هلوع

اگر لینک بعضی از آدرس ها برایتان باز نشد از کوره در نروید ! و ما را به بی اطلاعی از سیستم فیلترینگ ج.ا.ا متهم نکنید ! .. شاید آن آدرس ها - تعمدا - برای آندسته از دوستانی نهاده شده باشد که اصرار دارند « هلوع » را مستند ببینند

 

یك قاضی فدرال آمریكا، جمهوری اسلامی ایران را برای حمایت از حزب الله لبنان به پرداخت 126 میلیون دلار غرامت محکوم کرد  !

 

 

 

"جان بیتس" قاضی دادگاه كلمبیا ، چهارشنبه گذشته ایران را به عنوان پشتیبان حزب الله لبنان مجرم شناخته و دستور پرداخت 126 میلیون دلار توسط ایران به بازماندگان قربانیان بمب‌گذاری 1983 سفارت آمریكا در بیروت را صادر كرد .. .. 

به روسای قوه مجریه پیشنهاد می کنم تا تنور داغ است و این پرونده هنوز مفتوح است ، دادخواستی جنایی بر علیه عاملان ترورهای کور دهه شصت ایران تقدیم قاضی عدالت پیشه فدرال آمریکا کنند ! خدا را چی دیدی ؛ شاید تیغ این آقا برید و حمایت های دولت های تمامیت خواه از تروریست های دموکرات منش مان کاسته شد ! ( گرفتن و مجازاتشان پیشکش ! )

 

توضیح : در بمب‌گذاری سال 1983، شصت و سه نفر كشته شده‌اند كه در میان آنان هفده آمریكایی وجود داشت . آمریكا حزب‌الله لبنان را مسوول این بمب گذاری می‌داند . اما آيا می تونيم آماری از دهها هزار قربانی سازمان رجوی بديم ؟!  هنوز که هنوزه وقتی از «  کوچه ترور » محله امون رد می شم جای گلوله ای بجا مونده روی ديوارهای محل منو بياد مظلوميت مردم کوچه و بازاری می اندازه که چگونه با عبور دوچرخه سواران يوزی بدست دو تَرک ! جسم های پاک و بی جانشان نقش بر زمين می شد ..

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ روز ٢٥ آذر ۱۳۸٤


 

« عشق » همواره از معانی متعددی برخوردار بوده ! ..

 

ترا خدا این بنده هلوع را متهم به عشق و عشق بازی نکنید !

می دونم دیگه ؛ از فردا صاحب کشکولی ! پیدا می شه و سلاح خود را حمایل وجودش می کنه و

تو نت راه می افته و زمین و زمان را خبر می کنه که چی ؟! یوسف بار دیگر عاشق شده ! ..

 

اما ؛ می دونید که یکی از کارآمدترین تعریف این واژه آن است که عاشق ، معشوق را نه بخاطر اَعراض وجودی اش ! بلکه بخاطر ذات وجودی اش بخواهد . مثلا ؛ معشوق را نه بخاطر ذلف زیبا .. یا قد رعنا .. یا .. .. بخواهد چرا که هر کدام از این اَعراض بالاخره بمرور زمان زائل می شوند ! .. پس اگر ملاک توجه عاشق ، همین صفات عَرَضی باشد لابد باید پس از چند صباحی با افول قد و قامت ! و یا ریزش و سفیدی زلف ها ! فیتله عشق و عاشق کم سو شده و توجه بسوی دارنده جمال جدید و یا صاحب قامت و وجه دیگری بشود .. ( که هزاران بار متاسفانه اينچنين می شود !! )

می گن : عاشق حقیقی کسی است که طلب کنه خواسته معشوق را ! ولو اینکه مغایر با خواسته ها و منویات خودش باشد ! و یا خواسته او حتی ملائم طبعش نباشه ! و یا حتی برایش آزار دهنده باشه !!

 

با این اوصاف شما چند تا عاشق واقعی ( اعم از عشق معنوی و عشق های مجازی )  دور و بر خودتون سراغ دارین ؟!

 

لابد با خود می گویید که حالا چرا این من این حرف ها را می زنم ؟

نکنه شما هم از اون هايی هستید که من و شان هلوعی مرا دور از این قیل و قال می دانید ؟

شاید حق با شما باشد !

اما علتی پیش اومده که مرا وادار به بیان این جملات کرده !

 

چندی پیش فرزندم اراده کرده بود تا جهت پرداختن به امورات زندگی اش _ و از جمله دروس آموزشگاهی کنکورش _ هفته ای فقط یک روز پا به دنیای مجاز و اینترنت بگذارد . او این معنا را در محافل مختلف خانوادگی و اجتماعی بیان کرده بود .. اما به دلایل مختلفی ! از انجام آن باز می ماند . در مقام یک پدر احساس کردم برای تمرین اراده هم که شده به کمک او بشتابم تا هم غرض حاصل شود و هم محبتم به او باثبات برسد . می دانستم که اینجا جای بخرج دادن احساسات صرف نیست . لذا با نادیده گرفتن احساسات مقطعی _ و ای بسا زود گذر ! _ بسراغ کامپیوترش رفتم و مودم را از آن خارج ساختم ! .. اینک که چند صباحی از آن قضیه می گذرد آثار سودمند و آرام بخش این تصمیمم را می بینم . هر چند امکان ورود هفته ای یک روز او به دنیای مجاز با گذاردن مودم در سیستم _ بی آنکه سخنی بین ما رد و بدل شود .. _ برقرار است .. اما آنچه حائز اهمیت است صلاح و منافع غیر آنی او بود که ابتدائا خود بدان رسیده بود و حالا با یک مدد کوچک خارجی ! توانسته بود بدان دست پیدا کند ..

 

وقتی دولتی به ملت خود علاقه مند باشد _ در مقام ولی و سرپرست _ بیش از آنکه و پیش از آنکه به منافع آنی و زود گذر فرزندان سرزمین خود بیاندیشد ، صلاح و منفعت دراز مدت و طولانی آنها را در نظر می گیرد .

مصداق دیگری از این صداقت اجرایی ، برگزاری جلسات هئیت دولت در مراکز استانهایی می تواند باشد که هر دو هفته در میان به ریاست رئیس دولت تشکیل می شود . آنهم با آغاز از استانهای محرومی چون ایلام و سیستان و بلوچستان و .. و بازديدهای سر زده و حتی شبانه نمايندگان دولت از مناطق فقير نشين آن استانها !

البته اگر پای تعصبات حزبی و گرایشات فرقه ای بمیان بیاید چاره ای نیست جز اینکه سفیدی ها را هم خاکستری ببینیم و بنمایانیم !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ روز ٢۳ آذر ۱۳۸٤


جملات معکوس !

 

بعضی موقع ها

مزاحم تون نشم ؛

                                                      يعنی : مزاحمم نشين !

وقت تون را نگیرم ؛

                                                       يعنی : وقتم را نگيرين !

 

البته بازم تاکید میکنم : فقط بعضی موقع ها !!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۳۳ ‎ق.ظ روز ٢٢ آذر ۱۳۸٤


هلوع انقلابی می شود !!

 

قبل از هر چیز رحلت 106 تن از هموطنان عزیزمان را در سقوط هواپیمای c 130  ارتش تسلیت می گم .

امیدوارم روزی را ببینم که ایران عزیزم مجال آنرا پیدا کنه که همگام با دنیای صنعتی قدم برداره و بی نیاز از هواپیماهای فرسوده کنونی و دست چندم سایر ملل بشه .

 

 

تو اولین اولویت کاری ام ( برای وبلاگم ) سعی دارم یه سامانی به لینک های وبلاگم بدم .

مدت هاست که از این کار باز مانده ام . دوستان زیادی عنایت داشتند و پنجره محقرانه این آدم هلوع را لینک دادند اما .. من تابحال نتوانستم پاسخ شایسته ای به محبت های آنان بدم . ولی حالا زمان ادای فرائض فرا رسیده .. بله اين آدم هلوع هم می خواهد بالاخره انقلاب کند !

ممنون خواهم شد اگه به ذهن کوچک من یادآوری کنید لینک هایی را که به من دادین .. قول می دم جبران کنم .

اما متن زیر ! برگرفته شده از آخرین پست یه دوست تازه ای است که صد البته تازه کار نیست . هموطن عزیز و دانشجویی که ساکن کشور هلند هست و هر از چند گاهی به زوایای خوبی از فرهنگ اجتماعی آن کشور ( و بعضا در مقایسه تطبیقی با کشور زادگاهش  ایران سرافراز ) می پردازد . یه نوع دغدغه خاصی را می شه تو نوشته هاش حس کرد ! دغدغه ایران پرستی و عشق به وطن مادری . پیشنهاد می کنم سری به « این وبلاگ » بزنید .

متن زیر سخنان دکتر جان پوت در افتتاحيه نمايشگاه ايرانشناسی در دانشگاه دلفت هلند است که « خاطراتچی » آن را در وبلاگ خود آورده :

 

دکتر جان پوت:

.. .. بهار سال گذشته سفری به ايران داشتم. ايران برای من دنياي جديدی بود که تحت تاثير مردمش ، هنرش ، مناظر ديدنی اش ، تاريخش و ...قرار گرفتم.

من به تنهايی به جای جای ايران سفر کردم٬ همه و همه جا به من خوش آمد  گفتند. بسان مهمانی محترم ٬ هيچگاه احساس نا امنی نکردم. فضای ايران بسيار متفاوت از آنچه در رسانه های گروهی (غرب ) تصوير می کنند ، بود.

در خلال اقامتم در ايران همواره به اين فکر می کردم که زمانی دانشجويان فنی دانشگاه دلفت هلند را در کنار جوانان دانشجوی ايرانی ببينم تا فاصله و  شکافی که ميان اين دو گروه ايجاد شده را به نحوی پر نموده و آنان معلومات يکديگر را به اشتراک بگذارند.

خوشبختانه پس از بازگشت از ايران ٬ اين ايده را با جمعی از دانشجويان ايرانی دانشگاه دلفت در ميان گذاشتم و امروز با مساعدت مسئولان دانشگاه ٬ شما شاهد عملی شدن اين ايده می باشيد. در ابتدا بسياری از والدين دانشجويان از اينکه وقت فرزندانشان به اين طرح اختصاص يافته ٬گله مند بودند٬ ولی حال که ثمره تلاش اين عزيزان را می بينيم٬ می بايد به آنها افتخار نمود. اين ثمره يک کار گروهی ميان فرهنگی است. کافی است تنها نگاهی به نمايشگاه بيندازيد٬ تصاوير بهتر از کلمات سخن می گويند .. ..

ادامه متن را می توانيد در وبلاگ خاطراتچی ببينيد .

 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۸:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱٦ آذر ۱۳۸٤


 

عراقيها براي امرار معاش به خون فروشي رو آورده‌اند !!

از زمان درخواست وزارت بهداشت عراق براي اهداي خون ( جهت مقابله با مرگ زخمي ‌ها در اين كشور )  بسياري از افراد به صف شدند تا رايگان خون خود را بدهند ؛ اما .. تا قبل از رسیدن به مراکز انتقال خون تطميع مي‌شوند !

به گزارش رویترز روزانه صدها اهدا كننده خون را مي‌توان خارج از بانك خون براي فروش خون در بغداد مشاهده كرد.

افرادي كه نام آنها « مذاكره‌كننده » است به آنها نزديك شده و پيشنهاد پرداخت 15 تا 20 دلار را در ازاي يك كيسه خون مي‌دهند.

در دوراني كه نرخ بيكاري 33 درصد است و بيشتر نقاط عراق هنوز از روش جيره‌بندي مواد غذايي استفاده مي‌كنند، فروش خون ممكن است براي بسياري گزينه جذابي باشد.

بقول یکی از این اهداء کنندگان : « من هر هفته براي فروش خون خود به اينجا مي‌آيم.. پيدا كردن خريدار هم بسيار آسان است زيرا بسياري از خانواده‌ها براي كمك به عزيزانشان كه مجروح شده و در بيمارستان هستند، به آن نياز دارند » . « من مدت زيادي به دنبال يك شغل بودم اما آنها حقوق كمي مي‌دهند يا خواستار آن هستند كه تايپ يا زبان انگليسي بداني و من اين شرايط را ندارم؛ بنابراين فروش خون آسانتر است.»

دكتر « حيدر شماري » ، مدير مركز ملي اهداي خون عراق هم گفته  بسياري از نمونه‌هاي خوني حاوي ويروس هپاتيت سي هستند اما تاكنون مورد ايدز يافت نشده است.

به گفته کارشناسان ، اهداي خون مداوم مي‌تواند منجر به بيماريهاي خوني جدي مانند كم‌خوني مزمن شود. اما اين مساله تاثيري در عزم مردم فقير عراق براي اهداي خون نداشته است.

عمار مي‌گويد:‌ « دفعه بعد پسر 15 ساله خود را نيز مي‌آورم تا وي نيز بتواند خون خود را اهدا و به من در تهيه پول بيشتر براي خانواده كمك كند »

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱٤ آذر ۱۳۸٤


اشلون ؛ آگراديسمانيته است يا نه ؟

وقتی خبر مجله الکفاح العربی را در خصوص « تصویر برداری 24 ساعته ماهوارهای جاسوسی مختلف از نقطه به نقطه ی خاک کشورمان » خواندم زیاد تعجب نکردم !

آخه بعد از فاش شدن سیستم ماهواره ای مخابراتی « اشلون » دیگه جای تردیدی باقی نمی موند که کوچکترین جنبده ( فکر نکنید فقط تروریست ها را می گم ها ) دور از دید و شنود دولتمردان آمریکایی ها باشه ( حالا چرا بن لادن ها را نمی تونند _ یا نمی خوان ! _ دستگیر کنند بماند ! ) . ساکنین سرزمین آمريكا نیز سالهاست به نگاههاي بي پروايانه ميليونها ابزار جاسوسي در زندگي خصوصيشان عادت كرده اند . آنان سالهاست كه مي دانند اگر كتابهاي فهرست سياه اف بي آي را از كتابخانه اي امانت بگيرند يا از كتابفروشي اي بخرند ، نام و مشخصات آنها ، خود به خود در اولويتهاي حساسيت برانگيز اف بي آي قرار مي گيرد . بماند که مردم جهان هم از اين حضور ناخوانده آمريكاييها در حريم خصوصيشان آزرده خاطرند .

 

 

·          اما اشلون :

سيستم جاسوسي جهاني با اسم رمز اشلون (ECHELON) توسط آژانس امنيت ملي ايالات متحده (NSA) طراحي شد . ايستگاه‌هاي گيرنده این شبكه‌ جاسوسي که در تمام دنيا مستقر است به كليه‌ تماس‌هاي تلفنی ، فاكس‌ها و پيام‌هاي تله تكس و پست‌هاي الكترونيكي كه در هر نقطه از دنيا رد و بدل مي‌شوند ، دسترسي دارد و آن‌ها را بررسي مي‌كند .

هدف اصلي از فعاليت آژانس مزبور رديابي و كشف گروه‌هاي سياسي ناشناس و فعاليت‌هاي آنها است.

در خصوص اشلون گفته شده که سيگنال‌هاي بسيار اندكي مي‌توانند از دام آن فرار كنند . روش كار اشلون به اين نحو است كه مي تواند بخش زيادي از ارتباطات را با استفاده از كامپيوتر رديابي كند . اين كار بصورت خودكار و با استفاده از كليد واژ ها مورد نظر صورت مي گيرد . در صورتي كه مكالمات يا مكاتبات به زبان ديگري باشد اشلون می تواند آن را به انگليسي ترجمه کند . ماهواره ديگری هم كه از نوع آراتوري است آنها را به متن تبديل كرده و سپس آنها را طبق موضوع تقسيم بندي مي كند و آنها را به ايالات متحده مي فرستد . در آنجا کل اين اطلاعات به کمک سوپر کامپيوتر هايي پردازش ميشود و متن تمام مکالمات پياده شده و از نظر موضوع مورد بررسي قرار ميگيرد و مرحله به مرحله فيلتر هايي از جمله کلمات کليدي ، موقعيت فرستنده ، وضع جهان و اطلاعات قبلي و لحن و صداي طرف اطلاعات را ارزش گذاري کرده و اطلاعات را در اختيار سازمان هاي مربوطه قرار ميدهند . گلن‌‏فورد ‏نماينده ‌‏انگليس‌‏در‏مجلس‌ اروپا مي‌گويد ‏‏: اين‌‏ حالت‌‏ به‌‏ معناي‌‏ آن است‌‏ كه‌‏ ايالات‌‏ متحده‌‏ امريكا‏ در‏ آينده‌‏ نزديك‌‏  به‌‏ محتكر اسرار‏ و اطلاعات‌‏ بدل خواهد‏ شد‏ كه آنها را‏ با‏ هر كس‌‏ كه‌‏ بخواهد مبادله‌‏ خواهد كرد‏ يا‏خواهد فروخت‌‏ .

اين‌‏ تجارت ‌‏قرن‌‏ آينده ‌‏است ‌‏. هر‏ نوع ‌‏گفتگوي‌ ‏تلفني‌ يا مكاتبه الكترونيكي با فاكس يا غير‏ آن‌‏ هم‌ اكنون در چنگ‌‏ ماهواره امريكايي‌ قرار دارد كه‌ كار تهيه فهرست‌ انسان‌ها را به عهده‌‏دارد . اين‌‏فهرست‌ها شامل‌‌‏ افراد و شماره‌هاي‌‏ تلفن‌ ‏و فاكس‌‏ و‏ رمزهاي‌ پست‌ الكترونيكیEMAIL) ) آنان‌‏ است‌‏ كه براساس طبقه‌بندي موضوعات‌‏ مورد‎‌ توجه امريكاييان‌ حروفچيني شده‌اند‏ .. ..

******************************

اما سئوال اين آدم هلوع اين است که :

با اين اوصاف همواره جای اين پرسش باقی است که چرا اين کشور با وجود در اختيار داشتن سيستمی چون اشلون در مقابله با مخالفين خود مستاصل است ؟! آيا فاکتورهای ديگری هم در صحنه بين المللی وجود دارد که دولتمردان آمريکايی از آن بی خبر ! يا بی بهره ! يا کم بهره اند ؟ و اگر چنان فاکتورهايی وجود دارد آن فاکتورها کدامند ؟ 

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۱ آذر ۱۳۸٤


اينترنت حق است يا امتياز ؟

 

 

با بالا گرفتن احتمال عدم سرویس دهی آمریکا به کاربران اینترنت ایرانی برخی شایعات از قطع سرویس های دوشرکت بزرگ گوگل و یاهوو تاشش ماه دیگر خبر میدهند.

این شایعات بیانگر این مطلب است که تا 6 ماه دیگر ارایه سرویسهای دو شرکت گوگل و یاهوو که نیمی از اینترنت را در سیطره خود دارند در ایران قطع خواهد شد.

مدیرعامل شبکه تلویزیونی ITC آمریکا در گفت و گو با نشریه عصر ارتباط نیز در این خصوص گفت: "در مصاحبه ای که با یاهو و گوگل داشتم ، مطلع شدم که این دو شرکت تهدید شده اند تا ارتباطات خود را تا شش ماه آینده در ایران قطع کنند."

وی همچنین در بخش دیگری از مصاحبه اش افزود : "به هر حال موضوع بحث اجلاس WSIS نیز همین راهبری مطلق است که در دست آمریکایی ها است."

آنها می گویند : "اینترنت حق نیست، بلکه امتیازی است که ما به بقیه می دهیم".

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ روز ٩ آذر ۱۳۸٤


لِمَ تَقُولونَ ما لا تَفعَلُون ؟

 

در دنیایی که « آزادی » ستوده می شود و حق انسانها در قالب « منشور حقوق بین الملل » مورد تکریم اکثریت قریب باتفاق ملل و دول جهان قرار می گیرد ، چگونه است که متخصصان شيمى و فيزيك میهن عزيزمان – ایران – مورد ایضاء و اذیت سرويس‏هاى امنيتى آمريكا و انگلستان قرار می گیرند ؟

هر چند که در دنيای انفجار زده اطلاعات هم ! ديوار حاشا بلند است ؛ بلند !

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ روز ۸ آذر ۱۳۸٤


انتشار خطرناک ترين ويروس کامپيوتري با نام سازمان سيا !

 

چند ماه پيش نهضتی ! توسط نت نوردان غيرمتعهدی ــ که علی الظاهر غير مذهبی هم بودند ــ آغازيدن گرفت که شوربختانه ( يا شايد هم خوشبختانه ! ) ترکشش دامن مرا هم گرفت !

آنان در یکی ! از آن اقدام ها ، برنامه ای را به یاهو داده اند که طی آن ویروسی با مشخصه های 

http://www.ishoplollipop.com/cvs/cvv_checker.exe

توسط آی دی حقیر برای طرف اینترنتی ام در هنگام چت ارسال می شود که ممکن است مورد غفلت قرار گیرد و سریعا لینک آن توسط دوستان در مسنجر گشوده شود و ... ویروس بجان سیستم آنها بیافتد !

لذا بلافاصله پس از مشاهده به دوستان تذکر می دهم که آنرا باز نکنند تا مبادا آسیبی متوجه سیستم آنان گردد ! پس هنگام چت با این آدم هلوع مراقب امنیت خود و سیستم تان باشید !

 

حالا بشنوید از یک ویروس جدید !

 

خطرناک ترين ويروس کامپيوتري سال ، که وانمود مي کند يک ايميل رسمي از طرف CIA يا FBI است به سرعت انتشار مي يابد .

به گزارش خبرنگار دانشگاهي "مهر" به نقل از منابع اينترنتي، اين کرم که به نام Sober–x شناخته مي شود به سرعت منتشر شده ومي تواند براي مزاحمان دسترسي کامل به يک کامپيوتر را ايجاد کند .

اين ويروس درقالب ايميل هاي ساختگي ادعا مي کند که دولت پي برده است که دريافت کننده اين ايميل از وب سايتهاي غير قانوني بازديد مي کند و از وي مي خواهد که ضميمه ايميل را براي پاسخگويي به برخي سوالات رسمي باز کند .

در صورتي که ضميمه اين ايميل ها باز شود کامپيوتر فرد به ويروسي که مي تواند برنامه هايFirewall و امنيتي را غير فعال کند آلوده مي شود .

اين کرم آنقدر سريع پراکنده شده است که CIA وFBI يک اخطارمهم در وب سايت هايشان قرار داده اند که کاربران را آگاه مي سازد که ايميلي از سوي اين دو نهاد ارسال نشده است و توصيه موکد دارد که افراد ضميمه چنين ايميل هايي را باز نکن  .

منبع : سايت « بازتاب »

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱:۳٥ ‎ق.ظ روز ۸ آذر ۱۳۸٤


بُ دُ شش ! بُ دُ شش !

 

امروز ، وقتی تو اداره ، وارد اتاق بعضی از همکاران شدم دیدم بحث بازی های رایانه ای پهن است و هر کس در این زمینه از زاویه ای سخن می گوید .

القصه : یکی از میان جمع می گفت :

دیروز که شاهد بازی رایانه ای پسر 5 ساله ام بودم ، متوجه شدم که خواهر یک ساله و نیمه اش که هنوز زبانش بتکلم باز نشده هنگام بزن بزن برادرش در کامپیوتر ! با گویش کودکانه اش به برادرش می گفت : بُ دُ شیش !! ؛  بُ دُ شیش !! ( بکشش ؛ بکشش !! ) . بنده خدا می گفت من مانده بودم که این بچه که هنوز بابا و مامان را یاد نگرفته چطور فرا گرفته که کشتن چیست ؟ .. و چرا برای بقاء و ماندن باید کشت تا کشته نشوی ! ( استحضار دارید که این قانون کجاست ؟! )

با خودم گفتم : طفلک بچه های ما که تقصیر ندارند !

محکوم به مصرف کالاهای دنیای فوق مدرن نیستیم ؛ که هستیم !

حق گام برداشتن همزمان با همنوعان از ما بهتران را که نداریم ! ( مثلا حق داشتن چرخه سوخت اتمی )

فرهنگ و اندیشه امان هم که - نه بسان اندیشه و ایده های بزرگان دین و دنیایشان !  – متعلق به زمان حال نیست ! بلکه توصیه هم شده ایم ! که برای رسیدن به دهکده ای جهانی دست از همه آرمان ها و سنت ها و عقایدمان بشوییم ! ( ایدئولوژی زدایی ) و در کنار سایر مللی که این کار را کرده اند به یک ایدئولوژی واحدی ( که علی الظاهر معلوم نیست ایده چه کس یا کسانی است ! ) دست بیازیم . تا شاید دنیا یکدست ( با دست کدام قدرت برتری ! ) و متحد شود و رنگ خون و خونریزی را نبیند .

شاید برای همین باشد که در اکثر فیلم هایی که کره زمین مورد تعرض بلایای طبیعی ( آتش و زلزله و حمله زنبورهای آدمکش و .. )  یا هجوم ساکنین سایر کرات قرار می گیرد ! داعیان رهبری دهکده جهانی ! فورا داوطلب می شوند و ما را و کره خاکی ما را نجات می دهند تا ما خوش و خرم به زندگی امان ادامه بدهیم !! و قدر دان همیشگی آنان باشیم .

و شاید برای همین منظور ( رسیدن به دهکده جهانی و دادن عنان رهبری اش بدست ابرهوشمندان آمریکایی ! ) است که هر نغمه مخالفی باید سرکوب شود ( دکترین مونروئه ) و حتی بالاتر ! اگر بناست نطفه مخالفتی منعقد شود ! باید در همانجا خفه شود ( دکترین نئومحافظه کاران کنونی آمریکا ! ) .

********************************

 

این شمایی از سایت یاد شده بود

 

 

 

اما اینک این شمایی امروزی از همان سایت است !

 

 

Zionot.com

This domain is parked, pending renewal, or has expired.
Please contact the domain provider with questions.

شما می گویید چنین چیزی چگونه ممکن است ؟

فکر نمی کنید که این موضوع ربطی به تعیین « حاکمیت آمریکا بر ثبت ، نگهداری وتوزیع دامنه‌ و آدرس‌های اینترنتی و نگهداری "سرورهای" اصلی اینترنت »  ،  موضوع کنفرانس تونس ( که در چهار پست قبلی ام آوردم ) داشته باشد ؟؟! هان ؟!!

  
نویسنده : یوسف ; ساعت ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ روز ۳ آذر ۱۳۸٤