‌ آمريكا از معركه‌ گريخته‌ بود ‌... برانكو ايوانكوويچ‌ كه‌ حضور خانواده‌اش‌ در آلمان‌ بهانه‌اي‌ براي‌ بازگشت‌ به‌ كرواسي‌ ‌... حسين‌ فركي‌ كه‌ ماندنش‌ در آلمان‌ براي‌ همه‌ استقبال‌كننده‌ها عجيب‌ به‌ نظر مي‌رسد ... و ..

مانده ام اونايی که از فوتبال ايران تابو ساخته بودند کجايند تا جواب بدهند ؟ .. يا حتی اونايی که موفقيت تيم ملی فوتبال ايران را با موفقيت هسته ای ايران برابر فرض کرده بودند !!؟ ( فرض که چه عرض کنم ! فرياد زده بودند !! )      

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

يه خانمی تو اروپا پيدا شده مرد افکن ! .. زده تو پوز هر چه مرد سياستگذار !!

« شرولين‌ رويال‌ » فرانسوی ، که كانديداي‌ احراز سمت‌ رياست‌جمهوري‌ اين کشور هم هست ، با نفوذ 6 كشور قدرتمند اروپا بر اين‌ اتحاديه‌ مخالفت کرده ! 

وی که رقيب‌ اصلي‌ « نيكولا ساركوزي‌ » وزير كشور كنوني‌ فرانسه‌ در انتخابات‌ رياست‌جمهوري‌ سال‌ 2009 محسوب‌ مي‌شود ، در مصاحبه‌ با روزنامه‌ « لوموند » با طرح‌ نيكولا ساركوزي‌ ـ مبني‌ بر اينكه‌ 6 كشور اصلي‌ اروپا مي‌توانند با فعاليت‌ در كنار يكديگر براي‌ همه‌ اعضاي‌ اين‌ اتحاديه‌ تصميم‌گيري‌ كنند ـ مخالف‌ کرده ... 

وي‌ گفته : « نبايد گروهي‌ به‌ تنهايي‌ براي‌ ديگران‌ كه‌ كشورهاي‌ كوچك‌ ناميده‌ مي‌شوند ، تصميم‌گيري‌ كنند . » او افزوده : « با نگاهي‌ به‌ اقدامات‌ « ژاك‌ شيراك ‌» رييس‌جمهور فرانسه‌ كه‌ صدمات‌ زيادي‌ به‌ كشورهاي‌ شرقي‌ وارد كرد ، مي‌توان‌ نتيجه‌ گرفت‌ اين‌ اقدامات‌ به‌ كشورها آسيب‌ جدي‌ وارد مي‌كند . »

پی نوشت :  اين حرف نشون می ده که اينا نهايتا دنبال منافع خودشان هستند .. اما با اين حال ، اين جای اميدواريه که رجل اروپايی ـ البته اينبار از نوع ضعيفه اش  ـ ولو در حد شعارهای تبليغاتی اشان عدالت محورند !  

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۳:۱٦ ‎ب.ظ روز ٤ تیر ۱۳۸٥


 

صهيونيست ها بازم تنوره جنگ را شعله ور كردند !

اولمرت : مبارزه با گروه های فلسطینی ادامه خواهد یافت، حتی اگر این مسئله به قیمت جان غیرنظامیان بیانجامد ! 

" جان دوگارد " مامور ويژه سازمان ملل در مناطق اشغال شده فلسطينی ، اخيرا اظهار داشته :  جامعه جهانی می داند که فلسطینیان چه رنجی می کشند ، ولی هیچ کاری نمی کند !! ..

گويا او ، هنوز ! منويات صهيونيست ها را ـ كه كتمان هم نمی كنند !!  ـ نمی داند :

 سرزمین "اسرائیل" که از رود اردن آغاز و تا دریای مدیترانه امتداد می یابد، میراث پدری ماست !!؟   

انگار ناف تمامی رهبران سرزمين اشغالی را با آدمكشی و ويرانی بسته اند !!

خدا خودش رحم كند ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ٢ تیر ۱۳۸٥